Jump to content

nowa wtyczka do wordpressa - Shorte.st

Recommended Posts

Hej!

Słyszeliście o programie Shorte.st? To łatwy sposób aby zmonetyzować ruch na waszej stronie internetowej. Skraca się i udostępnia linki a Shorte.st płaci, kiedy ktoś w nie klika. Do linków dodawana jest 5-sekundowa reklama którą można pominąć. W ten sposób możecie zarobić na reklamach nie dodając żadnej bezpośrednio do strony! (Precz z wielkimi banerami)

Piszę o tym, ponieważ Shorte.st tworzy właśnie wtyczkę do wordpressa, która pozwoli w kilku ruchach skrócić linki z całej, wybranej przez was domeny.

Myślicie, że moglibyście spróbować?

Odwiedźcie naszą stronę www.shorte.st i poczytajcie o projekcie, a ja dam wam znać kiedy wtyczka będzie gotowa :)

Pozdrawiam

The Shorte.st Team

"Precz z wielkimi banerami"

- tylko że popup jest też doklejany ;(

A czy w WP nie da się tak ustawić aby tworzyć link 'niby wew. serwisu' a przekierowujący na shorte.st a następnie na daną likalizację?

Chodzi mi o taki schemat działania:

1. http://mojadomena.pl/link-do-programu (widziany dla klienta po najechaniu kursorem)

2. klik

3. http://sh.st/wkp4 (oczywiście + reklamy)

4. wyczytanie poprawnej lokalizacji http://mojadomena.pl/program.zip (w moim przypadku)

- przydały by się statystyki oraz info o zarobku w PA WP

- przydałby się import / export linków oraz masowe skracanie dla importowanych linków

Polecam instalki i dobre darmowe programy których używam / InternetSpeedTest.pl - speed test upc, orange, vectra / directX.pl - directx 9, 10, 11, 12

Moim zdaniem przydałaby się jeszcze wersja PL dla iframe z reklamą przynajmniej dla licznika oraz buttona zamknij reklamę. Wielu użytkowników z naszych stron może nie wiedzieć o co chodzi i w rezultacie będą zamykać stronę.

To słuszna uwaga. Zamierzamy wpradzić "skip ad" w języku przeglądarki, na pewno będzie lepiej :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By surfermichal
      Witam forumowiczów, 

w ramach podziękowania za wkład całej społeczności SEOwej w rozwój Surfera postanowiliśmy wypuścić zupełnie za darmo wtyczkę do Chrome, która na SERP pokaże:

- Search volume dla szukanej frazy
       - Search volume dla sugerowanych wyszukań
       - Search volume dla related searches
       - Similar keywords (dane z Surfera) 
       - Ilość linków i ruch dla domeny + 2 małe wykresy z korelacjami.

Wygląda to tak:

Działa dla 20 krajów, w tym większość Europy Zachodniej, Kanada, Australia, Nowa Zelandia i kilka innych - na razie bez USA (dojdzie w najbliższych tygodniach).

Koszt: 0 złotych, nie trzeba mieć konta w Surferze. Nie mogę zrobić nic innego jak zachęcić was do testowania!

https://surferseo.com/keyword-surfer-extension/

Dzięki jeszcze raz za Wasz wkład!
      Pozdrawiam,
      Michał Suski

• By fizuuu
      Hej!
      Czy ktoś bardziej doświadczony, mógłby mi doradzić jaka jest najlepsza (dla początkującego) wtyczka SEO do strony opartej na Wordpress?

Pozdrawiam
    • By cannot
      Mam na sprzedanie licencję User Submitted Posts PRO  (USP Pro 2.5)
      Ogólnie wtyczka pozwala na dodawanie wpisów przez gości (wordpress) można ją wykorzystać do stworzenia katalogu, serwisu ogłoszeń itp.

Więcej o wtyczce na stronie autora: https://plugin-planet.com/usp-pro/

Cena 140zł  (cena w sklepie 40$ - 160zł)
      kontakt: kamwisniak(at)wp.pl
    • By skansen
      Strona "cierpi" z powodu nadmiaru pluginów. Zastanawiam się nad ich optymalizacją, poprzez zmianą kilku na jeden. Po optymalizacji, nawet kosztem rezygnacji z niektórych funkcji ostały się poniższe pluginy. Wszystkie pomysły na optymalizację są mile widziane

Akismet Broken Link Checker Display Posts Shortcode Easy Watermark EWWW Image Optimizer Google Analytics by MonsterInsights HTML5 Responsive FAQ Imsanity Jetpack z WordPress.com Max Mega Menu Max Mega Menu - Pro Addon Menu Item Limit Detector Meta S;lider Meta Slider - Pro Addon Pack Newsletter Page Tagger Przekierowanie Recent Posts Widget Extended Relatify - Most Effective Related Contents Remove Blog Slug TablePress WP Super Cache Yoast SEO
    • By onlyTop100
      Pisałem już na kilku forach i nikt mi nie pomógł. Mam problem z moderacją komentarzy FB Comments. Zrobiłem to zgodnie z instrukcją autorów CMS i wszystko gra tylko mam problem z moderacją komentarzy. Kod autorów skryptu:
      step 1) Edit file: database/lang_en.php Find code: ?> Add above: $lang['Facebook_title'] = "Comments"; step 2) Edit file: database/lang_pl.php (only for polish users) Find code: ?> Add above: $lang['Facebook_title'] = "Komentarze"; step 3) Edit file: templates/default/style.css Find code: /* PLUGINS */ Add below: #page #commentTitle{margin:10px 0;padding-left:10px;background:inherit;color:#598600;font-size:2.2em;font-weight:normal;border-left:2px solid #c8cccf;background:inherit;} step 3) Edit file database/config.php Find code: 1 => Array( 'header.php', 'page.php', 'footer.php' ), Add below: 2 => Array( 'header.php', 'page_facebook.php', 'footer.php' ), step 4) Copy content of file "templates/default/page.php" and paste to new file (create new file): "page_facebook.php". step 5) Edit new file "templates/default/page_facebook.php" Find code: // displaying subpages Add below: getSiteUrl( ); ?> <div class="clear"> </div><h3 id="commentTitle"><?php echo $GLOBALS['lang']['Facebook_title']; ?></h3> <div id="fb-root"></div> <script>(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/<?php echo $config['language'].'_'.strtoupper( $config['language'] ); ?>/sdk.js#xfbml=1&version=v2.0"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));</script> <div class="fb-comments" data-href="<?php echo $config['url_domain'].$aData['sLinkName']; ?>" data-num-posts="3" data-width="100%" data-order-by="time" data-colorscheme="light"></div> <?php step 6) Go to backend, edit page you want to and go to "Advanced" tab. Choose "2: header.php, page_facebook.php, footer.php" in option "Templates". Remember! This plugin will not work on localhost! If you want to test it, you need to upload script with this plugin on online server. Komentarze można dodawać ale nie moderować. Z facebook developer dodałem jeszcze ten kod w head:
      <meta property="fb:app_id" content="{nr aplikacji}" /> <meta property="fb:admins" content="{id konta na fb}"/> <meta property="fb:admins" content="{id drugiego konta}"/> Z góry dziękuję za pomoc.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy