Jump to content
Funio

Wyniki wyszukiwania w Zakupach Google

Recommended Posts

Takie cudo dzisiaj zobaczyłem :(

Czy skończyło się pozycjonowanie sklepów a Google wszystkie pobanuje??

telewizory.jpg

Edited by Funio

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Na tę chwilę są to wyniki sponsorowane (adwordsy) ale w niedalekiej przyszłości może być tak jak piszesz Funio.

• Like 1

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Ricci
      Jak wiadomo Google od 14 lutego wprowadza nową politykę jeśli chodzi o wyświetlanie reklam w Google Zakupy. Wszystkie sklepy, które chcą reklamować swoje produkty w wyszukiwarce muszą obowiązkowo dodać kod EAN-13 do karty produktu. Nasz sklep posiada w sprzedaży obuwie w różnych rozmiarach. Dany model dodany jest jako produkt i posiada do wyboru rozmiar w formie wariantów. Każdy rozmiar z danego modelu posiada swój indywidualny kod EAN-13. Niestety na karcie produktu w panelu Shoper jest możliwość podania tylko 1 kodu EAN-13. Nie ma możliwości podania kodów dla wariantów produktu. Również w pliku XML, który Shoper generuje do integracji z Google Merchant Center pojawia się miejsce na 1 taki kod. Co powinniśmy zatem zrobić, aby dalej wyświetlać reklamy w Google?  Dodatkowo część producentów posiada kod ITF-14 - Shoper nie ma możliwości dodania takiego kodu.
      Co zatem zrobić, aby móc dalej wyświetlać reklamy w Google?
      Dodać 1 kod EAN-13 dla dowolnego rozmiaru? Czy ty przejdzie? 
      Dodanie każdego rozmiaru z każdego modelu jako osobny produkt jest rozwiązaniem niemożliwym ze względu na liczbę produktów. 

Bardzo proszę o pomoc.
    • By Bitcoin
      Witam,

które z aktualnych narzędzi pozwalają na sprawdzenie ilości wyników wyszukiwania wyrzucanych przez Google dla danej frazy?

Dzięki i pozdrawiam
    • By fotoprimo
      Witajcie! mam pytanie: wpisujac frazę: "fotografia noworodkowa bydgoszcz" w wynikach wyszukiwania Google pojawia mi się link tagu: http://www.fotoprimo.pl/tag/fotografia-noworodkowa-bydgoszcz/ zamiast link docelowej strony:http://www.fotoprimo.pl/portfolio_page/fotografia-noworodkowa-bydgoszcz/ gdzie szukać rozwiązania tego problemu? Dziękuję!
    • By DelCortez
      Witam
      Mam taką sytuację, że przez długi czas zanim pozycjonowałem stroną była ona na 5 stronie pod frazą "Agencja interaktywna opole". Zacząłem ją pozycjonować około 1,5 tygodnia temu i 2 dni temu na tej 5 stronie główną zamieniła się w podstronę, a dzisiaj przeskoczyła na 1 stronę, drugie miejsce... Problem w tym, że ja nie chce mieć podstrony, a stronę główną w wynikach wyszukiwania. Co zrobiłem nie tak? To było moje pierwsze pozycjonowanie.
      Strona elevenbyte.com
    • By pyzdera
      Trafiliście już na coś takiego?
      https://www.google.pl/search?q=cda+wataha&hl=pl&gl=PL
      na samym dole:
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy