TextBookers.com

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO

Polecane posty

30 minut temu, maugosias napisał:

Aż tak się nie każ - co to: jedne tekst na 40 i to w dodatku chodzi o literówki - takie błędy powinno się móc poprawić bez karania. co innego, gdyby chodził o zawartość merytoryczną, czy brak zastosowania się do wypisanych wymogów zleceniodawcy i to w rażący sposób

to chyba już podwójny odrzut był, skoro literówek nie można było poprawić.

Czy jest tu osoba, która pisuje dla TB w miarę regularnie przynajmniej od roku i zleca regularnie wypłaty przynajmniej raz na 2 miesiące  i której NIGDY wypłata się nie spóźniła?

Witam

Proszę o odpowiedź na swojego maila w sprawie dziwnych problemów z blokowaniem tekstów. Punktacja jest ok (taka jak wymagana tj. powyżej 5,3), tekstów w aktywnych nie mam 30 a pisać nie mogę. Nie wierzę, że każde zlecenie, które wybiorę i ma trzy opcje (realizuj, odrzuć, szczegóły) jest aktualnie pisane przez jakiegoś copy. Pisać mogę jedynie te, które mają "napisz" czytaj precle i opisy pod katalogi. 

I się dowiedziałam czemu po nastu dniach... W skład 30 tekstów wchodzą te moderowane przez ich pracowników i te akceptowane przez klientów. Nie bardzo rozumiem czemu ja mam odpowiadać za pracę ich moderatorów i klientów, którzy czasami akceptują teksty nawet po kilku dniach... Większej bezsensowności dawno nie widziałam...

Ktoś tam jeszcze pisze teksty preclowe?

Nigdy nie miałem problemu, teksty zawsze były gotowe po 2-3 dniach.

A ostatnio...

20 czerwca zamówiłem 600 tekstów preclowych i do dzisiaj zostało napisanych kilkanaście.

Jeśli nie textbookers.com to gdzie aktualnie najszybciej wykonane zostaną takie zlecenia?

7 hours ago, lozik said:

A ostatnio...

20 czerwca zamówiłem 600 tekstów preclowych i do dzisiaj zostało napisanych kilkanaście.

Jeśli nie textbookers.com to gdzie aktualnie najszybciej wykonane zostaną takie zlecenia?

Ja teraz na Textbookers, jeśli w ogóle, to piszę jedynie teksty tematyczne. Nawet zleceniówki sobie odpuściłam, bo są tak słabo płatne. 

Napisałam wiadomość prywatną :)

On 6/27/2018 at 1:12 AM, lozik said:

A ostatnio...

Wydaje mi się, że to wina ostatnich zleceń. Pojawiło się bodajże kilkanaście stron na teksty preclowe o zdrowiu, które były zbyt wymagające i których nikomu raczej nie opłacało/nie chciało się pisać (mi także). Przez to cała reszta została schowana i ciężko było do niej dotrzeć. Tamte zlecenia zniknęły, więc możesz mieć nadzieję, że teraz będzie lepiej. :)

Zapraszam do współpracy - www.profesjonalnycopywriting.blogspot.com

No dzisiaj już zostało napisanych jakieś 200 moich tekstów więc powoli ruszyło.

Jak to jest z tymi tekstami? Zleciłam teksty 22 czerwca dziś jest 28 czerwca zwrotu punktów nie dostałam czyli zakładam, że ktoś to pisze. Czy teksty napisanie przez copywriterów są sprawdzane przez moderatorów?

To też zapewne wynika z tego, że przykładowo ja - teraz jestem zablokowana jeżeli o pisanie chodzi, bo moderatorzy nie nadążają za mną sprawdzać tekstów a klienci mają czas jeżeli chodzi o akceptowanie. W związku z tym wisi mi 45 tekstów a ja chcąc pisać nie mogę. Zgłaszanie próśb o powiększenie limitu to walenie głową w mur. Dodam, że średnią mam ok. 5,4 a więc wydaje mi się, że wysoką także jeżeli ktoś chce teksty od ręki to zapraszam ;)

Wiecie, czy mieszkając za granicą można współpracować z Textbookers?

Jestem Marta i nie mam 22 lat:)

@Inka22 a gdzie będziesz się rozliczać, jest coś takiego jak rezydencja podatkowa. Według mnie to nie będzie problemu, z tego co wiem to w PL jest największy fiskalizm

• Like 1

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Dzięki, to nie mnie dotyczy, tylko moich kursantów:) Już mi napisali właśnie, że jeżeli ktoś rozlicza się w Polsce to nie ma problemu.

Jestem Marta i nie mam 22 lat:)

Czy tylko mi nie działa strona TB? Weszłam jakieś dziesięć minut temu, wszystko było ok, w pewnym momencie rozłączyło i już nie chce się połączyć ponownie. 

6 godzin temu, Vingag napisał:

Czy tylko mi nie działa strona TB? Weszłam jakieś dziesięć minut temu, wszystko było ok, w pewnym momencie rozłączyło i już nie chce się połączyć ponownie. 

Mi od rana działa, a logowałam się i wylogowywałam od rana o różnych godzinach chyba ze 3 razy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez JakubBTG
      Witam serdecznie,

moja agencja oferuje profesjonalne usługi copywriterskie, piszemy teksty na każdy temat i o różnych jakościach, od których uzależnione są również ich stawki. 
      Jesteśmy ekipą młodych ludzi, którzy tylko czekają na nowe wyzwania. W naszej firmie panuje przyjazna atmosfera, co przekłada się na pozytywne relacje z naszymi klientami i jakość świadczonych przez nas usług. 
      Nie cofamy się przed niczym, nie ma dla nas tematów tabu. 

Zapraszam do kontaktu poprzez wiadomość na forum, formularz na naszej stronie breaktgen.pl/kontakt lub bezpośrednio na email: kontakt@breaktgen.pl
      Zostawiam również numer telefonu, na wypadek gdyby teksty były potrzebne na wczoraj  575 386 003

BreakTGen Andrzej Raj
      Lubliniec 42-700
      ul. Stalmacha 62
      NIP: 5751006827
      breaktgen.pl
    • Przez Copiter
      Szanowni forumowicze,
      od dłuższego czasu korzystając z rożnych forów internetowych staram się odnaleźć idealny dla mnie sposób na zarabianie w internecie. W końcu udało mi znaleźć pewną drogę jaką było pisanie tekstów na zlecenie. Początkowo korzystałem z giełdy-tekstów lub też textbroker i choć jestem z nich zadowolony to każda z tych platform ma pewien ogranicznik jakim jest 5 artykułów na osobę. W efekcie kończy się to długim czekaniem na akceptację tekstów i otrzymanie pieniędzy. Dlatego też postanowiłem, że poszukam zleceń na znacznie szerszą skalę i założyłem stronę: copiter.pl

Oferuje wam usługi typu copywriting. Zapoznajcie się więc proszę z poniższą ofertą:

DODATKOWO:
      Cena: zależy od wybranego pakietu, jak i ilości zzs, 
      Język: preferowany Polski, choć posługuje się także angielskim (w mowie i piśmie), więc w razie potrzeby możemy się dogadać.

Więcej informacji udzielę na pw, poprzez formularz kontaktowy na stronie COPITER, lub mailowo: copywriterpiter@gmail.com
    • Przez seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko.

Doświadczony copywriter chętnie wykona zlecenia dotyczące tworzenia treści: synonimizacji i pisania nowych, unikalnych tekstów pod zaplecza stron internetowych, portali, blogów, stron firmowych lub tekstów reklamowych z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Teksty w języku polskim i angielskim (również synonimy). Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam rzetelność, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe)
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, regulaminy)
      - artykuły sponsorowane i reklamowe
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe
      - zwykłe teksty (precle)
      - teksty na zaplecza
      - teksty na e-mail
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości)
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG)
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów
      - opowiadania, e-booki
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów)

Cechuje mnie:

-dyspozycyjność
      -terminowość
      -profesjonalizm
      -doświadczenie
      -kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO)
      -precyzja (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny)
      -unikalność (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne)

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja wpisów, administracja witryn, audyty SEO, optymalizacja i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem i przetestowania moich możliwości. Przy większych zamówieniach lub dla stałych klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy.

• Przez web3promagraco
      Witam,
      Copywriter z 10 letnim doświadczeniem napisze tylko oryginalne i autorskie:
      teksty SEO na strony artykuły na serwisy internetowe (styl popularno-naukowy) opisy produktów na sklepy internetowe zbuduję bloga, itp..  
      Firma, faktura VAT, ceny od 1 zł za 1000 znaków.