Jump to content
SzlafRock

Sen o Warszawie

Recommended Posts

Ja tam zawsze dobrze wspominam Poznań i AE, gdzie zdarzyło mi się pobierać nauki :D

Najlepszy VPS pod SEO w Biznes-Host. Ostatnie kody rabatowe -25%:  SSH7-NKRU-E8YW; FNBR-2V9R-BS13

I zablokowane :)

YouTube cenzura, a w kinach normalnie leci przed seansem :P

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

Mnie Poznań kojarzy się z koziołkami, targami poznańskimi i starym browarem.

Mi niestety z chamstwem w tramwajach (z lat 80tych) :(

Możesz coś o tym napisać? Jakiego rodzaju chamstwo masz na myśli?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Ludzie jakieś takie nieprzyjazne , fukające na siebie nawzajem, przepychające i nieuprzejme w tych tramwajach byli :D . Jakoś wydaj mi się, że zupełnie inaczej niż wtedy w Gda ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Do Poznania w 80 latach jeździłem po szkło i odczynniki chemiczne. Sklep był chyba w Rynku. Nie małem zbyt dużo kasy, więc z Dworca PKP zasuwałem na piechotę co miało ten niewątpliwy plus, że nie byłem narażony na poznańskie tramwajowe chamstwo przywołane tu przez Pana Beera ;)

W Gdańsku pierwszy raz byłem w 1993 roku i nie korzystałem z Komunikacji Miejskiej. Nie potrafię więc powiedzieć jaka tam kulturka obowiązywała. Z pewnością lubiłem Komunikcję Miejską we Wrocławiu a to z powodu pięknych dziewczyn. O ile mi wiadomo nic do dziś się w tym względzie nie zmieniło. Na szczęście :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Mam kolegę, który kiedyś jeździł autobusami późnym wieczorem i nocą. Siadał na końcu i udawał pijanego. Takie miał hobby. Nie jednego łobuza nauczył kultury.

• Like 2

nie musiał płacić za sparingi

• Like 1

re287am9.jpg

No Moderator dobry film zarzucił z rok temu widziałem..

ale z ruskich to wolę chyba Duch, Spaleni Słońcem, 9 kompania, i jest tam u nich kilka..

Ja polecam jeszcze Gruz200.

A jak ktoś lubi dobre kino wojenne (moje ulubione akurat) to warto obejrzeć świetnie zrobiony film o wojnie w Czeczenii: Chistilishe. Do obejrzenia na Youtube w odcinkach.

Edited by rissah

Jeśli lubisz filmy tego typu polecam serial "specnaz"

To też obowiązkowa pozycja w mojej kolekcji, wracam do niego raz na jakiś czas.

Takie filmy i muzyka Lube plus butelka Horticii - właśnie wymyśliłem plan na piątkowy wieczór :)

• Like 1

jak już teledyski tego typu to kawałek filmu o którym mówiłem na początku, od razu uprzedzam pytania kolejne co to za muzyka, to :Mahalageasca zespól Bucovina DUB

• Like 1

re287am9.jpg