Jump to content
TextBookers.com

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO

Recommended Posts

@kluskaKRK widziałem ticket, przekazane do działu technicznego w celu weryfikacji problemu, będziemy informować

Pozdrawiamy serdecznie

Zespół TextBookers

TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO
E-mail: biuro@textbookers.com
468x60.jpg

9 hours ago, TextBookers.com said:

@kluskaKRK widziałem ticket, przekazane do działu technicznego w celu weryfikacji problemu, będziemy informować

Pozdrawiamy serdecznie

Zespół TextBookers

ok - czekam w takim razie.

Pomimo, że nie korzystam z tego serwisu już od bardzo dawna (powód oczywisty, taki jak wskazujecie, jakość tekstów tematycznych wyceniona w aspekcie precli) to uważam, iż napisanie precla na 6 tyś znaków to nic trudnegoi (Wstęp, rozwinięcie oraz zakończenie, co chyba nie jest niczym trudnym, podzielić go na szybko w głowie na poszczególne części i temat załatwiony) 

• Like 1

Psycholog Nowa Sól-Psycholog Nowa Sól

Logopeda Dziecięcy - Logopeda Dziecięcy Nowa Sól 

Dnia 7.12.2018 o 18:19, Herkules napisał:

Pomimo, że nie korzystam z tego serwisu już od bardzo dawna (powód oczywisty, taki jak wskazujecie, jakość tekstów tematycznych wyceniona w aspekcie precli) to uważam, iż napisanie precla na 6 tyś znaków to nic trudnegoi (Wstęp, rozwinięcie oraz zakończenie, co chyba nie jest niczym trudnym, podzielić go na szybko w głowie na poszczególne części i temat załatwiony) 

Tylko taka forma precla, o jakiej wspominasz to już tak naprawdę zaplecze - nieważne, czy na 2500 zzs, czy na 6000. Precel to precel. Ci, co piszą teksty preclowe  dłuższe, niż 2500 zzs za taką cenę, jak na TB, dają się po prostu wykorzystywać i już - ich sprawa. Trudno.

Popatrzmy - precel na 5000 zzs to nieco ponad 7 punktów (zł), jeśli ktoś jest w najwyższym przedziale średniej (!!!) - warto? Ja wiem - "precel pisze się szybko" - jednak nie ma się co oszukiwać. Jak dotrzesz do tego 2000-2500. znaku, to prędkość pisania tekstu - nawet typu precel - spada  i zbliża się do ilości czasu niezbędnego do napisania prostego zapelcza. A zaplecze na 6000 zzs to zarobek już nieco wyższy, a nie jest aż tak trudniejsze w napisaniu od precla na tyle samo znaków. Wystarczy podzielić tekst na akapity, dodać śródtytuł/-y,  nie stosować określeń typu, że "można znaleźć coś w sieci, czy wpisując jakąś frazę w Google" i mamy zaplecze. Bo jednak o poprawny styl trzeba dziś dbać w każdym tekście, prawda?

Poza tym, jeśli "słowami kluczowymi", które trzeba użyć są dość długie pytania, to jednak - moim skromnym zdaniem - dają one piszącemu do zrozumienia, że zlecający oczekuje jednak pewnej wartości merytorycznej po danym tekście, a za to jednak trzeba zapłacić lepiej.

Ja bym TB zaproponowała podział zarobków przy preclach - niżej płatne te do 2500-2700 znaków i choć 0,20 punktu więcej na 1000 zzs przy preclach dłuższych. Wtedy chyba wiele problemów z długimi preclami zniknie.

Dnia 6.12.2018 o 12:55, pawig napisał:

Uwaga do TB.

Napisałem tekst. Tekst został zwrócony do poprawy. Tekst poprawiłem, jednak moderator chyba uznał, że nie do końca i tekst został odrzucony. Uważam, że taka sytuacja to beznadzieja. To czasu kiedy nie minął termin realizacji zlecenia moderator powinien zwracać tekst do poprawy, ale nie go odrzucać. Nawet jeśli copy miałby go z 10 poprawiać. Jeśli termin realizacji minie to ok, niech odrzuca. Ale do czasu zakończenia zlecenia copy powinien mieć prawo do poprawki tekstu, a nie tak jak jest teraz, że w przypadku kiedy moderator uzna sobie, że tekst nie został do końca poprawiony to od razu go odrzuca.

Na tym traci i klient i copy. Klient bo nie otrzymuje tekstu, który zlecił, a tekst jest praktycznie gotowy. A  copy traci po prostu kasę. A czasem idzie o poprawkę zwykłej pierdoły, której copy nie zauważył, a bez problemu by poprawił, gdyby moderator jeszcze raz zwrócił uwagę.

A najlepsze jest to, że sytuacja dotyczy zlecenia, w którym do napisania były 3 teksty. Za dwa dostałem ocenę 6, czyli jak można przypuszczać klient był zadowolony, a trzeciego tekstu klient nie dostał, bo wywalił go w kosmos moderator.

Miałam to samo - do moderatora nic nie docierało. Czepiał się stylu. Tekst został przeczytany przy mnie przez osobę piszącą teksty SEO od 5 lat i mogąca się tylko z tego utrzymać (ma stałych klientów) i ta osoba znalazła może jedno miejsce do poprawy stylistycznej - poprawiłam i odesłałam. A tekst został z poziomu moderatora odrzucony ostatecznie. A nikt nie zapytał o zdanie zlecającego.

Moim zdaniem moderator nie powinien mieć prawa ostatecznego odrzucenia tekstu, nawet, jeśli mu coś nie pasuje i to coś, czego nie wytknie konkretnie piszącemu. "Poprawić styl", czy "błędy stylistyczne" jako powód odesłania do poprawy (forma wskazuje, że liczne) to często pojecie tak szerokie, że bez wskazania konkretnych miejsc (o co poprosiłam w moim przypadku i bez odzewu!!!) jest po prostu niemożliwe.

Ja rozumiem w innych przypadkach, np. że napisałam tekst w 1. osobie, mimo, że miał być napisany w 3. - OK, wtedy wiem, co mam poprawić. Albo, jak nie umieściłam śródtytułów, choć zleceniodawca o to prosił - wiem, co poprawić. Natomiast "styl" jest pojęciem tak szerokim, że często - zwłaszcza w dłuższych tekstach - moderator powinien wskazać dokładnie, o co mu chodzi, a nie odrzucać, bo tak, bo on tu rządzi.

Dnia 6.12.2018 o 11:55, marek_____ napisał:

Ale ja lubię pisać precle - które rzeczywiście są preclami. Nie lubię zapleczy, które udają precle.

Czy raczej precli, które jednak powinny być już uważane za zapelcza ;)

Guest maugosias
Dnia 6.12.2018 o 11:43, freelcopy napisał:

@bkartol Jedno słowo "CONTENT". 
I może dodam tylko jedno wyrażenie:  "Remember: Quality Over Quantity".

Teksty długie mają znaczenie z punktu widzenia SEO, ale tylko w przypadku, gdy mają merytoryczną treść, która może zaciekawić internautę. O preclach nie ma ani słowa w przytoczonym artykule. 

Czyli...

Długie, merytoryczne teksty: TAK
Długie precle: NIE

Dziękuję - właśnie tak mi się wydawało (i wcale się nie kłócę, że teksty choć o minimalnej wartości merytorycznej (=zaplecze) spokojnie mogą mieć dużo więcej, niż 2500 zzs), ale wolałam się upewnić, bo omnibusem z języka angielskiego nie jestem. 

Guest maugosias
Dnia 5.12.2018 o 16:23, bkartol napisał:

Dokładnie....zlecam dużo tekstów, jeśli nie odpowiadają warunki zostaw innym

Da się... :)
Kilka tysięcy zrealizowanych tekstów to potwierdza...

Odnoszę wrażenie, że napisałeś to po to, żeby Twoje było na wierzchu, bo chcesz udowodnić, że precle na ponad 2500 zzs są masowo realizowane. Ale to, że może i są, nie oznacza, że Twoje zachowanie jest w porządku.. Tym samym sam przyznajesz, że oczekujesz czegoś, co jest niezgodne  z wytycznymi konkretnego rodzaju tekstu, a że znajdą się tacy, którzy Ci to może realizują, wcale nie potwierdza, że masz rację i Twoje działania są fair. A jedynie to, że ktoś albo chce zebrać oceny do innych rodzajów tekstów i jest "świeżakiem", pisze więc co jest, jak leci albo realizuje, bo nie ma w innych kategoriach tekstowych tematów, które by mu podpasowały, a on  MUSI zarobić na chleb powszedni (a nie na waciki). Proste. Podsumowując: to, że precle na więcej niż 2500 zzs i z pytaniami wskazującymi na poradnikowo-informacyjny charakter danego tekstu, bywają realizowane, nie oznacza, że piszący po prostu nie dali się wykorzystać zgadzając się na coś takiego :/ Ich problem - fakt, ale tym samym przyzwyczajają takich zleceniodawców, że cokolwiek ci zlecą, zostanie to zrealizowane. Co będzie kolejne? Teksty na poziomie prasowym w preclach? (bo już w zapleczach takowe perełki w tym roku kalendarzowym widywałam)

Edited by maugosias

Jestem zaskoczony że ktoś portafi lub stara się z tego utrzymać :o Podziwiam za to.

A czy ktoś z Was próbował już jakiś tekst zgłosić moderacji że jest nieodpowiedni?

Edited by plamster

Całą dyskusję rozumiem, ale co jest w dzisnego w preclach na 2,500 tyś znaków? Czy wy nigdy nie mieliście w szkolę zadania, jakim jest rozwinięcie danego tematu? W prosty i bezproblemowy sposób a mianowicie Wstęp, rozwinięcie czy zakończenie, czasem takiego dłuzszego precla nawet lepiej się pisze

Nie ma to jak porównywanie szkolnej rozprawki do precla :D. Jesteś pewien, że szkolne rozprawki powinno się pisać "bez zawartości merytorycznej" (definicja precla)?

Zrozum, że tutaj nikt się nie czepia samego faktu zlecania dłuższych tekstów, tylko faktu, że są one klasyfikowane jako precle. Zaplecza na kilka tysięcy znaków mogą sobie klienci zlecać do woli i pretensji nie będzie.

• Like 1

Guest maugosias
3 godziny temu, Herkules napisał:

Całą dyskusję rozumiem, ale co jest w dzisnego w preclach na 2,500 tyś znaków? Czy wy nigdy nie mieliście w szkolę zadania, jakim jest rozwinięcie danego tematu? W prosty i bezproblemowy sposób a mianowicie Wstęp, rozwinięcie czy zakończenie, czasem takiego dłuzszego precla nawet lepiej się pisze

Pan wie, czym jest precel i do czego służy? Kto jest jego czytelnikiem tak naprawdę? Pan myli precle z przynajmniej zapleczami, o ile nie słabymi t. tematycznymi

17 minut temu, marek_____ napisał:

Nie ma to jak porównywanie szkolnej rozprawki do precla :D. Jesteś pewien, że szkolne rozprawki powinno się pisać "bez zawartości merytorycznej" (definicja precla)?

Zrozum, że tutaj nikt się nie czepia samego faktu zlecania dłuższych tekstów, tylko faktu, że są one klasyfikowane jako precle. Zaplecza na kilka tysięcy znaków mogą sobie klienci zlecać do woli i pretensji nie będzie.

Otóż to!!!

15 godzin temu, plamster napisał:

Jestem zaskoczony że ktoś portafi lub stara się z tego utrzymać :o Podziwiam za to.

A czy ktoś z Was próbował już jakiś tekst zgłosić moderacji że jest nieodpowiedni?

Na samym TB to nie za bardzo się da, ale jak ktoś ma zleceniodawców poza takimi platformami, a na TB i u konkurencji pisze tylko, jak ma chwilowe przestoje, to spokojnie się da zarobić przynajmniej na media

Skoro klient płaci ci 2 razy tyle za precla 2000 znaków niż 1000, to co jest za problem by go napisać? Dla mnie to może on nimi pojkój wytapetować czy obdarować swojego przyjaciela, jest zlecenie, jest specyfikacja i tego się trzymam

• Like 1

Ale my nie rozmawiamy o preclach 2k, bo takie są jeszcze w porządku, tylko na przykład 4-6k. Owszem, jest problem takiego napisać, jeżeli chcemy się trzymać definicji precla. Jeżeli Ty się nie szanujesz i masz zamiar pisać zaplecza w cenie precli (i zachęcać klientów do ich powtórnego zlecania) to Twoja sprawa. Ja przypominam, że napisanie precla na 5k to nie jest to samo, co napisanie 5 precli na 1k. Wg Ciebie jest, bo płacą tyle samo. Tylko, że pisząc 5 precli na 1k jedynie "muskasz" temat, lejąc wodę (i efektem jest faktycznie precel), a pisząc jednego precla na 5k jesteś zmuszony wejść głębiej i bardziej merytorycznie w temat i wychodzi co najmniej zaplecze (a dostajesz pieniądze jak za precla). Jeżeli klienci potrzebują dłuższych, kilkutysięcznych tekstów do seo to ich sprawa, tylko niech przestaną nas oszukiwać i wyzyskiwać, zlecając zaplecza w cenie preclów. I nie, rozwiązanie nie jest proste, typu "jak Ci się nie podoba to nie pisz", bo zawsze się znajdzie ktoś kto napisze, a klienci czują się z tym jak ryby w wodzie. Gdyby sprzeciw był większy, musieliby zlecać zaplecza, a tak... nie muszą. Wbrew pozorom, bardzo istotne jest też to, do czego klient takich tekstów używa. Skoro cennik jest tak skonstruowany, że płaci się określone stawki za określoną jakość i przeznaczenie tekstu, a potem klient używa "precla" jako zaplecza albo nawet tekstu blogowego, to oszukuje copywriterów i okrada ich z pieniędzy, które im się należą.

22 godziny temu, bezowijaniawklawiature napisał:

Wystarczy podzielić tekst na akapity, dodać śródtytuł/-y,  nie stosować określeń typu, że "można znaleźć coś w sieci, czy wpisując jakąś frazę w Google" i mamy zaplecze. Bo jednak o poprawny styl trzeba dziś dbać w każdym tekście, prawda?

Tylko czasem ni e jest to takie proste :) Proszę o przykład sensownego zdania, w którym użyta będzie fraza "gabinet stomatologiczny warszawa" - fraza w mianowniku, dokładnie taka, bez zmian :)

1 godzinę temu, marek_____ napisał:

Ale my nie rozmawiamy o preclach 2k, bo takie są jeszcze w porządku, tylko na przykład 4-6k. Owszem, jest problem takiego napisać, jeżeli chcemy się trzymać definicji precla. Jeżeli Ty się nie szanujesz i masz zamiar pisać zaplecza w cenie precli (i zachęcać klientów do ich powtórnego zlecania) to Twoja sprawa. Ja przypominam, że napisanie precla na 5k to nie jest to samo, co napisanie 5 precli na 1k. Wg Ciebie jest, bo płacą tyle samo. Tylko, że pisząc 5 precli na 1k jedynie "muskasz" temat, lejąc wodę (i efektem jest faktycznie precel), a pisząc jednego precla na 5k jesteś zmuszony wejść głębiej i bardziej merytorycznie w temat i wychodzi co najmniej zaplecze

Możesz napisać 1000 znaków i potem napisać 3x to samo jeszcze tylko innymi słowami i masz 4k precla :P

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko

Dzień dobry!
      Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jako doświadczony copywriter chętnie podejmę się realizacji zleceń dotyczących tworzenia treści - pisania nowych, unikalnych i zoptymalizowanych tekstów na: strony firmowe/sklepy (opisy kategorii i produktów), pod zaplecza SEO, na witryny typu landing page, na portale (artykuły sponsorowane), blogi, wizytówki firmowe lub teksty reklamowe z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Dostarczam zoptymalizowane teksty pod wskazane w zleceniu słowa kluczowe, z odpowiednim formatowaniem, nagłówkami i nasyceniem oraz odmianami fraz (istnieje również możliwość zamówienia researchu fraz pod artykuły/stronę).
      Specjalizuję się również w synonimizacji (teksty z klamrami pisane od podstaw lub dodawanie synonimów do przesłanych przez Klienta artykułów, możliwe wielokrotne zagnieżdżanie) i redagowaniu/optymalizacji gotowych tekstów. Piszę artykuły w języku polskim i angielskim - również synonimy. Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam fachowość, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, kategorii i firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe),
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, artykuły blogowe/branżowe),
      - artykuły sponsorowane i reklamowe,
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe,
      - zwykłe teksty (precle),
      - teksty na zaplecza SEO,
      - teksty na e-mail (newsletter),
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości),
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG),
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie,
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów,
      - opowiadania, e-booki,
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów).

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,
      - kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO – dla mnie każde zlecenie to nowe wyzwanie),
      - precyzja i dokładność synonimizacji tekstów (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny),
      - dbanie o unikalność i dokładność realizacji zleceń (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne, spełniające wszystkie wymagania Zamawiających).

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja i optymalizacja gotowych artykułów, administracja witryn, audyty SEO, wdrożenia optymalizacyjne SEO i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem oraz portfolio a także przetestowania moich umiejętności. Przy większych zamówieniach lub dla stałych Klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy - Damian.

• By ingus4321
      Witajcie  W Sierpniu z powodu okresu wakacyjnego i dużego zainteresowania mam dla Was tylko ok. 70 gotowych tekstów. Głównie są to tekst marketingowe. Teksty można kupić "od ręki" na giełdzie. Listę dodaję poniżej 

Sierpień - 70 tekstów

Sprawdź - https://gieldatekstow.pl/text/buy/search,u_sMnzCz60b
      Portfolio - http://www.im-creator.com/free/gordongray/gordongraycopywriter
      Cena - 6,20 złbrutto / 1000 zzs

W mojej bazie znajdziecie ok. 70 GOTOWYCH tekstów dobrej jakości po ok. 6000 zzs. Marketing, Finansne, Lifestyle. 
      (Wystarczy się zalogować, wpłacić pieniądze i kupić tekst. FV wystawiana jest na koniec miesiąca - wystawca FV  -Setugo Sp. z o. o., ul. A. Brody 88B, 43-450 Ustroń, NIP: 5482669476 | REGON: 361463358 | KRS: 0000557140)

Nie ma tekstu, który chciałeś kupić, bo ktoś Cię uprzedził? Nie martw się! Pod koniec miesiąca uzupełniam bazę, a jeśli chcesz zamówić konkretne teksty "na już" - napisz na e-mail  - gordongraycv@gmail.com

Nowości:

49 - Teksty SEO i Seo Copywriting - jak pisać teksty seo  i jakie teksty seo lubi Google? Sprawdź jak pisać optymalne teksty SEO!
      50 - Webinarium marketing  - Czym jest ten nowy trend, jakie ma plusy   i jak wykorzystać go do promowania własnej marki?
      51 - Faktura Vat przez Useme. Jesteś osoba prywatną i chcesz wystawic Fakrue VAT? Sprawdź jak to zrobić prze Useme!
      52 - 5 Funkcji Gmail-a których nie znasz, a są niezwykle ciekawe! Planowanie wysyłki, samozniszczenie, a może hasło SMS - Sprawdź sam!
      53 - 5 Oryginalnych form Content Marketingu. Sprawdź jakie oryginalne i jakościowe formy contentu używać aby przyciągnąć odbiorców!
      54 - Agencja SEO, Agencja interaktywna czy Agencja Marketingowa? Która wybrac i czym się rózna te 3 typy agnecji?
      55 - Jak wyróżnić się na Facebooku - krótki poradnik dla userow, blogerów i marek! Animowana miniaturka, atrakcyjny post czy zdjecie 360?

102 Kupujesz na olx czy portalach ogłoszeniowych? Sprawdź jak nie dać się oszukać!
      103 Kredyty i pożyczki - Czym są i czym się różnią? Rozwiewamy wszystkie wątpliwości i poddajemy plusy każdego z rozwiązań!
      104 Wirtualna karta płatnicza - Czym jest, do czego służy i jak może pomóc zwiększyć nam poziom bezpieczeństwa płatności internetowych?
      105 Porównywarki kredytów, pożyczek i kont bankowych? Czym są te popualrne seriwsy, jak dziłają i czy warto z nich korzystać?
      106 Masz oszczednosci i nawzydki finaoswe i nie wiesz co z nimi zrobić? Sprawdź jakie masz możliwości!

Lista WSZYSTKICH Tekstów

Marketing
      1 - Audyt stron internetowych — czym jest i czy to dobry pomysł?
      2 - Blog — pomysł na biznes, czyli jak zarabiać na wpisach?
      3 - Influencer marketing - nowy trend wśród reklamy internetowej
      4 - Jak reklamować się w sieci ? Blog, influencer marketing czy facebook ads?
      5 - Reklama w Social mediach - czy warto?
      6 - Dlaczego targetowanie jest tak skuteczne i przydatne?
      7 - Reklama na Facebook-u - czyli jak w 30 min uruchomić swoją kampanię reklamową!
      8 - FB Ads - czym jest, jak działa i dlaczego reklama na Facebooku jest skuteczna?
      9 - Candidate Experience czyli jak poprawić funkcjonowanie swojej firmy?
      10 - Brief – czym jest i jak wykonać dobry
      11 - Kreatory stron internetowych – czyli jak prosto stworzyć swoją witrynę
      12 - Dropshipping czyli jak sprzedawać przedmioty których nie mamy
      13 - Kupowanie online – czym jest, jakie są rodzaje sklepów online i dlaczego warto?
      14 - Darmowe programy online zamiast tradycyjnych – sprawdź jak zaoszczędzić!
      15 - Viral Marketing – czy Marketing Wirusowy jest skuteczny?
      16 - Marketing szeptany czy link building? A może oba? Czyli jak skutecznie przyciągać klientów.
      17 - Google Voice Search – pozycjonuj pod wyszukiwanie głosowe. Nowy trend, nowe zasady SEO, nowe możliwości
      18 - Afiliacja czym jest i czy warto. Jak zarobić na polecaniu produktów?
      19 - Event Marketing i Emoji Marketing, czyli dwa niestandardowe sposoby reklamy.
      20 - Jak reagować na negatywne komentarze w Social Mediach i sieci?
      21 - Reklama poprzez Artykuł Sponsorowany — czym jest, jakie ma korzyści i czy warto?
      22 - Remarketing w Google Ads - zadbaj też o klientów którzy byli na stornie, ale nic nie kupili!
      23 - Sklep internetowy - zacznij zarabiać i odnieś sukces!
      24 - Pozycjonowanie - jak pozycjonować i dlaczego jest ono takie ważne?
      25 - Pozycjonowanie lokalne - promuj swoją firmę lokalnie!
      26 - Content Marketing - zainteresuj klienta wartościową treścią!
      27 - Jakie usługi oferują Agencje SEO?
      28 - Masz fanpage i wielu fanów? Sprawdź jak ich zaangażować!
      29 - Mały budżet reklamowy - skorzystaj z Viral Marketingu, Marketingu szeptanego i Facebook Ads
      30 - Real-time marketing - Czym jest i dlaczego warto go wykorzystywać?
      31 - Jak pozyskiwać partnerów biznesowych dzięki Social Mediach i sieci?
      32 - Remarketing na Facebooku - Masz stronę i odwiedzających ? Dotrze do tych osób reklamą na FB !
      33 - Jak określić grupę docelową? 5 Pytań które pomogą stworzyć Ci wartościowy target!
      34 - Jak prowadzić konta firmowe/marki w Social Mediach?
      35 - Personal Branding - Jesteś freelancerem, pracownikiem czy twórcą? Inwestuj w siebie, zwiększaj wartość i buduj swoja markę!
      36 - Inbound Marketing — daj się znaleźć klientom w sieci!
      37 - Kupujesz online - sprawdź jak działają dane metody płatności i odbioru towaru!
      38 - Zlecasz pisanie tekstów, haseł czy contentu copywriterom? Sprawdź jak poprawnie złożyć zamówienie i uprościć współpracę!
      39 - 4 formy reklamy w Google - Pozycjonowanie, Płatne wyniki wyszukiwania, reklamy display i Youtube. Sprawdź jak reklamować w Google!
      40 - Dlaczego warto zatrudnić profesjonalnego copywritera lub zamówić usługę w agencji marketingowej a nie korzystać z freelancerów?
      41 - Spacer wirtualny 360 stopni po firmie w Google Maps i na Facebooku - Sprawdź jak się wyróżnić i zachwycić klienta!
      42 - Wirtualna asystentka - kim jest, co robi, jak możemy wykorzystać ją w biznesie? Czyli wszystko o wirtualnych asystentach!
      43 - Pozycjonowanie wizytówki w Google Maps - Dlaczego warto być obecnym na mapach Google i jak to zrobić? Sprawdź te korzyści!
      44 - Pozyskuj klientów lokalnych online! Prowadzisz lokalny projekt? Szukasz klientów? Sprawdź jak w sieci pozyskiwać klientów lokalnie!
      45 - Jak pozyskiwać środki na “Projekty”? Crowdfunding, patronat a może napiwki?  5 sposobów na pozyskiwanie funduszy
      46 - Pozycjonowanie szerokie - czym jest ten nowy trend pozycjonowania? Sprawdź dlaczego warto pozycjonować pod różne typy fraz!
      47 - Słowa kluczowe i frazy dla Twojej witryny - Frazy główne, poboczne a może long taile i frazy lokalne? Sprawdź jak trafnie wybrać frazy!
      48 - Jak zdobywać “Lajki” na Facebooku -  6 sprawdzonych, oryginalnych,i kontrowersyjnych sposobów na zdobywanie polubień!
      49 - Teksty SEO i Seo Copywriting - jak pisać teksty seo  i jakie teksty seo lubi Google? Sprawdź jak pisać optymalne teksty SEO!
      50 - Webinarium marketing  - Czym jest ten nowy trend, jakie ma plusy   i jak wykorzystać go do promowania własnej marki?
      51 - Faktura Vat przez Useme. Jesteś osoba prywatną i chcesz wystawic Fakrue VAT? Sprawdź jak to zrobić prze Useme!
      52 - 5 Funkcji Gmail-a których nie znasz, a są niezwykle ciekawe! Planowanie wysyłki, samozniszczenie, a może hasło SMS - Sprawdź sam!
      53 - 5 Oryginalnych form Content Marketingu. Sprawdź jakie oryginalne i jakościowe formy contentu używać aby przyciągnąć odbiorców!
      54 - Agencja SEO, Agencja interaktywna czy Agencja Marketingowa? Która wybrac i czym się rózna te 3 typy agnecji?
      55 - Jak wyróżnić się na Facebooku - krótki poradnik dla userow, blogerów i marek! Animowana miniaturka, atrakcyjny post czy zdjecie 360?

Finanse
      70 Jak wybrać najlepsze chwilówki i pożyczki w prywatnych firmach pożyczkowych
      71 Dywersyfikacja inwestycji. Podziel kapitał i ogranicz ryzyko inwestowania!
      72 Zagraniczne konta bankowe - ADV Cash na Belize, WestStein w Irlandii a może konto w Szwajcarii?
      73 Płatność kartą czy gotówką ? Czyli jak uważać na kartę i nie dać się okraść!
      74 Karty przedpłacone PrePaid - karta płatnicza na doładowanie
      75 Karta kredytowa vs. karta debetowa? Sprawdź którą wybrać!
      76 Karta kredytowa — skorzystać z propozycji baku czy nie?
      77 BLIK - czym jest i czy warto go używać?
      78 Kantor internetowy czyli jak korzystnie wymieniać waluty
      79 Jak zwiększyć naszą zdolność kredytową?
      80 Portfele elektroniczne - nowy trend warty uwagi
      81 Pożyczki w prywatnych firmach pożyczkowych - czy i dlaczego warto?
      82 Darmowe chwilówki i pożyczki — czy naprawdę są darmowe i dlaczego oddajemy tylko tyle, ile pożyczyliśmy?
      83 Kredyt konsolidacyjny — Sprawdź, jak działa konsolidacja, czy i kiedy warto ją wykonać oraz jakie ma plusy!
      84 Raty 0%, Kup za połowę a drugą zapłać za pół roku – czyli sklepowa ofensywa reklamowa
      85 Płatności telefonem, zegarkiem czy brelokiem – czyli czym są płatności mobilne
      86 Zadłużenia - jak wyjść z problemów finansowych
      87 Bezpieczne inwestycje - czyli jak pomnożyć bezpiecznie swoje oszczędności
      88 Revolut - Nowy bank z Wielkiej Brytanii podbija rynek finansów. Nowy bank - nowy poziom bankowości!
      89 Zarabianie online - sprawdź na czym rzeczywiście można zarobić, pracując w sieci! 
      90 Budżet domowy - dlaczego warto go stworzyć i jak go prowadzić?
      91 Stocki i Banki Zdjęć - zarabiaj na sprzedawaniu fotografii w internecie!
      92 Doradztwo finansowe - uporządkuj swoje finanse i skorzystaj z porady profesjonalisty. Czy jest i jak działa doradztwo finansowe
      93 Pomysł na biznes z małym kapitałem w sieci. Sprawdź jak stworzyć biznes bez dużych środków online!
      94 Debet i limit w koncie - Czym są, jak działa i czy warto z nich korzystać?
      95 Windykator i Komornik - Kim są i jaka jest różnica między tymi osobami?
      96 Firmy antywindykacyjne - Czym są, jak działają i czy warto skorzystać z ich pomocy?
      97 Otwieranie konta bankowego - co warto wiedzieć i na co zwracać uwagę otwierając nowy rachunek w banku?
      98 Freelancering - Dlaczego wart owyrkozsytywac Frelancerow w biznesie? Zobacz kim są, jak pracują i jakie mają zalety!
      99 Kredyt gotówkowy - czym jest, jak działa jakie musimy spełnić wymagania i na co zwraca uwagę starając się o niego?
      100 Przelewy bankowe czyli sesje elixir, źle wysłany przelew, przelewy zagraniczne, IBAN, BIC/SWIFT. Wszystko o przelewach bankowych
      101 4 Rodzaje kart płatniczych - Czym są karty debetowe, kredytowe, PrePaid i wirtualne. Dowiedz sie o nich więcej i wybierz właściwą!
      102 Kupujesz na olx czy portalach ogłoszeniowych? Sprawdź jak nie dać się oszukać!
      103 Kredyty i pożyczki - Czym są i czym się różnią? Rozwiewamy wszystkie wątpliwości i poddajemy plusy każdego z rozwiązań!
      104 Wirtualna karta płatnicza - Czym jest, do czego służy i jak może pomóc zwiększyć nam poziom bezpieczeństwa płatności internetowych?
      105 Porównywarki kredytów, pożyczek i kont bankowych? Czym są te popualrne seriwsy, jak dziłają i czy warto z nich korzystać?
      106 Masz oszczednosci i nawzydki finaoswe i nie wiesz co z nimi zrobić? Sprawdź jakie masz możliwości!

Lifestyle
      130 - Prywatne pakiety medyczne - czym są i czy warto z nich korzystać?
      131- Jak napisać profesjonalne cv?
      132- Fotokalendarz - jak stworzyc kalendarz kotry przyniesie nam wiel radosci?
      133- Fotoksiążka - idealny pomysł na prezent
      134 Sprzedaż mieszkania z biurem nieruchomości czy bez?
      135 Domy prefabrykowane - czyli jak kupić gotowy dom i postawić go na swojej działce?
      136 Cegły dekoracyjny z 1800 roku - styl, szyk i oryginalność.
      137 Car Sharing - Czym jest i jak działa współdzielenie samochodów?
      138 Wąskie kuchnie – jak je urządzić?
      139 Franczyza i punkt kurierski czyli jak otworzyć swój własny biznes
      140 Inteligentny Dom Przyszłości – Dom 2.0
      141 Jak chronić prywatność w sieci
      142 Zdjęcia i pliki w chmurze? Sprawdź czym jest wirtualny dysk
      143 Lombard - czym jest i jak działa
      144 Copywriter - zawód przyszłości. Sprawdź czym jest i czy możesz się przebranżowić!
      145 Podróże Low Cost - czyli jak za 100zł zwiedzić największe Europejskie stolice?
      146 Autonomiczne pojazdy - sprawdź, czym jest samojeżdżący pojazd
      148 Monitoring GPS samochodów - czym jest i jak działa
      149 Smart TV - Jak zrobić z tradycyjnego telewizora centrum rozrywki
      150 Hulajnogą do pracy - czemu nie! Sprawdź czy trend ten opanuje niebawem nasz ulice
      151 Łazienkowe inspiracje - czyli jak urządzić nowoczesną łazienkę?
      152 Ogłoszenie o sprzedaży mieszkania - jak samodzielnie je napisać?
      153 Wykonaj samodzielnie Home Staging - Przygotuj swoje mieszkanie/dom na sprzedaż i zwiększa jego wartość!
      154 Jak grać u bukmachera? Poradnik dla początkujących
      155 Promocje i Bonusy u bukmacherów. Grasz u bukmachera? Sprawdź najpopularniejsze typy promocji!
      156 Pewne typy bukmacherskie czyli popularne"pewniaki". Czym są i gdzie ich szukać?
      157 Bukmacher- Gotowe, płatne i darmowe typy. Czym są? Czy warto z nich korzystać?
      158 Poradnik bukmacherski - 6 porad dzięki którym zwiększysz swoje szanse na wygraną!
      159 5 Powodów dla których warto zmienić pracę! Zastanawiasz się nad tym krokiem - poznaj wszystkie “Za”
      160 Jak pracować efektywniej i skuteczniej. Sprawdź te sposoby zwiększenia swojej wydajności!
      161 Praca - Rozmowa kwalifikacyjna. Jak ją przeżyć, dobrze na niej wyjść i zdobyć upragnioną pracę?
      162 Gdzie szukać pracy w internecie? Sprawdź te miejsca i znajdź idealną pracę!
      163 Freelancer - Jesteś freelancerem lub chcesz nim zostać? SPrawdź kim jest Freelancer, jak sie reklamowac i gdzie szukać zleceń!
      164 Nieruchomości - jak zarabiać na mieszkaniach? Sprawdź jak kupić tanie mieszkania, remontować je odsprzedawać z dyskiem!
      165 Nowe przedmioty w szkole! Sprawdź, jakich przedmiotów warto byłoby uczyć oprócz tych tradycyjnych!
      166 Tanie linie lotnicze - czym róznią się tanie linie od tradycyjnych linii lotniczych? 
      167 RODO - Czym jest, na czym polega i jak działa w praktyce? Sprawdź o co chodzi w RODO!
      168 Jak dbać o smartfona - 5 praktycznych porad, które pomogą Ci utrzymać go w dobrym stanie wizualnym i technicznym!
      169 Jak przygotować dom do remontu i jak skutecznie posprzątać po remoncie?
      170 Catering dietetyczny - Czym jest dieta pudełkowa i czy się opłaca? Sprawdź, plusy, ceny i korzyści i przekonaj się czy warto ją zamówić!
      171 Jak znaleźć pierwszą pracę? Szukasz pierwszej pracy? Skorzystaj z tych porad!
      172 Kebab - Jak wybrać dobrego kebaba? Sprawdź gdzie zamówić kebab i na co zwrócić uwagę aby zjeść smacznie i bezpiecznie!
      173 Karuzela Vat-owska - Nie wiesz czym jest? Dowiedz się czynm tak naprawde jaest, jak dziala i dlaczego jest o niej tak głośno!
      174 Gotowe dania - Jakie i gdzie wybierać? Punkty garmażeryjne, restauracje, catering dietetyczny czy jedzenie “na wagę” Przekonaj się sam!

• By ingus4321
      Witajcie W Sierpniu z powodu okresu wakacyjnego i dużego zainteresowania mam dla Was tylko ok. 70 gotowych tekstów. Głównie są to tekst marketingowe. Teksty można kupić "od ręki" na giełdzie. Listę dodaję poniżej

We Wrześniu będzie dużooo tekstów (ok. 130) i wiele nowości

Sprawdź - https://gieldatekstow.pl/text/buy/search,u_sMnzCz60b
      Portfolio - http://www.im-creator.com/free/gordongray/gordongraycopywriter
      Cena - 6,20 złbrutto / 1000 zzs

W mojej bazie znajdziecie ok. 70 GOTOWYCH tekstów dobrej jakości po ok. 6000 zzs. Marketing, Finansne, Lifestyle. 
      (Wystarczy się zalogować, wpłacić pieniądze i kupić tekst. FV wystawiana jest na koniec miesiąca - wystawca FV  -Setugo Sp. z o. o., ul. A. Brody 88B, 43-450 Ustroń, NIP: 5482669476 | REGON: 361463358 | KRS: 0000557140)

Nie ma tekstu, który chciałeś kupić, bo ktoś Cię uprzedził? Nie martw się! Pod koniec miesiąca uzupełniam bazę, a jeśli chcesz zamówić konkretne teksty "na już" - napisz na e-mail  - gordongraycv@gmail.com

Nowości:

49 - Teksty SEO i Seo Copywriting - jak pisać teksty seo  i jakie teksty seo lubi Google? Sprawdź jak pisać optymalne teksty SEO!
      50 - Webinarium marketing  - Czym jest ten nowy trend, jakie ma plusy   i jak wykorzystać go do promowania własnej marki?

Lista WSZYSTKICH Tekstów

Marketing
      1 - Audyt stron internetowych — czym jest i czy to dobry pomysł?
      2 - Blog — pomysł na biznes, czyli jak zarabiać na wpisach?
      3 - Influencer marketing - nowy trend wśród reklamy internetowej
      4 - Jak reklamować się w sieci ? Blog, influencer marketing czy facebook ads?
      5 - Reklama w Social mediach - czy warto?
      6 - Dlaczego targetowanie jest tak skuteczne i przydatne?
      7 - Reklama na Facebook-u - czyli jak w 30 min uruchomić swoją kampanię reklamową!
      8 - FB Ads - czym jest, jak działa i dlaczego reklama na Facebooku jest skuteczna?
      9 - Candidate Experience czyli jak poprawić funkcjonowanie swojej firmy?
      10 - Brief – czym jest i jak wykonać dobry
      11 - Kreatory stron internetowych – czyli jak prosto stworzyć swoją witrynę
      12 - Dropshipping czyli jak sprzedawać przedmioty których nie mamy
      13 - Kupowanie online – czym jest, jakie są rodzaje sklepów online i dlaczego warto?
      14 - Darmowe programy online zamiast tradycyjnych – sprawdź jak zaoszczędzić!
      15 - Viral Marketing – czy Marketing Wirusowy jest skuteczny?
      16 - Marketing szeptany czy link building? A może oba? Czyli jak skutecznie przyciągać klientów.
      17 - Google Voice Search – pozycjonuj pod wyszukiwanie głosowe. Nowy trend, nowe zasady SEO, nowe możliwości
      18 - Afiliacja czym jest i czy warto. Jak zarobić na polecaniu produktów?
      19 - Event Marketing i Emoji Marketing, czyli dwa niestandardowe sposoby reklamy.
      20 - Jak reagować na negatywne komentarze w Social Mediach i sieci?
      21 - Reklama poprzez Artykuł Sponsorowany — czym jest, jakie ma korzyści i czy warto?
      22 - Remarketing w Google Ads - zadbaj też o klientów którzy byli na stornie, ale nic nie kupili!
      23 - Sklep internetowy - zacznij zarabiać i odnieś sukces!
      24 - Pozycjonowanie - jak pozycjonować i dlaczego jest ono takie ważne?
      25 - Pozycjonowanie lokalne - promuj swoją firmę lokalnie!
      26 - Content Marketing - zainteresuj klienta wartościową treścią!
      27 - Jakie usługi oferują Agencje SEO?
      28 - Masz fanpage i wielu fanów? Sprawdź jak ich zaangażować!
      29 - Mały budżet reklamowy - skorzystaj z Viral Marketingu, Marketingu szeptanego i Facebook Ads
      30 - Real-time marketing - Czym jest i dlaczego warto go wykorzystywać?
      31 - Jak pozyskiwać partnerów biznesowych dzięki Social Mediach i sieci?
      32 - Remarketing na Facebooku - Masz stronę i odwiedzających ? Dotrze do tych osób reklamą na FB !
      33 - Jak określić grupę docelową? 5 Pytań które pomogą stworzyć Ci wartościowy target!
      34 - Jak prowadzić konta firmowe/marki w Social Mediach?
      35 - Personal Branding - Jesteś freelancerem, pracownikiem czy twórcą? Inwestuj w siebie, zwiększaj wartość i buduj swoja markę!
      36 - Inbound Marketing — daj się znaleźć klientom w sieci!
      37 - Kupujesz online - sprawdź jak działają dane metody płatności i odbioru towaru!
      38 - Zlecasz pisanie tekstów, haseł czy contentu copywriterom? Sprawdź jak poprawnie złożyć zamówienie i uprościć współpracę!
      39 - 4 formy reklamy w Google - Pozycjonowanie, Płatne wyniki wyszukiwania, reklamy display i Youtube. Sprawdź jak reklamować w Google!
      40 - Dlaczego warto zatrudnić profesjonalnego copywritera lub zamówić usługę w agencji marketingowej a nie korzystać z freelancerów?
      41 - Spacer wirtualny 360 stopni po firmie w Google Maps i na Facebooku - Sprawdź jak się wyróżnić i zachwycić klienta!
      42 - Wirtualna asystentka - kim jest, co robi, jak możemy wykorzystać ją w biznesie? Czyli wszystko o wirtualnych asystentach!
      43 - Pozycjonowanie wizytówki w Google Maps - Dlaczego warto być obecnym na mapach Google i jak to zrobić? Sprawdź te korzyści!
      44 - Pozyskuj klientów lokalnych online! Prowadzisz lokalny projekt? Szukasz klientów? Sprawdź jak w sieci pozyskiwać klientów lokalnie!
      45 - Jak pozyskiwać środki na “Projekty”? Crowdfunding, patronat a może napiwki?  5 sposobów na pozyskiwanie funduszy
      46 - Pozycjonowanie szerokie - czym jest ten nowy trend pozycjonowania? Sprawdź dlaczego warto pozycjonować pod różne typy fraz!
      47 - Słowa kluczowe i frazy dla Twojej witryny - Frazy główne, poboczne a może long taile i frazy lokalne? Sprawdź jak trafnie wybrać frazy!
      48 - Jak zdobywać “Lajki” na Facebooku -  6 sprawdzonych, oryginalnych,i kontrowersyjnych sposobów na zdobywanie polubień!
      49 - Teksty SEO i Seo Copywriting - jak pisać teksty seo  i jakie teksty seo lubi Google? Sprawdź jak pisać optymalne teksty SEO!
      50 - Webinarium marketing  - Czym jest ten nowy trend, jakie ma plusy   i jak wykorzystać go do promowania własnej marki?

Finanse
      70 Jak wybrać najlepsze chwilówki i pożyczki w prywatnych firmach pożyczkowych
      71 Dywersyfikacja inwestycji. Podziel kapitał i ogranicz ryzyko inwestowania!
      72 Zagraniczne konta bankowe - ADV Cash na Belize, WestStein w Irlandii a może konto w Szwajcarii?
      73 Płatność kartą czy gotówką ? Czyli jak uważać na kartę i nie dać się okraść!
      74 Karty przedpłacone PrePaid - karta płatnicza na doładowanie
      75 Karta kredytowa vs. karta debetowa? Sprawdź którą wybrać!
      76 Karta kredytowa — skorzystać z propozycji baku czy nie?
      77 BLIK - czym jest i czy warto go używać?
      78 Kantor internetowy czyli jak korzystnie wymieniać waluty
      79 Jak zwiększyć naszą zdolność kredytową?
      80 Portfele elektroniczne - nowy trend warty uwagi
      81 Pożyczki w prywatnych firmach pożyczkowych - czy i dlaczego warto?
      82 Darmowe chwilówki i pożyczki — czy naprawdę są darmowe i dlaczego oddajemy tylko tyle, ile pożyczyliśmy?
      83 Kredyt konsolidacyjny — Sprawdź, jak działa konsolidacja, czy i kiedy warto ją wykonać oraz jakie ma plusy!
      84 Raty 0%, Kup za połowę a drugą zapłać za pół roku – czyli sklepowa ofensywa reklamowa
      85 Płatności telefonem, zegarkiem czy brelokiem – czyli czym są płatności mobilne
      86 Zadłużenia - jak wyjść z problemów finansowych
      87 Bezpieczne inwestycje - czyli jak pomnożyć bezpiecznie swoje oszczędności
      88 Revolut - Nowy bank z Wielkiej Brytanii podbija rynek finansów. Nowy bank - nowy poziom bankowości!
      89 Zarabianie online - sprawdź na czym rzeczywiście można zarobić, pracując w sieci! 
      90 Budżet domowy - dlaczego warto go stworzyć i jak go prowadzić?
      91 Stocki i Banki Zdjęć - zarabiaj na sprzedawaniu fotografii w internecie!
      92 Doradztwo finansowe - uporządkuj swoje finanse i skorzystaj z porady profesjonalisty. Czy jest i jak działa doradztwo finansowe
      93 Pomysł na biznes z małym kapitałem w sieci. Sprawdź jak stworzyć biznes bez dużych środków online!
      94 Debet i limit w koncie - Czym są, jak działa i czy warto z nich korzystać?
      95 Windykator i Komornik - Kim są i jaka jest różnica między tymi osobami?
      96 Firmy antywindykacyjne - Czym są, jak działają i czy warto skorzystać z ich pomocy?
      97 Otwieranie konta bankowego - co warto wiedzieć i na co zwracać uwagę otwierając nowy rachunek w banku?
      98 Freelancering - Dlaczego wart owyrkozsytywac Frelancerow w biznesie? Zobacz kim są, jak pracują i jakie mają zalety!
      99 Kredyt gotówkowy - czym jest, jak działa jakie musimy spełnić wymagania i na co zwraca uwagę starając się o niego?
      100 Przelewy bankowe czyli sesje elixir, źle wysłany przelew, przelewy zagraniczne, IBAN, BIC/SWIFT. Wszystko o przelewach bankowych
      101 4 Rodzaje kart płatniczych - Czym są karty debetowe, kredytowe, PrePaid i wirtualne. Dowiedz sie o nich więcej i wybierz właściwą!

Lifestyle
      130 - Prywatne pakiety medyczne - czym są i czy warto z nich korzystać?
      131- Jak napisać profesjonalne cv?
      132- Fotokalendarz - jak stworzyc kalendarz kotry przyniesie nam wiel radosci?
      133- Fotoksiążka - idealny pomysł na prezent
      134 Sprzedaż mieszkania z biurem nieruchomości czy bez?
      135 Domy prefabrykowane - czyli jak kupić gotowy dom i postawić go na swojej działce?
      136 Cegły dekoracyjny z 1800 roku - styl, szyk i oryginalność.
      137 Car Sharing - Czym jest i jak działa współdzielenie samochodów?
      138 Wąskie kuchnie – jak je urządzić?
      139 Franczyza i punkt kurierski czyli jak otworzyć swój własny biznes
      140 Inteligentny Dom Przyszłości – Dom 2.0
      141 Jak chronić prywatność w sieci
      142 Zdjęcia i pliki w chmurze? Sprawdź czym jest wirtualny dysk
      143 Lombard - czym jest i jak działa
      144 Copywriter - zawód przyszłości. Sprawdź czym jest i czy możesz się przebranżowić!
      145 Podróże Low Cost - czyli jak za 100zł zwiedzić największe Europejskie stolice?
      146 Autonomiczne pojazdy - sprawdź, czym jest samojeżdżący pojazd
      148 Monitoring GPS samochodów - czym jest i jak działa
      149 Smart TV - Jak zrobić z tradycyjnego telewizora centrum rozrywki
      150 Hulajnogą do pracy - czemu nie! Sprawdź czy trend ten opanuje niebawem nasz ulice
      151 Łazienkowe inspiracje - czyli jak urządzić nowoczesną łazienkę?
      152 Ogłoszenie o sprzedaży mieszkania - jak samodzielnie je napisać?
      153 Wykonaj samodzielnie Home Staging - Przygotuj swoje mieszkanie/dom na sprzedaż i zwiększa jego wartość!
      154 Jak grać u bukmachera? Poradnik dla początkujących
      155 Promocje i Bonusy u bukmacherów. Grasz u bukmachera? Sprawdź najpopularniejsze typy promocji!
      156 Pewne typy bukmacherskie czyli popularne"pewniaki". Czym są i gdzie ich szukać?
      157 Bukmacher- Gotowe, płatne i darmowe typy. Czym są? Czy warto z nich korzystać?
      158 Poradnik bukmacherski - 6 porad dzięki którym zwiększysz swoje szanse na wygraną!
      159 5 Powodów dla których warto zmienić pracę! Zastanawiasz się nad tym krokiem - poznaj wszystkie “Za”
      160 Jak pracować efektywniej i skuteczniej. Sprawdź te sposoby zwiększenia swojej wydajności!
      161 Praca - Rozmowa kwalifikacyjna. Jak ją przeżyć, dobrze na niej wyjść i zdobyć upragnioną pracę?
      162 Gdzie szukać pracy w internecie? Sprawdź te miejsca i znajdź idealną pracę!
      163 Freelancer - Jesteś freelancerem lub chcesz nim zostać? SPrawdź kim jest Freelancer, jak sie reklamowac i gdzie szukać zleceń!
      164 Nieruchomości - jak zarabiać na mieszkaniach? Sprawdź jak kupić tanie mieszkania, remontować je odsprzedawać z dyskiem!
      165 Nowe przedmioty w szkole! Sprawdź, jakich przedmiotów warto byłoby uczyć oprócz tych tradycyjnych!
      166 Tanie linie lotnicze - czym róznią się tanie linie od tradycyjnych linii lotniczych? 
      167 RODO - Czym jest, na czym polega i jak działa w praktyce? Sprawdź o co chodzi w RODO!
      168 Jak dbać o smartfona - 5 praktycznych porad, które pomogą Ci utrzymać go w dobrym stanie wizualnym i technicznym!
      169 Jak przygotować dom do remontu i jak skutecznie posprzątać po remoncie?
      170 Catering dietetyczny - Czym jest dieta pudełkowa i czy się opłaca? Sprawdź, plusy, ceny i korzyści i przekonaj się czy warto ją zamówić!
      171 Jak znaleźć pierwszą pracę? Szukasz pierwszej pracy? Skorzystaj z tych porad!
      172 Kebab - Jak wybrać dobrego kebaba? Sprawdź gdzie zamówić kebab i na co zwrócić uwagę aby zjeść smacznie i bezpiecznie!
      173 Karuzela Vat-owska - Nie wiesz czym jest? Dowiedz się czynm tak naprawde jaest, jak dziala i dlaczego jest o niej tak głośno!
      174 Gotowe dania - Jakie i gdzie wybierać? Punkty garmażeryjne, restauracje, catering dietetyczny czy jedzenie “na wagę” Przekonaj się sam!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy