Jump to content
Sign in to follow this  
Site.net

[sprzedam] Strony tematyczne z PR ! zdrowie/dom/kulinaria/technika/budownictwo/turystyka! TANIO

Recommended Posts

Witam mam do sprzedania strony tematyczne,

ktore mozna wykorzystac jako zaplecze tematyczne , strony pod statlink lub rozwinac i zarabiac na nich,

kazda strona posiada PR

unikalne artykuly po 2 tys znakow,

Zdrowie:

4 strony pr: 1, 1 , 4 ,2

Dom:

2 strony pr 1,2,3

Technika:

1 strona pr 2

Budownictwo:

1 strona pr 1

Turystyka:

1 strona pr 1

Kulinaria/gotowanie:

2 strony pr 1,2

Dla zainteresowanych Adresy stron wysle na emaila/PW

Kontakt:

biuro[at]site.net.pl

PW

Pozdrawiam

Site.Net

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By rokko
      Sprzedam domenę: konopie-lecznicze.pl

Domena pod sklep w tej tematyce.
      Aukcja BCM od 1 PLN.
      Sprzedaż za pośrednictwem Aftermarket. FV od Aftermarket.

Szczegóły: https://www.aftermarket.pl/domena/konopie-lecznicze.pl/

Kontakt za pośrednictwem Aftermarket lub poprzez e-mail: kontakt(małpa)socialtrends.pl

Zobacz również inne aukcje od 1 PLN - https://bit.ly/aukcje_od_1_pln

Pozdrawiam,
      Mariusz
    • By szuwar
      Publikacja artykułów sponsorowanych w 3 serwisach z tematyki budownictwo, dom, wyposażenie wnętrza, remonty.
      Adresy dostępne na priv

Sama publikacja artykułu - 30zł netto/sztuka
      Napisanie artykułu według wytycznych - 10zł netto/artykuł/2500zzs + dwa zdjecia

Komplet trzech publikacji wraz z napisaniem artykułów - 120 zł netto

Istnieje możliwość pozostawienia linków w komentarzach.

Publikacja bezterminowa, minimum 12 miesięcy

https://braciamario.pl/sklep/artykuly-sponsorowane-budownictwo-dom-i-wnetrze-3-wpisy/

TF CF DR Domeny Backlinki xxx.pl 11 9 10 19 454 xxx.pl 1 16 8 216 1527 xxx.pl 4 23 13 91 6635  
      Bracia Mario Dobiesław Pelczarski
      ul.Kolejowa 17, 56-120 Brzeg Dolny
      NIP: 9880173400; REGON: 363740282
      kontakt@braciamario.pl
    • By met
      Sprzedam jedną z moich baz noclegowych: https://zakopane-kwatery.pl

-domena z ponad 12 letnią historią, baza noclegowa postawiona w 2010r.
      -ponad 180 obiektów, wszystkie dodane przez samych zainteresowanych (kilka obiektów z moją pomocą)
      -mimo długoletniego zaniedbania pod względem pozycjonowania naturalny ruch na stronie wynosi ponad 1000 wizyt miesięcznie, głównie z wyszukiwarek internetowych (Google, Bing)
      -skrypt dostosowany do urządzeń mobilnych i pod certyfikat SSL
      -strona z potencjałem, brakuje fanpage’a, social mediów itp.
      -cena do uzgodnienia, na całość mogę wystawić rachunek

kontakt:
      info@zakopane-kwatery.pl
    • By bkartol
      Sprzedam listę wygasłych domen, 1 sztuka 20 zl  (większa ilość rabaty), domeny do natychmiastowej rejestracji.
      Nadają się na przekierowania bądź zaplecza. Możemy przygotować domeny pod konkretne branże
      biznesdomeny@gmail.com

https://drive.google.com/file/d/1KMs4c7RjOjGl2IWhC6IwQFOLs2wTxHH3/view?usp=sharing
    • By s0rs4
      Jeśli nie szukasz speca od wszystkiego, uważającego się za alfę i omegę w każdej możliwej dziedzinie, który zawiedzie twoje oczekiwania w czasie szybszym niż przelot ważki nad stawem, gdy ucieka przed żabą - to czytaj dalej. Bo oznacza to, że zdecydowanie szukasz mnie. Jestem skromnym i rzeczowym człowiekiem - nie znam się na wszystkim. Znam się za to na aranżacji wnętrz, nieruchomościach i psychologii  - i to bardzo dobrze. Samodzielnie skuwałam kafelki, kładłam gładzie gipsowe i malowałam szafki kuchenne, mam więc sporo do powiedzenia o tym, jak tanim kosztem zrobić we własnym domu prawdziwą rewolucję. Home staging to moje drugie imię, domownicy nie nadążają za moimi pomysłami i dawno już dali spokój, jeśli chodzi o przywiązanie do ustawienia mebli. Jestem stałą bywalczynią portalu Pinterest, z którego czerpię niewyczerpane inspiracje. I uwielbiam pisać. Daj mi więc temat z mojej ulubionej dziedziny i patrz spokojnie, jak pod ręką pasjonata powstaje naprawdę zgrabne dzieło, które wykorzystasz w dowolnym celu.

Nie obawiam się również z góry podać stawki, jakiej oczekuję - wiem, że oszczędzi to ogromną ilość naszego czasu. Jeśli interesuje cię artykuł nie wymagający żadnego researchu 7,5zł netto/1000 zzs w zupełności zaspokoi moje oczekiwania. Gdy masz dla mnie zadanie ambitne, wymagające co najmniej godzinnego przygotowania się zanim zacznę właściwą pracę, stawka zwiększa się do 10zł netto/1000zzs - nie obawiaj się, jestem w stanie napisać o wszystkim w obrębie moich tematów. 

Zaczynamy? Napisz do mnie wiadomość, z pewnością odpowiem, gdy tylko skończę pisać obecny artykuł.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy