Jump to content
beny

duzo odwiedzin - jak wykorzystac

Recommended Posts

Witam po raz kolejny :zakochany:

Na "Pozycjonowanie i Optymalizacja" jest topic "Jak zwiększyć oglądalność serwisu i pozycję ?" Ja mam troche odwrotne pytanie. Jest sobie stronka www.damyprace.pl Przez pierwszy miesiac miala ok 38tys odwiedzin, przewisuje ze to bedzie sie utrzymuwac, a nawet zwiekszac (jak rusza reklamy). Jak mozna ta spora liczbe odwiedzin wykorzystac w pozycjonowaniu? Szukalem, szukalem ale w sumie nic nie znalazlem konkretnego...

No chyba, ze mnie wyprowadzicie z bledu i powiecie ze 38tys odwiedzin miesiecznie to pikus :D

Dzieki!

Pozdrawiam

BENY

poszukujesz luksusowego apartamentu wejdz na apartamenty Kraków

paskudna strona ;/ a fajna domena.

38 tys - malo jak na taka fajna domene ;-)

a dziekuje dziekuje :zakochany:

Rzeczywiscie az taka zla? :D

Pozdrawiam

BENY

Jak mozna ta spora liczbe odwiedzin wykorzystac w pozycjonowaniu?

liczba odwiedzin nie ma wpływu na pozycjonowanie

...

Przepraszam za oftop ale zmiencie te butony i te napisy z cieniami blikami itp. A najlepiej to posiedziec nad wszystkim.

Jak to nie? Możesz to wykorzystać (nie mówię tutaj o linkorze, bo rotacje 1 dniowe to klapa), ale warto zamieścić informacje na stronie, aby ci którzy skorzystali z twojego systemu umieścili link na swojej stronie. Część nie umieści, a część może tak. Obowiązku wprowadzania linku raczej nie polecam- stracisz chętnych.

Case study jak pozyskać więcej leadów

Na sam początek, żeby o czymkolwiek myśleć (reklama?) to ja proponuję wejść na http://validator.w3.org i sprawdzić poprawność kodu.

Następnie popracować nad wyglądem, bo strona przypomina mi moją pierwszą 'produkcję', którą zrobiłem mając 12 lat, czyli w 1998 roku. Na Twojej www jest napisane 2006, może tylko zmieniacie w kodzie rok, nie wnikam. Co do samego pozycjonowania to możesz się wymieniać linkami, ale ile w zamian wyświetlisz 4-5?

Przy takiej liczbie odwiedzin jeżeli to są unikatowi userzy, to bardziej opłacalne będzie umieszczenie jakiś reklam, o których możesz przeczytać na tym forum w odpowiednim dziale.

38 tyś. w pierwszym miesiącu bez reklam i pozycjonowania?? :D

38 tyś. w pierwszym miesiącu bez reklam i pozycjonowania?? :D

No tak wyszlo :zakochany: Chyba ze statystyki klamia :zakochany:

Na sam początek, żeby o czymkolwiek myśleć (reklama?) to ja proponuję wejść na http://validator.w3.org i sprawdzić poprawność kodu.

[ciach]

Przy takiej liczbie odwiedzin jeżeli to są unikatowi userzy, to bardziej opłacalne będzie umieszczenie jakiś reklam, o których możesz przeczytać na tym forum w odpowiednim dziale.

Dzieki skorzystam ze wskazowek

Pozdrawiam

BENY

Są specjalne programy reklamowe (nie Google, z którego łatwo wylecieć), w których zarabiasz wyłącznie poprzez wyświetlanie reklam - bez potrzeby klikania. Są to kwoty od ok.10 centów za 1 tys. wtświetleń, z tym że jeśli mieszkasz w USA,UK kwoty są dużo wyższe, ponad 1 USD za 1 tys. No to teraz policz. Założmy że wyszłoby Ci ok. 60 tys. wyświetleń na m-c.

60 x 0.10$ = 6,0 USD - kwota bardzo skromna.

Więc jak widzisz, ta ilość wizyt u Ciebie nie jest imponująca (biorąc pod uwagę możliwości zarobkowania).

Zarabiają strony, które mają te twoje prawie 30tys. uników ale nie miesięcznie, a dzienie. I wierz mi - takich stron jest dość dużo...

Zresztą z twoimi tysiącami do żadnego z tych programów by Cie nie przyjęli. Najczęstsze minimum to 100 tys. Ale spotkałem się też z minimum = okrągły 1 milion :D (miesięcznie)

Sorry, nie odpowiadam na PMy

dargre` - kieruje taka sama prosbe jak eddy bo calkiem ciekawy temat takich form zarobku jak piszesz bo niespotkalem sie z placeniem 1usd za 1k wyswietlen

zapodaj linkami

Zaraz poszukam choć jednej kampani, no i na marginesie, za 1K 1 USD płacą Amerykanom, Brytyjczykom...

Polakom co najwyżej 0.10 USD. Zresztą są tam tabele co i jak. Najwyżej płatne są popunder, później różnego rodzaju popupu i na końcu bannery. Gonię szukać.

Zerknijcie chociażby TUTAJ

I jeszcze TUTAJ

TUTAJ też nawet $5 za 1K popupa (którego nie da się zablokować)

Oczywiście od wszystkich zarobków 10% dla mnie, ha,ha. No przynajmniej jakieś :soczek:

Aha, mam ewentualnie taką prośbę. Dałem do oceny moją nową stronę, niestety nie doczekałem się ani jednego komentarza, a naprawdę zależy mi wyłącznie na ocenie. Każdy chciałby wiedzieć czy jego strona za czymś wygląda i ma sznsę z konkurencją. Więc proszę o parę słów krytyki, pochwały też przyjmę w ostateczności. TUTAJ możecie zerknąć.

Edited by dargre`

Sorry, nie odpowiadam na PMy

dargre -> jak chcesz oceny strony to zapraszam na www.max3d.pl/forum to od strony graficznej.

Ja piewiem że za dużo treści jak na dzieńdobry.

Grafika taka sobie nie powala.