TextBookers.com

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO

Polecane posty

12 godzin temu, Herkules napisał:

.......................

Kontakt z adminem spoko ;) ale ze zleceniodawcą przez telefon lepsza opcja, czasem pogadasz o życiu, zakupach, codzienności i normalności, korekty od ręki ;)

Dobra, masz na dobry sen. Poniżej 2500 staram się obecnie nie schodzić, mi to w zupełności wystarcza na tej pracy. Nie będę komentował Twojego zachowania, to mój ostatni post. Nie spamuję już. KluskaKRK dobrze Ci napisała.

Edit: Ten, co miał widzieć screena, to widział. Już tu się nie udzielam, szkoda czasu.

,2500 tyś za tak super pisanie bez ubezpieczenia, składek ZUS itd? to ile na rękę po opłaceniu ubezpieczenia zostaje? (skoro składka bez firmy na NFZ to kafel), po odjęciu kosztów itd? Zresztą nie będę już więcej nic o swoich domysłach mówił, bo mnie się zaraz za idiotę weźmnie, ale skąd nagle 50 pozycji? 

Najlepsze teksty na strony zaplecze i internetowe w przystępnych do tego cenach tutaj

Szukasz rzetelnego niedrogiego copywritera? Jestem do twojej dyspozycji :)

8 godzin temu, kluskaKRK napisał:

Pozwolę się wypowiedzieć w tej kwestii :) Ubezpieczenie miesięczne w NFZ to koszt o ile się nie mylę ponad 300 złotych miesięcznie. Dodatkowo można sobie to potem odliczyć chyba.

Nie wiem kiedy te 300zł za dobrowolne zdrowotne było -.-'

Obecnie jest to 434,05 zł (9% przeciętnego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw) + jak ktoś chce się zgłosić a miał dłuższą przerwę bez opłacania ubezpieczenia to musi zapłacić najpierw sporą kwotę przy składaniu wniosku:

• Cytat

• od 3 miesięcy do roku - opłata wynosi nie mniej niż 964,57 zł (20% podstawy wymiaru) i jest wnoszona w całości
    • powyżej roku do 2 lat - opłata wynosi nie mniej niż 2411,42 zł (50% podstawy wymiaru) i możliwe jest rozłożenie jej na 3 raty
    • powyżej 2 do 5 lat - opłata wynosi nie mniej niż 4822,83 zł (100% podstawy wymiaru) i możliwe jest rozłożenie jej na 6 rat
    • powyżej 5 do 10 lat - opłata wynosi nie mniej niż 7234,25 zł (150% podstawy wymiaru) i możliwe jest rozłożenie jej na 9 rat
    • powyżej 10 lat - opłata wynosi nie mniej niż 9645,66 zł (200% podstawy wymiaru) i możliwe jest rozłożenie jej na 12 rat

8 godzin temu, Matthew1991 napisał:

Dobra, masz na dobry sen. Poniżej 2500 staram się obecnie nie schodzić, mi to w zupełności wystarcza na tej pracy. Nie będę komentował Twojego zachowania, to mój ostatni post.

To ty masz ponad 8300 tekstów napisane na GC? :P

zaplecze seo

Dnia 10.12.2018 o 19:44, maugosias napisał:

Odnoszę wrażenie, że napisałeś to po to, żeby Twoje było na wierzchu, bo chcesz udowodnić, że precle na ponad 2500 zzs są masowo realizowane. Ale to, że może i są, nie oznacza, że Twoje zachowanie jest w porządku.. Tym samym sam przyznajesz, że oczekujesz czegoś, co jest niezgodne  z wytycznymi konkretnego rodzaju tekstu, a że znajdą się tacy, którzy Ci to może realizują, wcale nie potwierdza, że masz rację i Twoje działania są fair. A jedynie to, że ktoś albo chce zebrać oceny do innych rodzajów tekstów i jest "świeżakiem", pisze więc co jest, jak leci albo realizuje, bo nie ma w innych kategoriach tekstowych tematów, które by mu podpasowały, a on  MUSI zarobić na chleb powszedni (a nie na waciki). Proste.

- zlecam teksty preclowe do 6 tys. zgodnie założeniami platformy

- "niektórzy" je realizują i nawet zarabiają...kwoty 4 cyfrowe w ostatnich miesiącach
- przypomina mi to marudzenie kogoś kto zarabia min. krajową i MUSI zarobić na chleb powszedni...pisz inne teksty,  znajdź lepszych klientów, znajdź lepiej płatne zlecenia...albo zmień branże

Proste.

1 godzinę temu, bkartol napisał:

- zlecam teksty preclowe do 6 tys. zgodnie założeniami platformy

- "niektórzy" je realizują i nawet zarabiają...kwoty 4 cyfrowe w ostatnich miesiącach
- przypomina mi to marudzenie kogoś kto zarabia min. krajową i MUSI zarobić na chleb powszedni...pisz inne teksty,  znajdź lepszych klientów, znajdź lepiej płatne zlecenia...albo zmień branże

Proste.

Krótko - właśnie pochwaliłeś się, że tak naprawdę nie wiesz, czemu służą precle, a że ktoś Ci to realizuje, to już jego PROBLEM, że daje się wykorzystywać (A Ty nie masz się czym chwalić). A to, że jakaś platforma pozwala na za dużo zleceniodawcom z obawy, że ci uciekną, to też już problem platformy. wiesz, prawo nie zabrania palić papierosów, ale komu to tak naprawdę nabija kasę,  a komu psuje zdrowie? Jakbyś nie mógł zlecać na TB precli powyżej 2500 zzs, to co? Próbowałbyś je zlecić gdzie indziej, pewnie też z różnym skutkiem, prawda?

Z Twoich "dobrych rad", pozwól, że nie skorzystam, bo na  takich "dobrych radach" nigdy się dobrze nie wychodzi. 

Oprócz platformy teksty piszą dla mnie min. 4-5 osób i nie narzekam, a zleceniobiorca nie musi wiedzieć na co mi te teksty - ma je tylko napisać takie jest jego zadanie.

A ja tu widzę ciągłe narzekanie z Twojej strony...na stawki, na tematy

Dla mnie koniec tematu, bo rozmowa nie ma sensu

Dokładnie, mnie nie interesuje co klient robi z tekstami, dlatego jak słyszę "wyślij te które już napisałeś na próbę" to łapię się za głowę, przecież one po rozliczeniu lądują w koszu :)

@noupe nie ma co dyskutować, mówiłem nie raz o tym, iż niektórzy nie mają pojęcia o kosztach związanych z ubezpieczeniem ;) a w iunne bajki to ja nie wierzę :)

Najlepsze teksty na strony zaplecze i internetowe w przystępnych do tego cenach tutaj

Szukasz rzetelnego niedrogiego copywritera? Jestem do twojej dyspozycji :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez annybe
      Dzień dobry

Wykonam każdą ilość tekstów preclowych w cenie 1,5 zł za 1000 zzs oraz treści na zaplecza w cenie 3 zł za 1000 zzs. Gwarantuje dobrej jakości treści, ciekawe, profesjonalnie przygotowane według wytycznych zleceniodawcy. Duże ilości, krótkie terminy, wszystkie teksty piszę ręcznie bez korzystania z żadnych mieszarek. Zapraszam: anna.banaszkiewicz@poczta.fm
    • Przez seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko.

Doświadczony copywriter chętnie wykona zlecenia dotyczące tworzenia treści: synonimizacji i pisania nowych, unikalnych tekstów pod zaplecza stron internetowych, portali, blogów, stron firmowych lub tekstów reklamowych z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Teksty w języku polskim i angielskim (również synonimy). Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam rzetelność, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe)
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, regulaminy)
      - artykuły sponsorowane i reklamowe
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe
      - zwykłe teksty (precle)
      - teksty na zaplecza
      - teksty na e-mail
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości)
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG)
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów
      - opowiadania, e-booki
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów)

Cechuje mnie:

-dyspozycyjność
      -terminowość
      -profesjonalizm
      -doświadczenie
      -kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO)
      -precyzja (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny)
      -unikalność (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne)

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja wpisów, administracja witryn, audyty SEO, optymalizacja i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem i przetestowania moich możliwości. Przy większych zamówieniach lub dla stałych klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy.

• Przez Razmo
      Coś o mnie
      Coprywritng nie jest mi obcy. Jest to jednak zajęcie dorywcze. Zaczynałem 2 lata temu. Mam za sobą wiele wykoanych zleceń. Jestem osobą, z która można zawsze się dogadać. Zależy mi na dobrych relacjach z klientami.
      Oferta
      Wykonam wszelkeigo rodzaju teksty. Specjalizuje się w tesktach pod seo tj. precle, opisy prudktów, teksty na zapelcza. Z chęcia także zajmę się redagowaniem tekstów. Ceny są bardzo atrakcyjne, gdyż chcaiłbym sobię dorobić. Jestem pewien, że każdy będzie zadowolony z cen, któe uzgodnimy.
      Zlecenia wykonuje terminowe. W razie problemów jestem w stanie poprawić wszystko co napisałem.
      Kontakt
      -Wiadomośc na forum
      -klaudiuszoff@gmail.com (najszybsza odpowiedź)

Zapraszam do wspópracy!!!
    • Przez ingus4321
      Hej, jestem doświadczonym copywriterem. Właśnie otworzyłem mały portal dla znajomych, stałych klientów itp. Są tam gotowe — dobrej jakości artykuły 3k-7k tematyczne. Można je kupić w 5 minut :) Jeśli zależy Wam na szybkim kupnie dobrych tekstów, to zapraszam. Aktualizacje co kilka dni.

http://www.im-creator.com/free/gordongray/gordongray-teksty
      gordongraycv@gmail.com