Jump to content
Sign in to follow this  
Piotruś

Dedyk/vps pod harvestowanie proxy

Recommended Posts

Zna ktoś może jakąś serwerownie gdzie można swobodnie skanować sieć w poszukiwaniu publicznych proxy? Aplikacja masowo odpytuje wiele adresów ip na specyficznych dla proxy portach. OVH zaczęło mi płakać:P

hostamus, nie wywalają za skan portów przy sprawdzaniu proxy. Ja mam tam jeden XPCP już 1,5 roku

link z refem

http://www.hostamus.com/aff.php?aff=085

link bez refa

http://www.hostamus.com

masz tam linux VPS już od 15 usd

re287am9.jpg

Polecam V-NET jak najbardziej :) Mam 3 VPS i jadą na maxa. Były tam problemy w oddali, z czasu przymuli ale tak to mogę polecić. Jeśli się zdecydujesz to skorzystaj z linka z REF ze stopki.

hostamus, nie wywalają za skan portów przy sprawdzaniu proxy. Ja mam tam jeden XPCP już 1,5 roku

link z refem

http://www.hostamus.com/aff.php?aff=085

link bez refa

http://www.hostamus.com

masz tam linux VPS już od 15 usd

Niestety VPS'a szybko zablokowali. Po krótkiej wymianie z supportem (błyskawiczny czas reakcji), mimo, że nie chodzi o hack to system automatycznie będzie mnie blokował. Otrzymałem zwrot kosztów, czas spróbować z vnet.

windows nie blokują za skan to na pewno, u mnie aktualnie VPS V-mine

Hosting ogólnie OK, suport też

re287am9.jpg

Z tego co pisze kolega, na hostamus programowo banują za skan portów na serwerach lunux, na Windows nie.

re287am9.jpg

Serwery hostamusa stoja w ovh, a tam banuja za harvestowanie proxy. Kazdy harvester pod windows bedzie duzo mniej wydajny niż konkurent pod linux i może to jest powodem banów vpsów linuxowych.

Też przypuszczam, że to nie kwestia systemu, a nasilenia skanowania. Systemy monitorujące sieć nie patrzą na system operacyjne raczej. Vnet coś ociąga się z instalacją vpsa, poczekam a jak się nie uda to trzeba będzie dalej szukać...

Serwery hostamusa stoja w ovh, a tam banuja za harvestowanie proxy.

Hostamus to jedyny znany mi hosting bulletproof co stoi na OVH, wiec jeśli mowie że 1,5 roku mam XPCP co non-stop sprawdza ok 300 000 proxy/24h, to tak jest nie wymyśliłem to sobie.

Wiec wytłumacz mi czemu OVH nie banuje ich ( hostamusa) za abuse? właśnie ja tez nie wiem

re287am9.jpg

Wtrącę swoje trzy grosze. Co innego jest sprawdzanie porxy czy działa po przez żądanie HTTP, a co innego przelecenie skanerem portów po danym IP lub zakresie za co głównie idą abuse.

• Like 1

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

Serwery hostamusa stoja w ovh, a tam banuja za harvestowanie proxy.

Hostamus to jedyny znany mi hosting bulletproof co stoi na OVH, wiec jeśli mowie że 1,5 roku mam XPCP co non-stop sprawdza ok 300 000 proxy/24h, to tak jest nie wymyśliłem to sobie.

Wiec wytłumacz mi czemu OVH nie banuje ich ( hostamusa) za abuse? właśnie ja tez nie wiem

300 000 / 24h to jakieś ~200 zapytań na minutę, ja dawałem jakieś ~8000/min kiedy dostałem warn od ovh:D a możliwości są dużo większe. Jak Mion wspominał, przypuszczam, że inne softy sprawdzają jakieś konkretne, wcześniej już wyharvestoawne listy, a nie jak w tym wypadku jadą po blokach adresów ip.