TextBookers.com

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO

Polecane posty

ja miałam taką sytuację, za za niezrealizowane zlecenie otrzymałam jeden punkt karny, ale karna stawka pienięzna została policzona podwójnie,

więc ewidentnie jest jakiś problem

A dajcie spokój, co prawda skoro piszę na tym portalu( coraz rzadziej) to zaakceptowałam regulamin, ale za jedno niezrealizowane zlecenie 4 pkt karne i jeszcze odliczona kwota karna to już chyba a wiele, zwłaszcza przy takich stawkach. W cenie zapleczówek chcą tematyczne lub nawet lepsze, a dziś to już w ogóle. Fajna zapleczówka to klikam od razu w realizuj, a tam tekst: "Witam Panie Jerzy...z góry dziękuję za tekst dobrej jakości"...teraz jeszcze mi się dostanie bo nie jestem Jerzym. Przyznać się, czyj tekst ukradłam?

Jestem Marta i nie mam 22 lat:)

a najlepsze jest to, iż w regulaminie jest zapis o naliczaniu punktów karnych za niezrealizowane zlecenie, ale nie ma słowa o ilości owych punktów karnych, 

i weź udowodnij, że to błąd :D 

a zapleczówkę pewnie ukradłaś Panu Jerzemu, który zapewne z jakichś powodów jej nie przyjął - może zostanie Ci to wybaczone ;) 

• Haha 1

A no faktycznie, możesz mieć rację Anna. Tak to jest jak się klika i szczegółów nie czyta. Chyba nawet wiem, dlaczego odrzucony. Jest w opisie prośba o dobrą jakość. Nie ma obawy, będzie adekwatna:)

Wiecie co mnie najbardziej wkurza?  Za tematyczne i specjalistyczne dostaję zazwyczaj 6 punktów, a za zapleczówki często się trafia 5 i mi się średnia buja w niedobrą stronę;)Oj chyba dopiszę do wypłaty i będzie koniec. Nigdzie  chyba nie ma tak niskich stawek.

Dnia 11.11.2017 o 22:34, Inka22 napisał:

A no faktycznie, możesz mieć rację Anna. Tak to jest jak się klika i szczegółów nie czyta. Chyba nawet wiem, dlaczego odrzucony. Jest w opisie prośba o dobrą jakość. Nie ma obawy, będzie adekwatna:)

Wiecie co mnie najbardziej wkurza?  Za tematyczne i specjalistyczne dostaję zazwyczaj 6 punktów, a za zapleczówki często się trafia 5 i mi się średnia buja w niedobrą stronę;)Oj chyba dopiszę do wypłaty i będzie koniec. Nigdzie  chyba nie ma tak niskich stawek.

Przyznam szczerze, że mam ten sam problem. Za teksty tematyczne zazwyczaj dostaję szóstki, a za zapleczówki - piątki. I podkreślam, że zawsze staram się o to, by nawet te teksty zapleczowe miały odpowiednią jakość. Naprawdę, czasem zlecający oczekują cudów, kiedy płacą za tekst, który z założenia nie powala jakością. 

Nie rozumiem Waszych frustracji, stawka żenująca, traktowanie poniżej wszelkich norm, rzućcie to w diabły i piszcie dla tych, którzy Was docenią, także finansowo. 

• Thanks 1

TextBookers, czy Wy sobie jaja robicie? Napisałem do Was zapytanie o rabat przy większym doładowaniu, żeby nie czekać na jakąś promocję. Odpisaliście, że możecie dać 18% punktów bonusowo. Ja wpłaciłem pieniądze i czekam już ósmy dzień. Przed zapytaniem o doładowanie odpowiedź była szybka, a teraz po wpłacie brak odpowiedzi na kolejne moje wiadomości.

Gocha, tylko dozbieram do wypłaty i rzucam :)Trudno mi dobrnąć do tych 100 zł, bo pracuję dla tych co mnie doceniają cenowo. Masz pełną rację, po co narzekać. Człowiek(przynajmniej ja)czasem ma tak, że kieruje się niepotrzebnym sentymentem.;)

Dnia 14.11.2017 o 10:42, Lesiu napisał:

TextBookers, czy Wy sobie jaja robicie? Napisałem do Was zapytanie o rabat przy większym doładowaniu, żeby nie czekać na jakąś promocję. Odpisaliście, że możecie dać 18% punktów bonusowo. Ja wpłaciłem pieniądze i czekam już ósmy dzień. Przed zapytaniem o doładowanie odpowiedź była szybka, a teraz po wpłacie brak odpowiedzi na kolejne moje wiadomości.

Po fakcie, ale ja już porzuciłem. Na odpowiedź z ticket-a czekałem prawie 2 tygodnie.
Wole zainwestować w innych tego typu serwisach, gdzie nie mają Cie w du**e...

Czym się zajmuję: Tworzenie sklepów internetowych, projektowanie responsywnych stron www.
Polecam również dobry Katalog Firm, który nigdy nie będzie śmieciową farmą linków.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez seo-synonimy
       [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko.

Doświadczony copywriter chętnie wykona zlecenia dotyczące tworzenia treści: synonimizacji i pisania nowych, unikalnych tekstów pod zaplecza stron internetowych, portali, blogów, stron firmowych lub tekstów reklamowych z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Teksty w języku polskim i angielskim (również synonimy). Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam rzetelność, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe)
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, regulaminy)
      - artykuły sponsorowane i reklamowe
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe
      - zwykłe teksty (precle)
      - teksty na zaplecza
      - teksty na e-mail
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości)
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG)
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów
      - opowiadania, e-booki
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów)

Cechuje mnie:

-dyspozycyjność
      -terminowość
      -profesjonalizm
      -doświadczenie
      -kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO)
      -precyzja (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny)
      -unikalność (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne)

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja wpisów, administracja witryn, audyty SEO, optymalizacja i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem i przetestowania moich możliwości. Przy większych zamówieniach lub dla stałych klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy.

• Przez Iga
      Wykonam teksty preclowe i zapleczowe, jak również artykuły. Chętnie piszę na tematy związane z medycyną, medycyną estetyczną, zdrowym trybem życia, psychologią, edukacją, modą, a także projektowaniem i urządzaniem wnętrz, historią, biologią,  naukowymi zagadkami. Cały czas poszerzam swoją wiedzę, a więc piszę prawie na każdy temat. Moje teksty publikowane są na blogach. Chętnie podejmę się nowych zleceń. 

Proszę o kontakt na:   apsik123@tlen.pl
    • Przez deerek
      Podejmę się wykonania tekstów preclowych, opisów do katalogów, tekstów na zaplecze oraz tekstów tematycznych. Jeżeli trzeba to mogę zająć się także marketingiem szeptanym.
      Propozycje współpracy proszę przesyłać na biznesboom@onet.pl W razie jakichś pytań, postaram się udzielić odpowiedzi.
    • Przez qba_210
      Witam.

Chętnie wykonam:
      teksty na strony internetowe;
      opisy produktów;
      wpisy na bloga;
      artykuły tematyczne;
      opisy do katalogów;
      teksty zapleczowe;
      teksty preclowe.

Preferowana tematyka tekstów:
      prawo;
      finanse i podatki;
      kredyty i pożyczki;
      dieta i suplementy;
      coaching i motywacja;
      polityka.
      W przypadku zleceń na teksty o niskiej bądź średniej wartości merytorycznej mogę podjąć się praktycznie każdej tematyki.

Wystawiam faktury.
      Osoby zainteresowane współpracą zapraszam do wysłania wiadomości na adres: kubakrajewski@wp.pl