ar4

Śmieszne zdjęcia FB

Polecane posty

10632703_758734114188843_753133248352967

Najlepsze teksty w najbardziej atrakcyjnej cenie, cała oferta, pisz na pewno nie stracisz a możesz jedynie zyskać, szukam stałych zleceniodawców tutaj

...

@Herkules, a co Cię tak dziwi?

Jak Chińczyk ma podstawowe wykształcenie w PL, to jest świetnym materiałem na to stanowisko...

a takich już sporo w naszym kraju i 1800zł na pełnym etacie to dla nich dobre wynagrodzenie

dymna.jpg

...

@Herkules, a co Cię tak dziwi?

Jak Chińczyk ma podstawowe wykształcenie w PL, to jest świetnym materiałem na to stanowisko...

a takich już sporo w naszym kraju i 1800zł na pełnym etacie to dla nich dobre wynagrodzenie

Dziwi mnie, że ktoś w UP takie ogłoszenie rzucił ;)

Najlepsze teksty w najbardziej atrakcyjnej cenie, cała oferta, pisz na pewno nie stracisz a możesz jedynie zyskać, szukam stałych zleceniodawców tutaj

Tak się zbiera dodatkowy ruch. Większość ludzi popełnia błędy, trzeba to wykorzystywać. ;)

Jak wybrać firmę pozycjonerską?    -   Certyfikat SSL - Zabezpiecz swoją stronę    -     Hosting i Darmowa Migracja Twojej Strony

Dziwi mnie, że ktoś w UP takie ogłoszenie rzucił

z 12-15 lat temu widziałem podobne

tylko tam stanowisko było prezes, i znajomość wietnamskiego

pensja jak na prezesa :)

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Sam kiedyś dawałem podobne ogłoszenie. Stanowisko to było chyba operatora naświetlarki płyt flekso ze znajomością języka ukraińskiego.

A dlatego, że taki był wymóg aby zatrudnić znajomą Ukrainkę. Najpierw trzeba było poszukać na naszym rynku pracy i dopiero gdy UP nie znalazł kandydata można było szukać za granicą.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.