Jump to content

Sklep kulfika - opinie?

Recommended Posts

• Replies 32
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

A ci, którzy nie mają nic mądrego do powiedzenia niech zamilkną Tez nie kupowałem od Kulfika preclowania, ale kupowałem hosting w firmie, z którą jest/był powiązany. I jak się nadarzył, problem a su

Bzdura faktor. Poczytaj sobie odpowiednie przepisy, ale nie kulinarne.

Kupiłem 30 artykułów na platformie CM a nie w grupie precli. Nie ma w tym nic dziwnego, że wymagam aby Kulfik wykonał rzetelnie usługę, za którą niemało zapłaciłem. W przypadku platformy CM liczę równ

niech praca zajmą się fachowcy

A ci, którzy nie mają nic mądrego do powiedzenia niech zamilkną :faja:

Tez nie kupowałem od Kulfika preclowania, ale kupowałem hosting w firmie, z którą jest/był powiązany. I jak się nadarzył, problem a support gadał tak samo głupio jak mój przedmówca, jedno PM do Kulfika załatwiło sprawę. Mało tego, potem jeszcze z tego co pamiętam, Kulfik, dopytywał czy wszystko jest OK.

Reasumując: nie wiem, jak tam jego precle, ale facet jest uczciwy.

• Like 3

Powiem tak, zawsze dostałem to za co płaciłem.

http://leczyc.pl - Oferta stacjonarnego leczenia alkoholizmu Warszawa
psychiatra Warszawa - http://psychiatra-gabinet.pl
Interesuje Cię problematyka zależności odwiedź http://medox.org.pl znajdziesz odpowiedź jak leczyć uzależnienia, tu nie leczą pedagodzy i księża tylko lekarze  i psycholodzy z uprawnieniami..

• 2 years later...
  • 2 weeks later...

Zakupiłem piramidę linków i niestety nie działają strony na których są one umieszczone. Kontaktowałem się z właścicielem lecz nic się nie poprawiło. Mam nadzieję że właściciel okaże się na tyle uczciwy że zwróci pieniądze lub sprawi że strony zaczną działać.

Kupowałem i miałem to za co zapłaciłem. To że domeny znikają to normalna rzecz w tej branży, jak jest ban, to domena nie jest odnawiana. Normalna kolejność rzeczy.

- Reklama -

Miejsce do wynajęcia. Zainteresowany? Zgłoś się na PW z propozycją :)

Dziwne że znikają? Domeny dobrze utrzymywane nie znikają. A te które zakupiłem znikły po kilku dniach od wysłania do mnie raportu z linkami. Dla mnie to niedopatrzenie tego kto opłacał te domeny lub celowe działanie tzw naciągactwo.