Jump to content
Sign in to follow this  
makensis

Jak namówić IE do zapisywanie cookies z iframe

Recommended Posts

Co rozumiesz pod pojęciem:

zapisywanie cookies na stronie w IFRAME?

:co:

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

+ Ciekawy VLOG o Dubaju 

Strona A ładuje iframe B. Ale pytania równiez nie rozumiem. W FF jest ustawienie, że akceptuje tylko ciasteczka z domeny na którą wszedłeś, a 3rd party odrzuca. I tego raczej nie obejdziesz.

W każdym bądź razie - strona A nie będzie w stanie odczytać cookiesów ze strony ładowanej w ramce.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Splatt28
      Cześć, mam problem z dopasowywaniem iframe do całości strony.
      Tutaj macie przykład https://sklepdruku.pl/project/wizytowki-klasyczne/ to najlepiej zoaczycie o co mi dokładnie chodzi.
      Aktualnie ustawiłem stałą wysokość iframe, ale chciałbym, żeby po zmianie szerokości strony iframe autoatycznie rozszerzał się do zawartości, która jest wewnątrz.

• By Aerografit
      Optymalizatorzy, mam mały problem i szukam wydaje mi się bardzo prostego rozwiązania, ale jako że jestem raczej amatorem to nie potrafię go znaleźć. Mam sporo filmików z Youtube'a umieszczonego na swojej podstronie w ramce (Iframe), co jest dla mnie super sprawą, bo odwiedzający widzi miniaturki, klika i od razu puszcza mu się odpowiedni filmik. Każdy filmik jest zamieszczony na stronce w postaci takiego kodu:
      Problem w tym, że trochę czasu mija zanim te wszystkie miniaturki filmików się załadują. W dodatku ładują się nie po kolei od góry na dół tylko losowo. Mam szybkie łącze więc nie jest źle, ale jak ktoś ma słabsze, albo przegląda w telefonie to musi nieźle psioczyć.
      Czy istnieje takie rozwiązanie, żeby wpierw ładowały się i wyświetlały się np. same miniaturki w postaci zwykłych obrazków JPG umieszczonych na moim serwerze, a po kliknięciu na nie dopiero ładowało ten filmik/iframkę ?
      Ewentualnie jakiś inny sprytny pomysł?

Jakby coś poniżej link do tej podstrony z filmikami:
      http://www.aerografit.pl/aerograf-filmiki.html
    • By Trotyl
      http://www.benchmark.pl/aktualnosci/koniec-z-komunikatami-o-ciasteczkach-na-stronach.html Byle jak najszybciej.
    • By ArekkerA
      Witam,

Na swojej stronie opartej o wordpressa chciałbym zamieścić kilka filmów z YT. Zastanawiam się tylko jaki ma to wpływ na pozycjonowanie:
      1. Czy taki link przekazuje moc do youtube i moja strona przez to może tracić pozycje?
      2. Jeśli tak to czy można w jakiś sposób zablokować przekazywanie mocy poprzez nofollow lub w inny sposób? Z tego co się orientuję to atrybut rel="nofollow" nie ma wpływu w przypadku iframe.

• By krzycho84
      Witajcie,
      Czy ktoś z Was badał, jaki wpływ na pozycjonowanie mają linki z iframe. Są strony typu ocenastron.pl, ocenystron.pl które automatycznie zaczytują i indeksują oceniane strony. Generalnie dzieje się tak, bez żadnego działania... ale ostatnio widziałem, że moja strona poleciała na pozycjach. W związku z tym chcę trochę wyczyścić syf prowadzący do mojej strony.
      Czy warto usunąć takie strony prowadzące do mojej domeny. Chodzi mi o wykluczenie ich przez narzędzie google. Co o tym myślicie? Bardziej te linki pomagają czy szkodzą.
      Krzycho.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy