Jump to content

Czy linkować między sobą własne sklepy ?

Recommended Posts

Witam,

mam na jendej instancji Magento kilka sklepów, niektóre produkty się powtarzają, ale mają inne opisy, każdy ze sklepów ma inny layout, oczywiście pod inną domeną + osobne IP.

I teraz pytanie - czy je linkować między sobą ? To pytanie bardziej związane ze strategią działania tego wszystkiego - dotychczas sklepy (4-5) działały na dwóch różnych serwerach w oparciu o unikatowe skrypty i były linkowane między sobą. Od momentu przejścia na Magento przestaliśmy je linkować między sobą.

Edited by abhaya

Katalog Foto na Arfooo PR3 Katalog Fotografia

• 1 month later...

Ja wychodze z założenia, że trzeba linkować między sobą i naturalnie na dobrych tematycznie związanych stronach.

Ja wychodze z założenia, że trzeba linkować między sobą i naturalnie na dobrych tematycznie związanych stronach.

Czy ktoś wie gdzie dostane tanio toner ml 2165. Interesuje mnie sprawdzony dostarczyciel zamienników.

• 2 weeks later...

Jak sam powiedziałeś wszystko zależy od twojej strategii. Są przypadki, że właściciele zakładają zupełnie nowe firmy, żeby nikt nie mógł powiązać dwóch funkcjonujących sklepów ze sobą... a co dopiero mówić o linkowaniu między sklepami.... taką mają strategię.

Studio graficzne TuszTusz.com gdybyś potrzebował dobrego projektu graficznego lub druku - drukarnia Gdańsk. Najlepszy serwis AGD Gdańsk, jak zepsuje się lodówka, pralka lub inne urządzenie AGD. HurtowniaKawy.com - sklep z kawą dla tych co lubią dobra małą czarną.

• 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Beckson
      Cześć,

Tak się złożyło, że wracam na forum po +/- 10 latach przerwy  
      Pracuję obecnie nad sklepem postawionym na Shoplo. Rynek dość konkurencyjny, bo kosmetyki, z naciskiem na kosmetyki koreańskie (głównie pielęgnacja twarzy).

Przez te 10 lat w pozycjonowaniu zmieniło się sporo, nie jest jeszcze do końca 'zaktualizowany'. 
      Macie może jakieś porady, biorąc pod uwagę że działam na Shoplo? 

Zacząłem linkować w katalogach, w produktach i kategoriach są dodane meta. Sklep jest online około 3 tygodnie, widzę że jeszcze nie został dobrze zindeksowany. Z góry dzięki za wszelkie porady!

PS. sklep dostępny tutaj >> kosmetyki do twarzy
    • By rokko
      Sprzedam domenę: konopie-lecznicze.pl

Domena pod sklep w tej tematyce.
      Aukcja BCM od 1 PLN.
      Sprzedaż za pośrednictwem Aftermarket. FV od Aftermarket.

Szczegóły: https://www.aftermarket.pl/domena/konopie-lecznicze.pl/

Kontakt za pośrednictwem Aftermarket lub poprzez e-mail: kontakt(małpa)socialtrends.pl

Zobacz również inne aukcje od 1 PLN - https://bit.ly/aukcje_od_1_pln

Pozdrawiam,
      Mariusz
    • By MSP_2020
      Witam,
      Sklep jest postawiony na skrypcie EPROshop .
      Firma-matka już nie świadczy wsparcia dla swojego produktu.
      --
      Poszukuję programisty PHP który "ogarnia" skrypt sklepu internetowego EPROshop (www.epro.com.pl) bądź jest w stanie rozeznać się w skrypcie
      na tyle, aby wykonać trochę prac.
      Prac programistycznych jest sporo (od koniecznych, przez dalsze usprawnienia - zależy na ile uda się rozwiązać podstawowe problemy i będzie sens iść dalej).
      Graficznych prac raczej nie ma.
      --
      Sprawy podstawowe:
      1) naprawa pewnego błędu (przy edycji zamiast pojedyńczego cudzysłowia w kodzie umieszcza \") ---- problem zostanie dokładnie opisany
      2) aktualizacja do bieżących wersji PHP (aktualnie zgodność z PHP 5.3) ------- WYCENA
      3) wiele innych zleceń i ile uda się rozwiązać ad1, a najlepiej ad1+ad2.

KONTAKT:
      max_off@o2.pl
    • By herbit
      Zleecę przygotowanie tekstów na potrzyby sklepu internetowego. De facto chodzi o fachowe przerobienie istniejących już artykułów, zaczerpniętych z różnych stron internetowych, blogów i publikacji. Zależałoby mi na ciekawych, angażujących potencjalnych klientów opisach produktów.

Istnieje możliwość nawiązania dłuższej współpracy, dlatego mile widzana byłaby opcja otrzymywania faktur VAT za kolejne zlecenia.

Oferty proszę kierować na adres: aftercoma@wp.pl
    • By fenna
      Witam,
      Zlecę pozycjonowanie sklepu z branży bhp.
      Adres: sklep.techemznaki.pl
      Interesują mnie wyłącznie oferty z rozliczeniem w modelu efektywnościowym.
      Proszę o kontakt na adres: kwiniewska(małpa)techem.com.pl
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy