Jump to content

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO

Recommended Posts

32 minuty temu, Gocha napisał:

Wydaje mi się, że na forum powinniśmy wymieniać się doświadczeniami nt. funkcjonowania TB, zleceń, pomagania zaczynającym.

Zgadza się, tylko do tej pory, zauważyłem, że początkujących się tu gnoi, bo raczą pisać precle, które nie są preclami (tylko jak do jasnej ch...y mają pisać inne teksty, jak nie mają dostępu, mają dostęp tylko do precli, muszą dostać co najmniej 5 ocen z tych tekstów, żeby móc odblokować inne, a na portalu wtedy były tylko precle po 6000 znaków z pytaniem merytorycznym, to jak ten początkujący ma zacząć?). Więc jak początkujący ma dostęp tylko do precli, a są akurat precle nieuczciwe, to dlaczego pewna pani chce tym początkującym zablokować możliwość pisania tych na platformie, która nie należy do niej, twierdząc, że to niszczy rynek (czytaj: ona doświadczona będzie musiała godzić się na niższe stawki). To nazywasz pomocą początkującym? Do tego ciągłe narzekanie: tb złe, copy źli bo mimo, że dopiero stawiają swoje pierwsze kroki i cieszą się, że w ogóle znaleźli opcję do pisania i zdobywania doświadczenia (nawet za małe pieniądz) i rozpoczęcia pracy jako copy, to są źli, bo małgosi psują rynek (jaki rynek? pracujesz na tb i śmiesz mówić o psuciu rynku? też go psujesz, każdy z nas go psuje, bo stawki są bardzo niskie), a teraz zleceniodawcy co stawiają 5 są źli, bo najlepsza na świecie małgosia zasługuje na 6. nie wiem, czy to jest nasz ring czy nie, wiem jedno, mam gdzieś to forum i jego większość użytkowników, bo ci co najwięcej szczekają, to myślą tylko o sobie, podpierając się pomocą początkującym, a tak naprawdę chcą im uniemożliwić start. Większość malkontentów lamentujących tu jak zbite psy, że wszystko dookoła jest złe, tylko nie oni, to banda hipokrytów. Nie jestem w stanie dużo zarobić, więc napiszę, że rankingi są lipne... postaraj się, bądź choć raz w rankingu, a zobaczysz, że to nie ściema, ja bywam/bywałem i wiem, że nikt nikogo nie oszukuj (dostaję nawet bonusowe punkty, wow). Gardzę taką płaczliwą i roszczeniową postawą, jeszcze raz wam powiem, WEŹCIE SIĘ DO PRACY, a nie płaczcie na internetach, to i kasa będzie wam się zgadzała, tak jak pewnej pani z tego tematu, która pracuje i nie narzeka. A teraz rozpłaczcie się wszyscy razem i rzućcie się na mnie, bo raczę nie oczekiwać, że coś mi spadnie na gotowe, tylko swój wynik uzależniam od swojej pracy, a nie od rodzaju zlecenia, za dużej ilości znaków, zbyt dużych wymagań, za niskiej oceny 5, bo przecież jestem MEGA SUPER i mi się należy TYLKO 6. tfu

PS. przecież na tym forum były nawet płacze, że TB raczy wstawiać punkty karne za zarezerwowanie zlecenia i mimo trzech dni czasu na jego oddanie, nie wywiązanie się ze swojej pracy. No jak mogą, nie? przecież najlepiej nabrać tekstów, nie pracować, a później się dziwić, że ktoś cię za to karze, bo klient zapłacił, miał otrzymać tekst, a go nie otrzymuje, no jak można biednego copy ukarać za brak odpowiedzialności?  żałosne. proponuję zatrudnić się w jakieś firmie i nie przyjść sobie do pracy, ciekawe czy nie będzie problemu. 

PS 2 tak, jak Pani Iwona została posądzona o bycie kimś z moderacji, bo rzetelnie pracuje i ma super wyniki, ja zostałem kiedyś posądzony, że jestem z administracji TB, bo mimo, że pisałem źle o zleceniodawcach, którzy zakładają takie, a nie inne precle, to śmiałem napisać, że chęć blokowania takich zleceń jest nie fair w stosunku do początkujących. heheh

i o czym my tu gadamy, o pomocy początkującym? żałosne 

Edited by amebix
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dajcie sobie na wstrzymanie albo załóżcie wątek "ile powinien dostawać copy za precla". Już mam dość pierdyliarda postów o tym, jak to zleceniodawcy wykorzystują autorów. Skoro potraficie napisać po r

Mnie tylko zastanawia skąd Ty to wszystko wiesz? Wiesz, że nikt nie chciał nigdzie pisać precli po 6k. Wiesz, że połowa tekstów pozostawia wiele do życzenia. I skąd wiesz ile copy chcieli za te precle

Na obecną chwilę sprawa załatwiona pozytywnie, textbookers przyjęo reklamację...tylko trwało to ponad miesiąc

Posted Images

Dnia 15.03.2019 o 21:19, Gocha napisał:

Za tekst podobnej kategorii mogę dostać 10 zł za 1000 zzs. 

To dostań! To dlaczego wciąż tu jesteś, skoro tak tu źle, a za tekst podobnej kategorii możesz dostać stawkę wysokości specjalistycznego na TB? To co robisz na TB, skoro masz tyle dostępu to tak dobrze płatnych zleceń? Po co masz narzekać na TB, jak masz w zasięgu lepsze stawki? Ja bym się nie zastanawiał, brałbym te 10 zł za tekst podobnej kategorii, a na TB bym się więcej nie zalogował, no ale... chyba możesz tylko w teorii, skoro... nie możesz... bo jakbyś mogła, to byś nie pisała za dużo niższą stawkę? hmmm. a ja mogę nawet i 50 zł za tekst podobnej kategorii, oczywiście za 1000 zzs. więc nie opłaca mi się tu pisać. no ale, w sumie nie mogę, tylko widziałem, że są tacy copy, co tyle biorą, ale mi nikt nie chce dać, więc mimo, że niby mogę, choć nie mogę, to będę pracował na TB, ale przynajmniej mogę ponarzekać, że mogę za inne, choć nie mogę :)  na szczęście mam dużo wolnego czasu, nudzi mi się, jak małgosia orzekła, więc mogę ponarzekać, a że narzekanie to istota tego wątku, to ponarzekam, bo mogę, choć mógłbym w tym czasie starać się o lepiej płatne zlecenia, ale mogę narzekać, tak jak mogę brać lepsze stawki, ale lepiej jednak ponarzekam... bo mogę

Edited by amebix
Guest maugosias
6 godzin temu, monis190 napisał:

Gosia, popraw proszę, bo aż boli :/

Oj, fakt, zabolało :D 

16 godzin temu, amebix napisał:

No własnie z tego powodu, że nie uważam się za wyrocznię w tym zawodzie i na pewno nią nie jestem, mam trochę pokory i za ocenę 5 nie obwiniam zleceniodawcy (btw. dziś taką dostałem za zaplecze i wyobraź sobie, że nie zgłosiłem prośby o anulowanie). Gdybym uważał się za wyrocznię i lidera rynku, to bym pewnie narzekał na wszystko dookoła, bo oczekiwałbym, że ktoś mi zapewni wszystko, co najlepsze, bo przecież jako wyroczni mi się należy. No i wreszcie, nie oszukujmy się, gdybym był tak mocnym copy, to nie pracowałbym na TB. A, że nie jestem, to coś tam na TB pracuję, doskonalę się i nie narzekam na wszystkich dookoła. No cóż, ktoś z nas ma podejście wyroczniowe, ciekawe kto 

Ale w jednym jesteś świetny: w traceniu czasu na takie przepychanki :D TB powinien Ci płacić jak papudze...

Ty to chyba bardziej spięty ode mnie :D

Zauważ - mnie chodziło jedynie o MOTYWOWANIE ocen niższych niż 6. To służy nam, copy do tego, żebyśmy wiedzieli, czy zleceniodawcy chodziło o ogólne aspekty SEO, czy o jego subiektywne oczekiwania - skoro pracujesz nad warsztatem, takie rozwiązanie przydałoby się i Tobie... A może nie? Nigdy nie chcesz wiedzieć, co zrobiłeś nie tak?

Dobra, to było pytanie retoryczne. Ja już powiedziałam w temacie wszystko.

Zresztą na TB i tak teraz bardziej poluje się na ochłap, niż zarabia / dorabia / doszkala (niepotrzebne skreślić) w pisaniu, a ja nie jestem myśliwym ;) 

16 godzin temu, Gocha napisał:

Wydaje mi się, że forum stało się ringiem między amebix i maugosias, a nie o to chodzi. Dzięki iwonapraca za zabranie głosu, bo to ja podejżewałam o lipne rankingi. Szacun za wytrawołość i determinację. Mnie się nie chce robić tanich zleceń, ale to moja wina. Wydaje mi się, że na forum powinniśmy wymieniać się doświadczeniami nt. funkcjonowania TB, zleceń, pomagania zaczynającym. Dla mnie osobiście w tej chwili najważniejsza jest moderacja zleceń i myślę, że dla Was też. W wymaganiach jest, że precle to krótkie teksty, natomiast w panelu dla zlecających nie ma ograniczenia znaków, mogą do 10 000 (sprawdziłam jako zlecający). Oczywiście długość to jeden problem, a temat to kolejny. I tu powinni wkroczyć moderatorzy: "Sorry, ale temat kwalifikuje się do zapleczówki lub tematycznego". To jest dla nas najważniejsze, bo nie tylko oznacza wyższe zarobki, ale przede wszystkim równe traktowanie zlecających i zleceniobiorców. I tak stawki są śmieszne, ale każdy copy ma ich świadomość, więc nie może narzekać. Biorę wtedy, gdy nie mam innych zleceń. 

Kilka lat temu wszyscy copy nagminnie narzekali na terminowość wypłat, wspólna akcja przyniosła efekt, wypłaty realizowane są przed terminem. 

Wydaje mi się, że teraz powinniśmy się skupić na moderacji zleceń klientów, równowaga będzie zachowana.

Widzę, że Pan Amebiix zaatakował wyżej i Ciebie. Powiem tak - fakt, ja się dałam wkręcić w przepychankę z Amebixem, która nic nie dała. Napisałam, co uważam i dlaczego. Jak ktoś się z tym nie zgadza, to jego problem. Uważam, że masz w pełni rację w tym, co napisałaś 

Edited by maugosias
18 godzin temu, amebix napisał:

Gardzę taką płaczliwą i roszczeniową postawą, jeszcze raz wam powiem, WEŹCIE SIĘ DO PRACY, a nie płaczcie na internetach, to i kasa będzie wam się zgadzała, tak jak pewnej pani z tego tematu, która pracuje i nie narzeka. A teraz rozpłaczcie się wszyscy razem i rzućcie się na mnie

No gdyby tak te tysiące znaków z postów przerzucić na realizowane zlecenia, to niektórzy mieliby po kilkaset złotych więcej na kontach :) ale... lepiej popisać na forum.

• Haha 1
Guest maugosias
3 godziny temu, aleksandra_dabrowska napisał:

Przynajmniej nikt w tym momencie nie marudzi na precle o długości 6 tys. znaków :D

Zawsze można "pomarudzić", że ich nie ma, prawda? :D :rotfl:Pod warunkiem, że ktoś "lubi" coś takiego pisać na psie pieniądze. :rotfl:

Ja lubiłem i żałuję, że ich nie ma, bo to był łatwy pieniądz.

Jeden precel na 6k to 9,42zł. Wystarczyło napisać 13 takich precelków co dla mnie nie było problemem, aby nabić 120zł brutto, czyli stówka do wypłaty.

Chyba, że ktoś ma problem z takimi tekstami, ale to już kwestia kreatywności i lekkości piórka. Mi 13 takich tekstów zajmowało mi kilka godzin bez spinania się i stówka wpadała.

A co do stawek to one na TB nigdy nie będą wysokie, a nawet rynkowe. I pisząc na tego typu platformie trzeba to zaakceptować. Z dwóch powodów. Po pierwsze model biznesowy takiej platformy polega na oferowaniu klientom dobrej usługi za NISKĄ ceną. I po drugie platforma zawsze jest pośrednikiem, więc zawsze jakaś marża musi być pobierana. I to jest proste, jeśli komuś stawi nie odpowiadają to rozwiązaniem jeszcze szukanie zleceń na wolnym rynku.

Edited by pawig
  • Like 2
Guest maugosias
2 godziny temu, pawig napisał:

Ja lubiłem i żałuję, że ich nie ma, bo to był łatwy pieniądz.

Jeden precel na 6k to 9,42zł. Wystarczyło napisać 13 takich precelków co dla mnie nie było problemem, aby nabić 120zł brutto, czyli stówka do wypłaty.

Chyba, że ktoś ma problem z takimi tekstami, ale to już kwestia kreatywności i lekkości piórka. Mi 13 takich tekstów zajmowało mi kilka godzin bez spinania się i stówka wpadała.

A co do stawek to one na TB nigdy nie będą wysokie, a nawet rynkowe. I pisząc na tego typu platformie trzeba to zaakceptować. Z dwóch powodów. Po pierwsze model biznesowy takiej platformy polega na oferowaniu klientom dobrej usługi za NISKĄ ceną. I po drugie platforma zawsze jest pośrednikiem, więc zawsze jakaś marża musi być pobierana. I to jest proste, jeśli komuś stawi nie odpowiadają to rozwiązaniem jeszcze szukanie zleceń na wolnym rynku.

Nie chodzi o problem z pisaniem, tylko o zgodność precla na 6000 zzs z założeniem tekstów typu precel.  Ktoś miał takie "widzi mi się", a poza TB nikt mu nie chciał czegoś takiego napisać albo copy żądali przynajmniej 50 gr więcej za 1000 zzs za precla.

"model biznesowy takiej platformy polega na oferowaniu klientom dobrej usługi za NISKĄ ceną" - i jeszcze szybko : D Ale znasz tę tezę: "może być szybko i dobrze, ale nie będzie tanio, może być tanio i dobrze, ale nie będzie szybko; może być szybko i tanio, ale nie będzie dobrze". Na TB zleceniodawcy mają najczęściej problem z tą ostatnią opcją  - dostają produkt szybko i tanio, ale przynajmniej połowa tekstów pozostawia przynajmniej trochę do życzenia. Ryzyk fizyk

i znowu... chłop mówi, że lubił pisać te zlecenia, zarabiał na tym w dość łatwy sposób z tego co mówi, był zadowolony z kasy, nie czuł się oszukany, a ta dalej swoje o założeniach, bla bla... i kolega dobrze zauważył, sama obecność na TB to zgodzenie się na niskie stawki, 10 zł za 1000zzs za specjalistyczny to nie jest cena rynkowa, więc dalej nie rozumiem tego lamentu... jak to śpiewał klasyk "zawsze znajdzie się ktoś, kto lepiej wie, co dla ciebie jest dobre, a co złe". ręce opadają. btw. dostałem czwórkę jako ocenę, nie zgłosiłem i nawet się nie rozpłakałem

Edited by amebix
  • Like 4

Bo po prostu precel to precel. Nie ważne czy ma 1500 znaków czy 6000 znaków. Klient chce precla to dostaje tekst o jakości preclowej. Nawet jeśli w jednym tekście pisze się trzy razy o tym samym :) Nie trzeba tu robić żadnego researchu czy czegokolwiek :)

• Like 1
20 godzin temu, maugosias napisał:

Nie chodzi o problem z pisaniem, tylko o zgodność precla na 6000 zzs z założeniem tekstów typu precel.  Ktoś miał takie "widzi mi się", a poza TB nikt mu nie chciał czegoś takiego napisać albo copy żądali przynajmniej 50 gr więcej za 1000 zzs za precla.

"model biznesowy takiej platformy polega na oferowaniu klientom dobrej usługi za NISKĄ ceną" - i jeszcze szybko : D Ale znasz tę tezę: "może być szybko i dobrze, ale nie będzie tanio, może być tanio i dobrze, ale nie będzie szybko; może być szybko i tanio, ale nie będzie dobrze". Na TB zleceniodawcy mają najczęściej problem z tą ostatnią opcją  - dostają produkt szybko i tanio, ale przynajmniej połowa tekstów pozostawia przynajmniej trochę do życzenia. Ryzyk fizyk

Mnie tylko zastanawia skąd Ty to wszystko wiesz? Wiesz, że nikt nie chciał nigdzie pisać precli po 6k. Wiesz, że połowa tekstów pozostawia wiele do życzenia. I skąd wiesz ile copy chcieli za te precle? Jacy copy? Nazwiska :D. 

• Like 4
  • Thanks 2
Przed chwilą, CzasemSeCośNapiszę napisał:

Mnie tylko zastanawia skąd Ty to wszystko wiesz? Wiesz, że nikt nie chciał nigdzie pisać precli po 6k. Wiesz, że połowa tekstów pozostawia wiele do życzenia. I skąd wiesz ile copy chcieli za te precle? Jacy copy? Nazwiska :D. 

to jest tajemnica biznesowa ;)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By ingus4321
      [SPRZEDAM] SEO  Styczeń 2021, Nowy Rok czas zacząć! Pakiet 10 tekstów do publikacji o Content Marketingu 599 zł bru. -Teksty 4k zzs, są gotowe do wklejenia na stronę, są sformatowane, mają nagłówki h2, linkowanie wychodzące, linkowanie wewnętrzne, zdjęcie, listę punktową i pogrubienia fraz. Pakiet o Content Marketing 599 zł brutto
      1. Czym jest content marketing?
      2. Dlaczego warto stosować content marketing?
      3. Dlaczego content marketing staje się coraz ważniejszy i jest skuteczny?
      4. Pisane formy content marketingu — jakie są pisane formy treści, te proste i jak zaawansowane?
      5. Oryginalne formy content marketingu
      6. Gdzie i jak zlecać pisanie contentu?
      7. Content marketing i SEO czyli jak pisać teksty dostosowane też pod kątem SEO do Google?
      8. Content i jego dystrybucja czyli gdzie zamieszczać treści w sieci
      9. Content marketing w social mediach – jak i gdzie się promować?
      10. Content marketing – Czego nie robić przy tym rodzaju promocji

Pakiet 10 tekstów do publikacji o Pozycjonowaniu 599 zł brutto - Teksty mają 4k zzs, są gotowe do wklejenia na stronę, są sformatowane, mają nagłówki h2, linkowanie wychodzące, zdjęcie, listę punktową i pogrubienia fraz. Pakiet o pozycjonowaniu 599 zł brutto
      1 Czym jest pozycjonowanie stron internetowych?
      2. Pozycjonowanie lokalne, szerokie, pod urządzenia mobilne... czyli rodzaje pozycjonowania
      3. Optymalizacja strony www on site a działania off page czyli co składa się na pozycjonowanie
      4. Ile trwa pozycjonowanie i od czego zależy ten czas
      5. Linkowanie wnętrze, wychodzę i zewnętrzne na stronie www
      6. Dlaczego pozycjonowanie jest korzystne i jakie plusy daje?
      7. Jak Google indeksuje witryny i ustala ranking wyników przy pomocy algorytmów Panda, Pingwin itp.
      8. Najważniejsze czynniki rankingowe wpływające na pozycje strony w Google
      9. Audyt SEO podstawa każdego pozycjonowania
      10. Jak analizować frazy, gdzie je pozyskiwać i jak pisać teksty SEO z tymi frazami?

— 200 Gotowych tekstów po 6k i 10k zzs https://gieldatekstow.pl/text/buy/search,u_sMnzCz60b   z Marketingu internetowego, Pozycjonowania, Finansów, Nieruchomości, Lifestyle — nowe tematy!     Co w ofercie? Pakiety do publikacji 10 tekstów 4k zzs, Teksty 6k zzs, Teksty premium 10k zzs Rozliczenie: FV z Useme, GiełdaTekstów, Prywatnie Stawki: Gotowe teksty na giełdzie 8zł brutto / 1000 zzs, Pakiety 15zł brutto / 1000 zzs.   Zapraszam do mojej BAZY GOTOWYCH TEKSTÓW. Teksty mają 6k zzs, są dobrej jakości i są ogólnie zoptymalizowane pod kątem seo. Można je kupić od ręki na giełdzie z FV. To już w sumie 2 lata prowadzenia Bazy Gotowych Tekstów, która pierwotnie mała być jedynie dla moich klientów, aby mogli w razie kryzysowej sytuacji kupić gotowe teksty i opublikować je w 10 minut. Obecnie korzysta z niej wiele osób, powiększyłem listę tematów do prawie 300, dodałem kategorię Teksty Premium 10 k zzs i stale ją rozwijam. Dziękuję za 2 lata udanej współpracy  Wystawca FV  - Setugo Sp. z o. o., ul. A. Brody 88B, 43-450 Ustroń, NIP: 5482669476 | REGON: 361463358 | KRS: 0000557140) Wystarczy się zalogować, wpłacić pieniądze i kupić tekst.   Kim jestem? Mam na imię Piotr. Jestem doświadczonym Copywriterem. Na początku stworzyłem bazę gotowych tekstów dla swoich klientów, aby w razie potrzeby, można było z niej kupić jeden lub kilka tekstów i nie szukać copywritera, zlecać mu pracy itp. co bywa czasochłonne. W bazie umieściłem teksty z tematatyki, na której się znam. Bazę tę rozwijam, dodaje nowe teksty. Nie macie czasu zlecać pisania? Chcecie kupić gotowy tekst od ręki? Zapraszam 

Nie ma tekstu, który chciałeś kupić, bo ktoś Cię uprzedził? Nie martw się! Pod koniec miesiąca uzupełniam bazę, a jeśli chcesz zamówić konkretne teksty "na już" - napisz na e-mail - gordongraycv@gmail.com 
      Kontakt: gordongraycv@gmail.com
    • By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko

Dzień dobry!
      Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jako doświadczony copywriter (w branży od 2008 roku) chętnie podejmę się realizacji zleceń dotyczących tworzenia treści - pisania nowych, unikalnych i zoptymalizowanych tekstów na: strony firmowe/sklepy (opisy kategorii i produktów), pod zaplecza SEO, na witryny typu landing page, na portale (artykuły sponsorowane), blogi, wizytówki firmowe lub teksty reklamowe z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Dostarczam zoptymalizowane teksty pod wskazane w zleceniu słowa kluczowe, z odpowiednim formatowaniem, nagłówkami i nasyceniem oraz odmianami fraz (istnieje również możliwość zamówienia researchu fraz pod artykuły/stronę).
      Specjalizuję się również w synonimizacji (teksty z klamrami pisane od podstaw lub dodawanie synonimów do przesłanych przez Klienta artykułów, możliwe wielokrotne zagnieżdżanie) i redagowaniu/optymalizacji gotowych tekstów. Piszę artykuły w języku polskim i angielskim - również synonimy. Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam fachowość, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, kategorii i firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe),
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, artykuły blogowe/branżowe),
      - artykuły sponsorowane i reklamowe,
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe,
      - zwykłe teksty (precle),
      - teksty na zaplecza SEO,
      - teksty na e-mail (newsletter),
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości),
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG),
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie,
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów,
      - opowiadania, e-booki,
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów).

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,
      - kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO – dla mnie każde zlecenie to nowe wyzwanie),
      - precyzja i dokładność synonimizacji tekstów (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny),
      - dbanie o unikalność i dokładność realizacji zleceń (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne, spełniające wszystkie wymagania Zamawiających).

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja i optymalizacja gotowych artykułów, administracja witryn, audyty SEO, wdrożenia optymalizacyjne SEO i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem oraz portfolio a także przetestowania moich umiejętności. Przy większych zamówieniach lub dla stałych Klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy - Damian.

• By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG]

Dzień dobry!
      Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jako doświadczony copywriter (w branży od 2008 roku) chętnie podejmę się realizacji zleceń dotyczących tworzenia treści - pisania nowych, unikalnych i zoptymalizowanych tekstów na: strony firmowe/sklepy (opisy kategorii i produktów), pod zaplecza SEO, na witryny typu landing page, na portale (artykuły sponsorowane), blogi, wizytówki firmowe lub teksty reklamowe z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Dostarczam zoptymalizowane teksty pod wskazane w zleceniu słowa kluczowe, z odpowiednim formatowaniem, nagłówkami i nasyceniem oraz odmianami fraz (istnieje również możliwość zamówienia researchu fraz pod artykuły/stronę).
      Specjalizuję się również w synonimizacji (teksty z klamrami pisane od podstaw lub dodawanie synonimów do przesłanych przez Klienta artykułów, możliwe wielokrotne zagnieżdżanie) i redagowaniu/optymalizacji gotowych tekstów. Piszę artykuły w języku polskim i angielskim - również synonimy. Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam fachowość, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, kategorii i firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe),
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości),
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG),
      - opowiadania, e-booki,
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów).

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,
      - kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO – dla mnie każde zlecenie to nowe wyzwanie),
      - precyzja i dokładność synonimizacji tekstów (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny),
      - dbanie o unikalność i dokładność realizacji zleceń (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne, spełniające wszystkie wymagania Zamawiających).

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja i optymalizacja gotowych artykułów, administracja witryn, audyty SEO, wdrożenia optymalizacyjne SEO i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem oraz portfolio a także przetestowania moich umiejętności. Przy większych zamówieniach lub dla stałych Klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy - Damian.

• By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko

Dzień dobry!

Realizuję zlecenia na:

- opowiadania, e-booki,

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,

• By seo-synonimy

Dzień dobry!

Realizuję zlecenia na:

- opowiadania, e-booki,

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy