Jump to content
Nowaczyk-Robert

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/

Recommended Posts

9 godzin temu, Sanchez Spinoza napisał:

Chciałem przestrzec przed dwoma firmami:

Socialyse Sp. z o.o. 

Ul. Marynarska 15

02-674 Warszawa 

NIP: 5213160546

oraz 

Havas Warsaw

ul. Marynarska 11

02-674 Warszawa

od listopada czekam na płatność za zamówioną i wykonaną usługę.

Osoba kontaktowa zbywa kolejnymi terminami. 

a masz umowe? wiesz co to wezwanie do zapłaty? i przedsądowe wezwanie do zaplaty? pisze w tym kontekscie, że umieszczenie obu tych firm moze miec opłakane skutki ale ... dla Ciebie. To, że Ci ektoś zbywa oznacza że nie masz umowy. Napisz list ZPO. To sa naprawde mega wielkie korporacje.

• Thanks 1

Blog seo.zgred.pl przestał istnieć, teraz wszystko jest na www.zgred.pl

@zgred nie na wszystko podpisuje się umowę. Zresztą dość obfita wymiana korespondencji, w której jedna strona zamawia daną usługę dokładnie ją precyzując a po jej wykonaniu odbiera ją bez zastrzeżeń oraz zobowiązuje się ją zapłacić w danym terminie jest chyba wystarczającym sposobem przypieczętowania transakcji. 

Drug sprawą jest sensowność tego działu forum: "Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów".

Chyba powstało właśnie po to żeby zwrócić uwagę innych na nieuczciwe/nierzetelne praktyki innych firm z branży. Do każdej sprawy możesz podpisać umowę i potem wysyłać wnioski do sądu i wezwania do zapłaty, tylko w takim razie po co ten dział forum? 

I trzecia sprawa, nie wiem czy poskutkował właśnie ten wpis na PiO ale wczoraj z tej firmy odezwała się do mnie inna osoba i zaręczyła, że zajmie się tą sprawą. Dziś pieniądze wpłynęły na konto.

Czyli jednak może warto było o tym wspomnieć tutaj :)

Edited by Sanchez Spinoza
  • Like 5
  • Thanks 1

Profesjonalne publikacje Content Marketingowe - zamów online na BlackHood.pl 

Masz już własne konto na WhitePress

Polecam również Oferty pracy z Bielska-Białej

6 godzin temu, Sanchez Spinoza napisał:

Czyli jednak może warto było o tym wspomnieć tutaj :)

Raczej nie to ;)

Blog seo.zgred.pl przestał istnieć, teraz wszystko jest na www.zgred.pl

Cześć, założyłem to konto i dodaję post z nadzieją, że nikt go nie wykasuje - zostałem oszukany przez firmę Pozycjonusz. Pracowałem dla niej jako copy przez kilka miesięcy. Za każdym razem czekałem na przelew dłużej niż przewidywał to termin płatności na fakturze. Teraz czekam już kilka miesięcy i nic - zaległość wynosi kilka tysięcy, ja wysyłam maile na które nie ma odzewu... Szykuję się do walki w sądzie o swoje pieniądze i szukam osób, które są podobnej sytuacji. Wierzę, że razem możemy więcej i łatwiej wywalczymy swoje zaległe płatności (i godność pracowników?). Mój mail:  mariodario125@gmail.com

• Sad 1

Aktualizacja w sprawie Pozycjonusza - po wymianie maili i wezwaniu przedsądowym do zapłaty przelew przyszedł na konto. Mimo tego - szczerze przestrzegam przed tą firmą. Bardzo niska kultura pracy (oraz osobista właściciela). 

• Like 1

Hej. Jeszcze w zeszłym roku rozpocząłem współpracę z pewną agencją copywriterską, całość zlecenia opiewała na naprawdę sporą liczbę tekstów. Poza początkowymi próbami "kombinowania" z zapłatą, które szybko ukróciłem, współpraca przebiegała dosyć sprawnie. Do pewnego momentu. Za ostatnie zlecenie nie dostałem pieniążków, dodatkowo ta jednoosobowa agencja, a właściwie Pani Kornelia, obrażając i odgrażając się próbuje odzyskać pieniądze za poprzednie, zakończone i zaakceptowane wcześniej teksty.  Jak dowiedziałem się z sieci, ta sama osoba oszukała sporo osób właśnie z tego forum, stąd też chciałbym nawiązać z nimi kontakt. Nie oczekuję jakiegokolwiek działania, czy bycia "świadkiem", ale po prostu rozmowy, chciałbym dowiedzieć się nieco więcej o praktykach Pani Kornelii. Mogę prosić o pomoc? :)

Chciałbym opisać moją historię z Agencją Freeline z Lublina, która zajmuje się tworzeniem stron internetowych, z którą już od roku walczę o odzyskanie strony internetowej, która została bezkarnie wyłączona. Nie będę tutaj opisywał wszystkich matactw, podchodów  i  działań na naszą niekorzyść, z wyżej wymienionej agencji, które doprowadziły do tego, że chcieliśmy   przenieść opłaty i całą stronę  do innej spółki i nie mieć nic wspólnego z tą firmą. Po wielu miesiącach oczekiwania i  negocjacjach, które doprowadziły do podpisania dokumentu i  uzyskania praw autorskich  do strony podpisanej przez firmę Freeline strona miała działać dokładnie od 1.05.2019 zapłaciłem fakturę za hosting i domenę strona nadal nie działa a Firma Freeline nie odpowiada na meile. Kila dni wcześniej złożyłem dokumenty o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności, z nadzieją, że strona będzie działać. Niestety strona nie działa z dofinansowania  musiałem zrezygnować 2 maja i podjąć trudną decyzję o wyjeździe zarobkowym,  gdyż stać mnie na wydanie znowu kilku tysięcy na stronę, która po opłaceniu z mojej strony miała działać od 1.05.2019 Gdzie się z tym zwrócić  o pomoc jak tę stronę odzyskać. Proszę o pomoc i komentarze

No dobrze, a co to ma wspólnego z SEO? W takiej sytuacji bierze się umowę w dłoń i idzie do prawnika po poradę prawną. Prawnik weźmie przeciętnie 50-200zł za konsultację, a Ty będziesz wiedział jakie masz opcje.

• Like 1

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

Czy zastanawiasz się nad tym gdzie możesz kupić spinki do koszuli? Odwiedź sklep internetowy https://riwia.pl/spinki-do-mankietow gdzie znajdziesz największy wybór spinek do koszuli. Większość osób uważa spinki do mankietów za dodatek tylko dla mężczyzn, ale my wykraczamy poza utarte schematy i przedstawiay Wam świat niezwykłych dodatków.

2 godziny temu, dareczek3637 napisał:

Proszę o pomoc i komentarze

Jeśli w Twoim odczuciu popełniono przestępstwo, to po pomoc zwróć się do prawnika / policję, a nie na forum.

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

+ Ciekawy VLOG o Dubaju 

Jako że zamówiłem od kilku osób z tego forum różne rzeczy z terminem realizacji 3-4 dni, a czekam ponad miesiąc to poproszę o raporty w 48 godzin. Jeśli nie dostanę otrzymacie odpowiednią opinię (potwierdzoną faktami).

Także proszę się spieszyć.

logo_novacash3.png

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online                                                     

Dnia 9.05.2019 o 20:14, Finan napisał:

to poproszę o raporty w 48 godzin. Jeśli nie dostanę

I jak tam wywiązali się ?

• Thanks 1

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL

+ Ciekawy VLOG o Dubaju 

Dnia 9.05.2019 o 20:14, Finan napisał:

Jako że zamówiłem od kilku osób z tego forum różne rzeczy

Ja tutaj, na PiO, nie dostałem wielu dobrze wykonanych usług. A trochę ich zleciłem :)

Cóż, PiO to marka, userzy rzadko.

• Like 2

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Dnia 12.05.2019 o 19:11, Mion napisał:

I jak tam wywiązali się ?

Nie.

Prosty przykład zamówienie linków z edu i gov.

Dzisiejszy raport który dostałem ma końcówki:

com

net

ly

kz

it

I wiele podobnych.Czekam na wyjaśnienie od osoby która oferuje gov i edu na tym forum.

P.S. Na resztę też czekam i szczególnie tych co na maile nie odpisują proponuję inaczej działać bo faktury opłacone, zlecenie nie wykonane, VAT pewnie już odliczony, zgłoszenie do US niebawem pójdzie, a wtedy kontrole i kontrole.

• Like 1

logo_novacash3.png

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online                                                     

No niestety, też kilka razy miałem podejście do ogłoszeń na PIO i już nie zlecam :lol2: Nie wiem, może to kwestia tego, że ludzie czują się bardziej anonimowi za nickiem niż np. na FB, gdzie jest imię i nazwisko, szczególnie Ci trochę młodsi.

• Thanks 2

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

Czy zastanawiasz się nad tym gdzie możesz kupić spinki do koszuli? Odwiedź sklep internetowy https://riwia.pl/spinki-do-mankietow gdzie znajdziesz największy wybór spinek do koszuli. Większość osób uważa spinki do mankietów za dodatek tylko dla mężczyzn, ale my wykraczamy poza utarte schematy i przedstawiay Wam świat niezwykłych dodatków.

10 godzin temu, Aleksiejs napisał:

No niestety, też kilka razy miałem podejście do ogłoszeń na PIO i już nie zlecam

Ostatnio wysłałem zapytanie ofertowe na artykuł do kilku oferujących się w ogłoszeniach copywriterow i odezwała się jedna osoba z terminem za miesiąc ... Pewnie miałem za wysokie wymogi :D

10 godzin temu, Finan napisał:

bo faktury opłacone, zlecenie nie wykonane, VAT pewnie już odliczony, zgłoszenie do US niebawem pójdzie, a wtedy kontrole i kontrole. 

Nauczka na przyszłość - nie płacić z góry zwłaszcza całości   :gafa:

• Thanks 1

+ Ciekawy VLOG o Dubaju