Jump to content
rafal22bb

MasterNET.pl - Hosting, Domeny - opinie.

Recommended Posts

Dzięki za odpowiedzi, przynajmniej nie czuję się osamotniony. Mam nadzieję, że szybko uda im się uporać z problemem bo trzymam tam kilkaset domen. W ostatnim czasie za część z nich płaciłem, część rejestrowałem i ciekaw jestem jak będzie wyglądał "back up", jeśli jakiś będzie...

Na szczęście wszystkie domeny działają. Problem w tym, że nie ma nad nimi żadnej kontroli.

Zobaczymy ile sa warte polskie firmy... beyond dał ciała, to co sie stało nie powinno mieć miejsca, nie ma znaczneia jak sie skończyło powinni być bankrutami. Zobaczymy jak masternet sobie poradzi.

Nie mam pojęcia dlaczemu wyleciały i mają filtera Polskie znaki w adresach Joomla od nowa napisane, czytelnie i logicznie. Dylemat adres z www czy bez? Powinno to rozwiać wszelkie wątpliwości.

Naprawiam kodowanie [krzaki, chińskie znaki, polskie znaki] dowiedz się także czymże jest kodowanie znaków bo to podstawa.

wprowadzili jakiś nowy panel i nie da się zmieniać DNSów domen, które na liście domen wypadają na stronie innej niż 1, telefon cały ale to calutki dzień zajęte, na maile nikt nie odpisuje... macie jakiś patent na zmianę DNSów albo na kontakt z nimi?

eclipse mam identyczną sytuację, dodzwonić się nie da a na maila też nie odpisują.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Nie ma... to jest główny problem firmy. Wszystko w porządku póki nie potrzeba kontaktu.

Webmastering, kodowanie & programowanie

Więcej informacji na moim profilu

Zapraszam na PW

Jest jakiś sposób, żeby się do nich dodzwonić? Zmieniłem DNS'y domenie i zniknęła gdzieś w próżni...

Widzę, iż rano znalazłeś 7 minut aby napisać posta, ale przez cały następny dzień już brakło paru minut przedstawić faktyczny stan sprawy gdzie ok 10:15 (chwilę po rozpoczęciu pracy BOK) uzyskałeś połączenie tel z konsultantem oraz informację aby kontaktować się z dostawcą dns, gdzie przyczyna nie leżała po stronie usługodawcy.

Chcę wierzyć, iż faktycznie brakło Ci czasu niż na zasadzie, jak już napisałem takiego posta to niech sobie pozostanie bez względu na stan faktyczny, będę pisał tylko to co złe.

W rzeczywistości większość wypowiedzi jak przemeks mało ma wspólnego z rzeczywistością pozbawione obiektywizmu..

MasterNET.pl od 7 lat w sieci

Infolinia: +48 12 350 20 01

Guest

Ja dzisiaj miałem przyjemność przenosić domenę z nazwa.pl do masternet.pl - niestety w panelu wystąpił jakiś błąd, więc zgłosiłem się na @.

Wszystko ładnie przebiegło bez problemów. :)

Mam problem z kontaktem z MasterNet.pl

Nie odpisują na maile (napisałem w niedziele dzisiaj mamy końcówkę 2 dnia pracy )

Wykonałem dzisiaj 3 telefony o różnych porach i niestety żaden operator się nie zgłasza.

Jest mi bardzo źle z tym bo czuje się jak by ta firma przestała funkcjonować.

Czy może ktoś potwierdzić że firma działa i nie ma żadnego urlopu, nie chce na darmo jechać kilkaset km a nie wiem jaką inną drogą można się skontaktować z MasterNet.pl

Telefon w Masternecie to telefon widmo - wszyscy wiedzą, że istnieje ale nikt się nie dodzwonił :D

Internety robie! Jeśli Ty też to sprawdź nowy SAX.PL - tani hosting www. Kod rabatowy dający 50% zniżki to: [sAX2014].

Telefon w Masternecie to telefon widmo - wszyscy wiedzą, że istnieje ale nikt się nie dodzwonił :D

Internety robie! Jeśli Ty też to sprawdź nowy SAX.PL - tani hosting www. Kod rabatowy dający 50% zniżki to: [sAX2014].