Jump to content
TextBookers.com

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO

Recommended Posts

Tylko, że tu nie ma wymagań z kosmisu. Patrz opis zlecenia klienta. Czy to są jakieś trudne wymagania? No nie. To moderator wpadł na pomysł, że będzie Panem tego świata :)

To, że teksty zapleczowe są przez moderatorów i klientów traktowane pod względem jakości jak co najmniej tematyczne (+ milion wymagań odnośnie formatowania: leady, sekcje, nagłówki, listy) to już temat na inną dyskusję i również mi się to nie podoba (dlatego tak długo jak się da, zostaję przy preclach). Ja starałem się tylko przybliżyć Ci prawdopodobny punkt widzenia moderatora, a nie to, że się z nim zgadzam :).

Dnia 4.10.2019 o 11:57, pawig napisał:

Tylko, że tu nie ma wymagań z kosmisu. Patrz opis zlecenia klienta. Czy to są jakieś trudne wymagania? No nie. To moderator wpadł na pomysł, że będzie Panem tego świata :)

miałam podobna sytuację - kategoria zlecenie i podane trzy zwroty kluczowe w mianowniku, żadnego innego opisu, wytycznych czy wskazań. Napisałam tekst, umieściłam słowa kluczowe w innej formie, bo nie dało się inaczej (tekst zrobiłam by był logiczny i spójny, a nie pod SEO, bo nie było wskazań), moderator odrzucił. Miałam pecha, że to były spóźnione teksty (2) i nie mogłam moderatorowi odpowiednio wytknąć "rządzenia się" więc teksty przepadły a dla mnie kara. Napisałam odwołanie - niestety, jak zwykle stanęli po stronie moderacji. No to poświęciłam czas, poszukałam i znalazłam - w 2017 roku pisałam dla tego samego klienta, ten sam temat, i tekst został bez gadania przyjęty i w moderacji i u klienta. Nie wiem, czy tamten moderator był świadomy swojej roli czyli kontrolera pod względem poprawności orto i grama, czy z kolei ten następny to nadgorliwiec. Oczywiście wysłałam zrzuty TB tamtego zlecenia, ale od chyba 3 tygodni cisza...A tak przy okazji - dostaliście umowy o dzieło do podpisania? bo miały być do końca września, mamy 7 październik i nic....

Jako stały użytkownik TB od 4 lat, tym bardziej jest mi przykro pisać, że na tę platformę dziś jest już po prostu szkoda czasu...

1 godzinę temu, pawig napisał:

Jako stały użytkownik TB od 4 lat, tym bardziej jest mi przykro pisać, że na tę platformę dziś jest już po prostu szkoda czasu...

chętnie bym pisała dla kogoś innego, ale ci do których się odezwałam żądają działalności gospodarczej i faktur, czego nie mam i mieć nie będę

Rozliczaj się z klientami poprzez useme,eu. Klient dostanie fv, a Ty DG nie musisz zakładać. 

1 godzinę temu, pawig napisał:

Rozliczaj się z klientami poprzez useme,eu. Klient dostanie fv, a Ty DG nie musisz zakładać. 

dzięki pawig - popatrzę

Faktycznie coś niedobrego dzieje się z TB. Od 10 dni nie reagują już na zgłoszenie zaniżonych ocen do moderacji.

spotkała mnie przedziwna sytuacja - myślałam (o ja, naiwna!) że ktoś zaproponował mi pracę poza TB i poprosił o podanie wysokości moich stawek. Podałam, zwiększając je o niecałe 0,50 zł (chciałam wyeliminować koszty przelewu na konto, wiecie te 3 złote z każdej wypłaty i zaokrąglić kwotę) i co się okazało? - ta "miska ryżu" - jak to ktoś tutaj kiedyś powiedział - na którą pracujemy, okazuje się "pucharem kawioru" - gość stwierdził, że 2 złote (słownie:dwa złote) za precel to ZA DROGO, co wyraźnie mi napisał. Tak moi drodzy, najwyraźniej niektórzy zlecający (mam wielką nadzieję, że mniejszość) uważają że robią nam łaskę, a co najmniej przysługę zlecając pisanie tekstów. Ten gość, jak się okazało jest hurtownikiem, daje duże paczki zleceń, głównie preclowych, za co otrzymuje ogromny rabat. Później gotowe teksty - przypuszczam - sprzedaje z jeszcze większym zyskiem - to oczywiście moje domysły, ale myślę, że na własny użytek nie potrzeba mu dużej ilości tekstów, bo przecież jeden człowiek nie opanuje w 100%  internetów:). Więc wiadomo już, dlaczego TB prawie zawsze staje po stronie zlecającego, a nie copy - nie chcą stracić hurtowników

Posted (edited)

Jest to niestety prawda, że jeżeli chodzi o precle, coraz mniej jest klientów indywidualnych, a coraz więcej hurtowników. Kiedyś bywało tak, że co pół godziny wpadało po kilka precli od pojedynczych klientów, teraz raczej jest tak, że cały dzień nic się nie dzieje, a potem nagle wpada hurtowo kilkadziesiąt precli od jednej osoby na jednakową długość. Nie zdziwiłbym się, gdyby ci hurtownicy teksty odsprzedawali dalej, ale zastanawia mnie gdzie - na giełdzie tekstów?

P.S. Krzywdzące oceny unieważnili mi tego samego dnia co Tobie, z tym że w sumie czekały 10 dni :).

Edited by marek_____

A dostał ktoś z Was ostatnio przelew od TB? Czekam ponad tydzień i krew mnie zalewa.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By uportal
      Zapraszam do współpracy wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem uczciwego, terminowego, oraz rzetelnego copywritera z blisko 10 letnim doświadczeniem.
      W moim portfolio znajdują się przeróżne realizacje, które mogę udokumentować i przedstawić wszystkim zainteresowanym osobom. Współpracuje z zaufaną grupą copywriterską, dzięki czemu wykonujemy zlecenia szybko i prawidłowo, przekazując sobie tematy według własnych zainteresowań i doświadczenia (dzięki temu teksty są realizowane o wiele szybciej i mają należytą wartość!).

Wykonuję wszystkie typy tekstów pisanych. Do zamówień powyżej 50 tysięcy znaków miesięcznie zapewniam lepsze warunki współpracy.
      Potrzebujesz większej ilości tekstów miesięcznie? Napisz, ustalimy indywidualną, preferowaną cenę! 

Moje artykuły cechuje dobrze dobrany temat, wiedza która jest w nich zawierana, oraz chwytliwy temat, nagłówek, jak i sformatowana treść, która ma przyciągać klienta/widza nawet po kilku latach.
      Termin ustalany jest indywidualnie (wykonuje również szybkie realizacje typu ASAP, lub realizacje weekendowe).

Na wszystkie usługi wystawiam faktury

Kontakt i dane firmy:
      Web Positions
      Marcin Komorowski
      Wróbla 68/9
      20-719 Lublin
      NIP: 7123185561

webpositions@biznespoczta.pl
      Tel: 786-013-285
    • By RavenCopywriting
      Zajmuję się tworzeniem artykułów SEO.

Tworzone przeze mnie artykuły są:

- wysokiej jakości merytorycznej - praca w oparciu o publikacje naukowe, techniczne oraz literaturę branżową,
      - poprawne językowo,
      - terminowo, w razie opóźnień oferuję rabaty lub rekompensatę!
      - dostarczone w umówionej formie,
      - bezpłatnie i szybko poddawane ewentualnym korektom,
      - dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb Twoich klientów!
      - oferowane w uczciwej cenie,

CENNIK:
      ZAPLECZE: od 2.00zł netto za 1000zzs, BLOG: od 2.50zł netto za 1000zzs,
      FVAT/umowa o dzieło/umowa zlecenie

Przygotuję artykuły o każdej tematyce. Szczególnie specjalizuję się w następujących branżach:

IT, biznes, budownictwo i dom, medycyna, diety, uroda, elektronika, psychologia i edukacja,  
      Kontakt: 
      tel. 785-841-421
      ravencopywriting@gmail.com

• By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko

Dzień dobry!
      Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jako doświadczony copywriter chętnie podejmę się realizacji zleceń dotyczących tworzenia treści - pisania nowych, unikalnych i zoptymalizowanych tekstów na: strony firmowe/sklepy (opisy kategorii i produktów), pod zaplecza SEO, na witryny typu landing page, na portale (artykuły sponsorowane), blogi, wizytówki firmowe lub teksty reklamowe z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Dostarczam zoptymalizowane teksty pod wskazane w zleceniu słowa kluczowe, z odpowiednim formatowaniem, nagłówkami i nasyceniem oraz odmianami fraz (istnieje również możliwość zamówienia researchu fraz pod artykuły/stronę).
      Specjalizuję się również w synonimizacji (teksty z klamrami pisane od podstaw lub dodawanie synonimów do przesłanych przez Klienta artykułów, możliwe wielokrotne zagnieżdżanie) i redagowaniu/optymalizacji gotowych tekstów. Piszę artykuły w języku polskim i angielskim - również synonimy. Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam fachowość, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, kategorii i firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe),
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, artykuły blogowe/branżowe),
      - artykuły sponsorowane i reklamowe,
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe,
      - zwykłe teksty (precle),
      - teksty na zaplecza SEO,
      - teksty na e-mail (newsletter),
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości),
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG),
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie,
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów,
      - opowiadania, e-booki,
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów).

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,
      - kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO – dla mnie każde zlecenie to nowe wyzwanie),
      - precyzja i dokładność synonimizacji tekstów (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny),
      - dbanie o unikalność i dokładność realizacji zleceń (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne, spełniające wszystkie wymagania Zamawiających).

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja i optymalizacja gotowych artykułów, administracja witryn, audyty SEO, wdrożenia optymalizacyjne SEO i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem oraz portfolio a także przetestowania moich umiejętności. Przy większych zamówieniach lub dla stałych Klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy - Damian.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy