Jump to content

[sprzedam] 100 strategii neuromarketingowych - lista

Recommended Posts

Neuronaukowcy postanowili przebadać mózgi ochotników, metodą obrazowania rezonansem magnetycznym. Na ekranach wyświetlano im zdjęcia zawierające układ graficzny Złotej Proporcji i zdjęcia o innym układzie graficznym. Gdy naukowcy prezentowali zdjęcia ze Złotą Proporcją, u ochotników aktywowały się obszary mózgu odpowiedzialne za zmysł estetyki, piękna oraz za emocje wpływające na podejmowanie szybkich decyzji.

Ciekawostka ode mnie: Portal Twitter zbudowany jest w oparciu o Złotą Proporcję

Jeśli chcesz w swojej pracy wykorzystywać strategie, które znajdują potwierdzenie działania w badaniach naukowych, Lista 100 Strategii Marketingowych (którą udostępniłem już 3 agencjom reklamowym) jest dla Ciebie.

Strategie odnoszą się do różnych dziedzin marketingu, dlatego możesz wykorzystać je w copywritingu, projektowaniu stron, sprzedaży, kreowaniu wizerunku, sprzedaży bezpośredniej, obsłudze klienta. Od 3 lat uczestniczę w prestiżowych szkoleniach, konferencjach, analizuję kampanie największych marek świata (najlepsze są firmy marketingu bezpośredniego), obserwuję światowej sławy specjalistów od neuromarketingu. Lista 100 jest esencją tej pracy, pozwalając zaoszczędzić Ci masę czasu, który możesz poświęcić na docelowe działania lub na odpoczynek :)

Kup:

Od kogo: Przemysław Mosakowski, właściciel Unitive Coaching

Co: Lista 100 Strategii Neuromarketingowych w spersonalizowanym pdfie.

Za ile: trzysta dziewięćdziesiąt zł

Jak: Dokonaj płatności na rachunek:

• mBank: 85 1140 2004 0000 3302 7470 3462
  • Unitive Coaching
  • Nowe Gniewniewice 15
  • 05-155 Leoncin

W TYTULE PRZELEWU: adres e-mail na który ma zostać wysłany dokument.

Jeśli adres nie zostanie podany, kwota zostanie zwrócona w ciągu 48 godzin.

Dokument wysyłam w ciągu 48 godzin od momentu zaksięgowania kwoty.

Przemysław Mosakowski

Unitive Coaching

mobile: 531 021 070

mail: biuro@unitivecoaching.pl

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By pmmoskwa
      Właśnie wszedł do swojego biura. Wyjechał z domu wcześniej, bo wiedział, jakie przeszkody spotka na drodze. Dotarł przed 8 i zanim jeszcze przyjdzie pierwszy klient na spotkanie, zdąży przejrzeć maile. -Zerknę jeszcze na moją nową stronę - pomyślał. Otworzył okno, wpuszczając do pomieszczenia odrobinę rześkiego powietrza. W oddali narastający szum miasta - przejeżdżających obok samochodów i przechodzących ludzi. Otwierając stronę, pociągnął łyk kawy. Uruchomiła mu się estetycznie zaprojektowana witryna, pełna zdjęć kierujących wzrok na dobrze napisane teksty, opowiadające inspirujące historie. - no tak, w końcu mówili coś o storytellingu, modelach nlp i hipnotycznych wzorcach - powiedział do siebie podekscytowany i przypomniał sobie znajomego, który zachęcił go do skorzystania z ich usług, mówiąc - to oni opracowali model ponad 60 strategii tworzenia stron, analizując dziesiątki badań neuromarketingowych. Po spotkaniach czeka mnie jeszcze kilka godzin odpowiadania na maile i telefony klientów - wyszedł.
      Kto wie, może to opowieść właśnie o Twoim kliencie? Jeśli chcesz, aby ten scenariusz mógł być prawdziwy, skorzystaj z naszej oferty. Usługi copywritingu i neuromarketingu dla agencji reklamowych i seo.
      Unitive Coaching
      Przemysław Mosakowski
      Nowe Gniewniewice 15
      05-155 Leoncin
      biuro@unitivecoaching.pl
      mobile: +48 531 021 070
      unitivecoaching.pl
      NIP: 5311608692
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy