Jump to content

Sklep kulfika - opinie?

Recommended Posts

Na domenach dobrze utrzymanych, jak to ująłeś, nie sprzedaje się linków w takiej ilości, bo sprzedawanie wiąże się z szybkimi banami. Siedzisz w branży to wiesz co kupujesz i z tym to się wiąże ;)

- Reklama -

Miejsce do wynajęcia. Zainteresowany? Zgłoś się na PW z propozycją :)

• Replies 32
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

A ci, którzy nie mają nic mądrego do powiedzenia niech zamilkną Tez nie kupowałem od Kulfika preclowania, ale kupowałem hosting w firmie, z którą jest/był powiązany. I jak się nadarzył, problem a su

Bzdura faktor. Poczytaj sobie odpowiednie przepisy, ale nie kulinarne.

Kupiłem 30 artykułów na platformie CM a nie w grupie precli. Nie ma w tym nic dziwnego, że wymagam aby Kulfik wykonał rzetelnie usługę, za którą niemało zapłaciłem. W przypadku platformy CM liczę równ

Poza tym telefon jego nie odpowiada od kilku dni. Więc dla mnie facet jest niewiarygodny zupełnie.

W jakiej ilości? Każdy link był na innej domenie a ile w sumie było linków na danej domenie nie wiem.

Każdy kto chce pozycjonować nie może pozwolić sobie na taki szajs jaki oferuje ten gość. Chyba że chce szybko znaleźć się w sądzie.

• 2 months later...

Tutaj masz trochę informacji o sklepie i podejściu właściciela:

https://www.facebook.com/groups/494339354019742/permalink/912988635488143/

W sumie temat bardziej pasuje do wątku "Nierzetelny partner".

When you dream, there are no rules - people can fly, anything can happen.

Blog o modzie męskiej - emodini.pl

@janekszeryf: bynajmniej. Kulfik wziął kasę, nie zrealizował zamówień i na tym kontakt się urwał (pomimo kilku maili).

Na początku myślałem, że to czynnik losowy, typu choroba itp. Po wpisach na FB widać jednak, że ma się dobrze i jeszcze sobie jaja z ludzi robi.

Mam wrażenie, że niektórzy kupujący tego typu usługi jak preclowanie czy profile liczą na długowieczne linki, stąd później biorą się te "nieporozumienia"

Kupiłem 30 artykułów na platformie CM a nie w grupie precli. Nie ma w tym nic dziwnego, że wymagam aby Kulfik wykonał rzetelnie usługę, za którą niemało zapłaciłem. W przypadku platformy CM liczę również na długotrwały efekt i w tym też nie ma nic dziwnego.

• Like 1
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

W moim przypadku sąd niedługo wyda nakaz zapłaty dla niego. Natomiast jeśli i to nie pomoże będzie miał na głowie komornika i dobrych kilka tys do zapłaty. Ja mu nie popuszczę.

nie wiem kim jestes, ani o czym piszesz. serio. odezwij sie moze na pawel@tykwinski.pl .... 

na chwile obecna nie jest prowadzona zadna sprawa o zaplate w stosunku do mnie. przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. 

fakt ze niektore zlecenia maja duze opoznienia, ale powoli je realizuje lub zwracam kase, 

faktem jest ze obecnie nie sprzedaje juz precli i tym podobnych.

faktem jest rowniez ze reorganizuje firme. 

Kontakt: email/gtalk:pawel@tykwinski.pl, gg:5154380, skype:clpik-

NAJLEPSZY tani hosting W SIECI! Jeszcze lepszy HOSTING SEO

428x60.gif

Faktem jest również, że nie odpowiadasz od grudnia na maile i masz klientów w...

• Like 1