Jump to content

Google lokalnie bez firmy

Recommended Posts

Skasowali mu miejscówkę jak Mnie :) W tym roku Gogole to weryfikuje dzwoniac do ludzi.

Nie nie skasowali mi miejscówki :P założyłem działalność bo wreszcie było mnie stać na prowadzenie działalności w Polszy. Zmieniłem adres na biuro i poleciałem w pi.. w mapach

• 1 month later...

Czyli jak podałem prawidziwy adres i numer telefonu to mi nic nie zrobią?

Oni mogą Ci za to odbić narzeczoną lub narzeczonego w zależności od Twoich preferencji :D

Różne mapki mam od lat i nikt nie dzwonił. Dostałem na podany adres kartkę z kodem i tyle.

• Like 1

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

U mnie w regulaminie są 2 adresy - magazynu wysyłkowego (bez wstępu dla klientów) i sklepu stacjonarnego. Zanim pojawiła się stacjonarka, był aktywowany adres magazynu, ale jak pojawił się punkt dla klientów (co nie utrudniało pracy magazynu), wstawiłem adres stacjonarki na stałe w itemprop. Zadzwonili do mnie pracownik google, zapytał o opis sytuacji, wyjaśniłem, na drugi dzień zadzwonił kolejny i pytał o to samo. Nie rozumieli jak może być firma zarejestrowana tam gdzie magazyn a sklep gdzie indziej i usunęli mnie z mapek. Powiedzili że mam aktywować na stacjonarkę i że się pojawię.

Aktywowalem adres stacjonarnego bo tam sa klienci i już pół roku wisi że "wamaga dokładnego sprawdzenia co może potrwać kilka tygodni". Oczywiście jest opcja adwords i ona działa bo pięknie się ustawia adres i znacznik jest na niebiesko, co wyróżnia się na tle konkurencji.

Otworzylismy kilka kolejnych stacjonarek, wszystkie zostaly dodane jako nowe adresy (osobne adresy www) i aktywowane i wszystkie mają ten sam status.

Nie mam pojęcia jak skontaktować się z tymi nygusami aby zapytać co im do k. nędzy nie pasuje.

Oczywiście zdaję sobie sprawę że to zmuszanie do Adwords, ale wszystko jest przecież zrobione zgodnie z regulaminem.

Nie mam pojęcia jak skontaktować się z tymi nygusami aby zapytać co im do k. nędzy nie pasuje.

może tutaj jak naświetlisz problem zostanie eskalowany wewnetrznie: http://productforums.google.com/forum/#!categories/maps-pl/miejsca-google

Blog seo.zgred.pl inclick przestał istnieć, teraz wszystko jest na Zgred.pl ; test linka ze stopki o audytach seo stron www - zobaczymy co wyjdzie.

ja już im kiedyś (jak i wielu innych) naświetlaliśmy problem w "miejscach". Jakaś panienka wpadała co jakiś czas i z uporem maniaka pisała, że "nasi informatycy cały czas pracują nad rozwiązaniem problemu". Do wątku tego dotyczącego przestałem zaglądać po niemal roku czasu. Biedne informatyki pewnie do dziś w tym są urobieni po pachy ;) Najważniejsze, że AdWords śmiga aż miło ;)