Jump to content
Sign in to follow this  
SEOlancer

[Wykonam] Nowoczesne Sklepy Internetowe |FV

Recommended Posts

Wykonam Nowoczesne sklepy internetowe w oparciu o wskazówki zleceniodawcy.

Posiadam duże doświadczenie w tworzeniu stron, sklepów, modyfikacji itp.

Sklepy wykonuję w oparciu o skrypt Opencart.

W cenie wykonanie logo, szablon strony, dopasowanie do tematyki, przygotowanie pod SEO

Doradztwo w zakresie wybrania nazwy sklepu, hostingu czy domeny.

Oddaje sklep gotowy do zapełnienia produktami, gotowy do sprzedawania produktów.

W cenie podstawowe przeszkolenie z obsługi sklepu.

Więcej informacji pw lub mailowo biuro{małpa}seolancer.pl

Wystawiam Faktury VAT na wykonane usługi

SEOLANCER Cezary Pawłowski

os Brożka 15/10

29-100 Włoszczowa

NIP 6090022295

biuro[małpa]seolancer.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By *paweł*
   Witam serdecznie.
   Szukam osoby lub firmy znającej się na tematyce opencarta. Skrypt nie obsługuje poprawnie emoji, pojawiają się pytajniki gdy wkleję coś w meta i zapiszę. Doczytałem, że chodzi o kodowanie UTF8.
   Proszę o kontakt na paweldocent@interia.pl lub wiadomość prywatną.
  • By Ukasz
   Cześć,
   jestem Łukasz i prowadzę firmę zajmującą się głównie tworzeniem stron i sklepów internetowych. Jesteśmy specjalistami od Woocommerce i Wordpress. Projektujemy małe stronki "klikacze" na kilka zakładek na gotowych layoutach ale też większe sklepy operujące w czasie rzeczywistym 100-200 tys produktów z indywidualnym projektem graficznym, wdrożone na ACF Custom Fields, zintegrowane z subiekt GT.
    
   Tutaj trafiłem z polecenia od znajomego. Szukam odpowiedzi na wiele pytań. Temat pierwszy - zamierzam się bardziej skupić na zagadnieniach pozycjonowania naszej strony - wesprzeć oddolnie działania wynajętego pozycjonera i wiedzieć dokładniej o czym mówi. Temat drugi - rozwijamy się więc pojawiają się bardziej wymagający Klienci którzy oczekują lepszej optymalizacji projektu, większej szybkości działania etc. Temat trzeci - dział potencjalnych zleceń oraz partnerów - trafiają do mnie Klienci nie tylko na Wp i Woo. Usłyszałem że właśnie na tym forum znajdę sporo linijek tekstu w każdym z tych tematów.
    
    
  • By simpleideas
   Dzień dobry,

   Zachęcamy do skorzystania z oferty poprawy wyników w Pagespeed Insights oraz Google Lighthouse. Przeprowadziliśmy już kilkaset takich optymalizacji, w tym kilkanaście dla użytkowników tego forum.
   Średni uzyskiwany wynik w Pagespeed Insights to 94/100 zarówno dla urządzeń mobilnych, jak i dla komputerów. Ceny już od 200zł netto.
    
   Zajmujemy się również optymalizacją wydajnościową serwisów internetowych i sklepów na różnych skryptach - przyspieszymy Twoją stronę. Zapraszamy do kontaktu po szczegóły.
    
    
   Ponadto zachęcamy do korzystania z naszych innych usług:
   Strony internetowe, Sklepy internetowe na skryptach Shoper, WooCommerce, PrestaShop, Optymalizacja serwisów internetowych pod SEO, Utrzymanie serwerów pod hosting serwisów internetowych, Serwery „szyte na miarę” pod zaplecza SEO oraz pod hosting, Usuwanie wirusów z serwisów internetowych, odwirusowywanie, Przygotowanie mailingów, kreacji mailingowych oraz całych rozwiązań do wysyłki profesjonalnych mailingów i newsletterów.  
   Zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego:

    biuro@simpleideas.pl
    +48 32 797 07 07
    +48 733 19 11 11
    
   Dane firmy:
   simpleideas.pl Łukasz Nowak
   ul. Konstytucji 3-go Maja 37/2
   42-450 Łazy

   NIP: 6492196784
   REGON: 243585475
  • By dudekm
   Witam serdecznie.
   Z racji wolnych mocy przerobowych, chętnie wykonam dedykowane skrypty, boty, aplikacje internetowe w PHP, JavaScript. Stworzę całą aplikację lub sam back-end.
   Po wykonaniu aplikacji zgodnie z wymaganiami biznesowymi zapewniam support i kontakt - nie urywa się po oddaniu projektu. Wie coś o tym @Paq
    
   Konkrety
   - PHP (głównie Symfony, możliwe również microframeworki), JavaScript
   - MySQL/MariaDB, MongoDB
   - testy jednostkowe
    
   Jeśli więc potrzebujesz aplikacji, API, bota, skryptu, coś co automatyzuje zadania/procesy, a może masz inne potrzeby, wymagania... po prostu napisz. Chętnie pomogę.
    
   Kontakt
   kontakt[malpka]mateuszdudek.pl
   https://mateuszdudek.pl
  • By a.niespialowski
   Poszukujemy: Specjalista ds. SEM/SEA (e-commerce)
   Pracodawca: W3 Internet Services
   Lokalizacja: Bydgoszcz, Centrum
   Wynagrodzenie: 3500-5000 netto/mc. (w zależności od doświadczenia)
   Aplikacje na adres: a.niespialowski@trenkwalder.com
    
   Czym będziesz się zajmować:
   Samodzielne planowanie, prowadzenie oraz optymalizacja kampanii AdWords oraz Facebook Ads, Tworzenie raportów, analiz i rekomendacji Tworzenie tekstów reklamowych dla AdWords oraz Facebook Ads  
   Profil kandydata:
   Doświadczenie w obsłudze narzędzi SEM Google AdWords oraz Facebook Ads Znajomość narzędzi Google Analytics, Google Tag Manager oraz Google Search Console Zainteresowanie marketingiem internetowym Wiedza z zakresu trendów rynkowych w obszarze e-commerce i narzędzi wspierających sprzedaż Komunikatywna znajomość języka angielskiego Mile widziane certyfikaty Google  
   Co oferujemy:
   Umowę o pracę Pracę w młodym, kreatywnym zespole, w środowisku międzynarodowym Wysokość wynagrodzenia adekwatną do posiadanych umiejętności Dużą przestrzeń do realizacji własnych pomysłów, samodzielność Lokalizację biura w ścisłym centrum Bydgoszczy Indywidualne szkolenia
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy