; Jump to content
TextBookers.com

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO

Recommended Posts

Stworzyliśmy wtyczkę TextBookers dla wordpress, która na pewno mega Wam się spodoba.

W skrócie – możecie zamawiać teksty w TextBookers bezpośrednio ze swojego Wordpressa, i co ważne automatycznie je publikować.

Zapraszamy do przeczytania artykułu na naszym blogu odnośnie nowej wtyczki: https://www.textbookers.com/blog/wtyczka-wordpress-dla-textbookers/

Pozdrawiam i życzymy miłego dnia

Zespół TextBookers.com

TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO
E-mail: biuro@textbookers.com
468x60.jpg

Posted (edited)

Nie kumam logiki myślenia TB. Od kilku dni użytkownicy tu zgłaszają, że coś nie funkcjonuje poprawnie, to TB wrzuca posta, że wtyczkę zrobili, ale w ogóle nie odnosi się do tego co piszą użytkownicy. 

Loguję się na TB, jest informacja, że dostępnych tekstów w wybranych przeze mnie kategoriach jest 63. Wchodzę w zakładkę zleceń i tekstów jest 16. 

Edited by pawig
  • Like 1

Widział ktoś od początku tygodnia jakiekolwiek zlecenie do rezerwacji? Ja chyba nie, a jeśli tak to był to poniedziałek rano. Mam wrażenie ze cos się popsuło. No chyba, że to skutki pandemii. Jak myślicie?

Właśnie ja w innych kategoriach i typach mam 0, a w tych wybranych przez siebie kilkadziesiąt. 

No ale może to najwyższy czas dodać inny język :)

Posted (edited)
20 godzin temu, Herkules napisał:

A macie ustawione wszystkie kategorie i dostęp do każdego rodzaju tekstów?

Może te inne, to w języku obcym ;)

Mam zaznaczony j.polski, realizuję: precle, zaplecza, tematyczne, opisy do katalogów, opisy produktów i zaznaczone wszystkie tematyki; wchodzę na TB, na teksty do realizacji i widzę (19:23, 25.03.2020) 59 tekstów; wchodzę na realizację zleceń, a tu jedno: 481708, obecnie zostało 9 tekstów z tego tematu.

Zawsze było tak,ze jak były teksty np. eksperckie (nie mam do nich dostępu, bo się nie ubiegałam) lub  w innych językach, to było to zaznaczone w "tekstach w innych kategoriach i typach", obecnie tutaj widnieje mi 0

W dniu 25.03.2020 o 08:50, Kejti28 napisał:

Mam pytanie do doświadczonych tutaj copy. Jestem na textbookers od kilku miesięcy, piszę bardzo dużo tematycznych tekstów, właściwie staram się łapać tylko takie, ewentualnie z braku laku zapleczówki. Oceny to w zdecydowanej większości 6, bardzo rzadko 5, średnio 40 pozycja w rankingu co miesiąc. Wydawałoby się wszystko super ale nie mam pojęcia jak można wskoczyć na wyższy level? Nigdy nie napisałam tekstu specjalistycznego i szczerze mówiąc nie wiem jak można go zdobyć :) mam kilku dość stałych klientów od tekstów tematycznych natomiast bez szału z ilością zleceń. Tekst specjalistyczny rozumiem że właściwie tylko na indywidualne zlecenie, ale co mogę więcej zrobić żeby takie zlecenie dostać oprócz dobrej jakości, dobrze ocenionych tekstów ? 

Tak samo, jak wskoczyłaś na teksty zapleczowe i tematyczne: piszesz próbkę tekstu eksperckiego :-) I albo Cię przepuszczają albo nie - w tym 2. przypadku możesz znowu spróbować po jakimś czasie. No, chyba że się coś zmieniło?

20 godzin temu, JFK napisał:

Widział ktoś od początku tygodnia jakiekolwiek zlecenie do rezerwacji? Ja chyba nie, a jeśli tak to był to poniedziałek rano. Mam wrażenie ze cos się popsuło. No chyba, że to skutki pandemii. Jak myślicie?

W 1. połowie 2019 roku nie było pandemii, a też były takie okresy i to sporawe. Przed 2018 rokiem też się to chyba zdarzało? Nie dam sobie ręki uciąć za to, ale chyba można znaleźć o tym posty sprzed kilku lat i na tym forum

Edited by jatosia

Nie wiem co się dzieje, może coś z systemem. Specjalnie się wylogowała, a po ponownym zalogowaniu komunikat 49 tekstów w wybranych przez ciebie kategoriach i 9 w innych. Wchodzę na realizuj zlecenia i brak zleceń, przeszłam wszystkie kategorie i zero. Tak jest od trzech dni.

Ja nigdy nie zwracałam na to uwagi powiem szczerze. Może dlatego, że nigdy dużo nie pisałam i nie polowałam jakoś bardzo na zlecenia. Ale skoro tak było to nie ma o czym gadać. 

A taks swoją drogą, skoro są coraz częściej okresy takiej posuchy, może warto pomyśleć o rozszerzeniu usług - np. o giełdę tekstów, zlecenia prowadzenia blogów , kont w mediach społecznościowych itd? To oczywiście jedynie pytanie @TextBookers.com - braliście to kiedykolwiek pod uwagę lub dopuszczacie taką możliwość, jeśli przychód spadnie Wam drastycznie z aktualnej działalności serwisu?

Właśnie zauważyłam, że na zlecania indywidualne mam czas realizacji ok. 15 minut po zaakceptowaniu. Po upływie czasu zlecenie zostaje, ale termin realizacji się nie zmienia. Ktoś spotkał się z taką sytuacją?

System coś szwankuje, ja miałam 3 teksty indywidualne, ale temat mi nie siadł. Po napisaniu dwóch zdecydowałam, że wolę pkt karny. Po 1,5 godzinie od upływu terminu okazało się, że nadal jest aktywny, więc napisałam. Może to ta nowa wtyczka na wordpress spowodowała zawirowania z zegarem, licznikiem i ilością zleceń😉.

Teksty na blogi to my już dawno piszemy, tyle, że za stawki zapleczowe.

Ja otrzymałam 4 pkt karne, a zlecenia nadal mam dostępne. Zastanawiam się czy jest sens się nimi zajmować. Zgłosiłam problem i mam nadzieję, że jutro dowiem się dlaczego otrzymałam punkty karne

Skoro masz otwarte, to lepiej napisz, tak jak w normalnym terminie. Szkoda 4 pkt.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By TextBookers.com
      Witam,

jak platforma copywriterska oferujemy teksty SEO
      precle opisy do katalogów teksty pod zaplecza opisy produktów teksty tematyczne teksty specjalistyczne  

Dla klientów zamawiających teksty:
      Możliwość błyskawicznego zamówienia dowolnej ilości tekstów za niską cenę jednocześnie z gwarancją ich wysokiej jakości. Wszystko to bez zbędnych formalności a także z dostępem do użytecznych narzędzi pozwalających na grupowanie tekstów i ich eksport do zewnętrznych systemów.

I. Jak zamówić tekst?
      1. Rejestrujesz konto w serwisie (bądź logujesz się poprzez facebook).
      2. Doładowujesz konto wirtualnymi punktami. 1 pkt = 1 zł netto
      3. Dodajesz zlecenie przy pomocy prostego formularza.
      4. Akceptujesz tekst bądź zgłaszasz go do poprawy.
      5. Zaakceptowany tekst trafia do stworzonego przez Ciebie projektu gdzie masz do niego stały dostęp a także możliwość eksportu.
      Istotne informacje:
      1. Teksty zamówisz już od 2,29 PLN* netto za 1000 znaków ze spacjami!
      2. Każdy nowy bądź poprawiany tekst jest weryfikowany przez moderatora pod kątem jego jakości a także unikalności.
      3. Masz możliwość grupowania tekstów w stworzonych przez siebie projektach jak również otrzymujesz narzędzie do ich eksportu do zewnętrznych systemów (aktualnie jest to e-mail, ale w najbliższym czasie udostępnimy API do integracji z systemami CMS).
      4. Oferujemy szansę zdobycia dużej ilości darmowych punktów - za zakup ich większej ilości, za ocenienie tekstu napisanego przez copywritera czy też za polecenie klienta. Łącznie rabaty mogą sięgnąć nawet 9%!
      5. Bez względu na ilość zamawianych tekstów zrealizujemy je nawet w ciągu 48 godzin! Wszystko to dzięki unikatowej funkcjonalności rozbijającej jedno zbiorcze zamówienie na kilkanaście mniejszych.
      Pierwszy tekst otrzymasz za darmo w zamian za polubienie naszej strony na facebooku - można, więc bez żadnego ryzyka przekonać się o jakości naszych usług 
      *Cena uwzględnia możliwe do uzyskania rabaty.

II. Program partnerski
      Zachęcamy również do dzielenie się informacją na temat naszego serwisu. Od każdego doładowania poleconej osoby oferujemy 5% jego wartości. Zarobione w ten sposób punkty można przeznaczyć na realizację własnych zleceń.
      Dane firmy:

TextBookers Sp. z o.o.
      ul. Cyfrowa 6
      71-441 Szczecin
      NIP: 8513196001

Kontakt:
      biuro@textbookers.com
      www.textbookers.com

• By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko

Dzień dobry!
      Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jako doświadczony copywriter chętnie podejmę się realizacji zleceń dotyczących tworzenia treści - pisania nowych, unikalnych i zoptymalizowanych tekstów na: strony firmowe/sklepy (opisy kategorii i produktów), pod zaplecza SEO, na witryny typu landing page, na portale (artykuły sponsorowane), blogi, wizytówki firmowe lub teksty reklamowe z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Dostarczam zoptymalizowane teksty pod wskazane w zleceniu słowa kluczowe, z odpowiednim formatowaniem, nagłówkami i nasyceniem oraz odmianami fraz (istnieje również możliwość zamówienia researchu fraz pod artykuły/stronę).
      Specjalizuję się również w synonimizacji (teksty z klamrami pisane od podstaw lub dodawanie synonimów do przesłanych przez Klienta artykułów, możliwe wielokrotne zagnieżdżanie) i redagowaniu/optymalizacji gotowych tekstów. Piszę artykuły w języku polskim i angielskim - również synonimy. Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam fachowość, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, kategorii i firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe),
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, artykuły blogowe/branżowe),
      - artykuły sponsorowane i reklamowe,
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe,
      - zwykłe teksty (precle),
      - teksty na zaplecza SEO,
      - teksty na e-mail (newsletter),
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości),
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG),
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie,
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów,
      - opowiadania, e-booki,
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów).

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,
      - kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO – dla mnie każde zlecenie to nowe wyzwanie),
      - precyzja i dokładność synonimizacji tekstów (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny),
      - dbanie o unikalność i dokładność realizacji zleceń (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne, spełniające wszystkie wymagania Zamawiających).

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja i optymalizacja gotowych artykułów, administracja witryn, audyty SEO, wdrożenia optymalizacyjne SEO i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem oraz portfolio a także przetestowania moich umiejętności. Przy większych zamówieniach lub dla stałych Klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy - Damian.

• By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko

Dzień dobry!
      Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jako doświadczony copywriter chętnie podejmę się realizacji zleceń dotyczących tworzenia treści - pisania nowych, unikalnych i zoptymalizowanych tekstów na: strony firmowe/sklepy (opisy kategorii i produktów), pod zaplecza SEO, na witryny typu landing page, na portale (artykuły sponsorowane), blogi, wizytówki firmowe lub teksty reklamowe z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Dostarczam zoptymalizowane teksty pod wskazane w zleceniu słowa kluczowe, z odpowiednim formatowaniem, nagłówkami i nasyceniem oraz odmianami fraz (istnieje również możliwość zamówienia researchu fraz pod artykuły/stronę).
      Specjalizuję się również w synonimizacji (teksty z klamrami pisane od podstaw lub dodawanie synonimów do przesłanych przez Klienta artykułów, możliwe wielokrotne zagnieżdżanie) i redagowaniu/optymalizacji gotowych tekstów. Piszę artykuły w języku polskim i angielskim - również synonimy. Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam fachowość, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, kategorii i firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe),
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, artykuły blogowe/branżowe),
      - artykuły sponsorowane i reklamowe,
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe,
      - zwykłe teksty (precle),
      - teksty na zaplecza SEO,
      - teksty na e-mail (newsletter),
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości),
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG),
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie,
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów,
      - opowiadania, e-booki,
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów).

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,
      - kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO – dla mnie każde zlecenie to nowe wyzwanie),
      - precyzja i dokładność synonimizacji tekstów (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny),
      - dbanie o unikalność i dokładność realizacji zleceń (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne, spełniające wszystkie wymagania Zamawiających).

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja i optymalizacja gotowych artykułów, administracja witryn, audyty SEO, wdrożenia optymalizacyjne SEO i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem oraz portfolio a także przetestowania moich umiejętności. Przy większych zamówieniach lub dla stałych Klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy - Damian.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy