Jump to content
Mutilator

Powiadomienia o nienaturalnych linkach

Recommended Posts

Bardziej chodziło mi o to czy jeśli w panelu jest informacja to wtedy już jest widoczny spadek pozycji, czy spadki są widoczne np 24h po pojawieniu się informacji w GWT.

pewnie że równa się spadkiem, chociażby dlatego że wycieli linki

czy nie sadzisz ze to troche nielogiczne?jesli wycieli linki to po co kaza robic jeszcze z nimi porzadek i je usuwac?po co kaza slac disavow?jesli sami wycieli linki to nie ma co slac prosby o ponowne rozpatrzenie bo linkow nie przywroca.

jesli nie wycieli linkow tylko nalozyli filtr to mozna probowac robic porzadek z linkami i wtedy slac ponowne rozpatrzenie i moga zdjąc filtr

Gupie google niczego nie potrafi dobrze zrobic

pewnie że równa się spadkiem, chociażby dlatego że wycieli linki

Przez "wycieli linki" rozumiesz pewnie że nie są brane pod uwagę i dlatego na niektóre frazy są spadki ?

U mnie spodków brak. Info wisi na dwóch stronach. Ciekawe, że jedna strona była niegdyś oczyszczona z filtra i filtr znikł. Linkowana nie była, ale info właśnie wróciło. Tak jak u was - w dupsko za historię.

Na każdej stronie mam swle, mniej więcej ale są, ale nie każda ma info.

Nie cierpię spamerów!

czy spadki są widoczne np 24h po pojawieniu się informacji w GWT

Czasami są spadki a później jest dopiero info. Nie wiem, jednak od czego jest to uzależnione.

po co kaza slac disavow?

Nikt nie karze stosować disavow, jedynie zalecają. Bez tego narzędzia też wyjdziesz z filtra.

Na każdej stronie mam swle, mniej więcej ale są, ale nie każda ma info.

Większość "pozycjonerów" (o zgrozo) stosuje tylko swle. Jeśli swl będzie znikomym procentem to google nawet tego nie zauważy.

U mnie spadek na 60-80 pozycje, działanie na całej stronie, potem info w panelu. Przyczyna? Stawiam na swl, bo ostatnio tym się "bawiłem".

Zrzekać się linków czy zdobywać mocne, zaufane linki?

Jeśli przyda się kredyt hipoteczny to warto korzystać z porównywarek i rankingów, kalkulator kredytu gotówkowego pomoże policzyć ratę w różnych bankach

@Studenciak - jak masz informacje w działaniach ręcznych to liczą że sam jeszcze coś od siebie zrobisz, podpowiesz jakieś miejscówki czy coś.

@Mutilator dokładnie o to mi chodzi.

BTW normalną reakcją na spadek linków jest obniżenie pozycji w serpach, czyli nawet nie trzeba filtra dawać, tylko poczekać na działania pozycjonera. nie źle sobie to wykombinowali

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

U mnie spadek na 60-80 pozycje, działanie na całej stronie, potem info w panelu. Przyczyna? Stawiam na swl, bo ostatnio tym się "bawiłem".

Zrzekać się linków czy zdobywać mocne, zaufane linki?

A po prostu ich usunąć nie możesz?

Od razu dopieprzyć z disavow, niech się innym przy okazji dostanie...

@jimmi wykombinowali to sobie niezle, ale a krotka mete ...

jakie to daje pole do popisu we wszelkich nieetycznych zagrywkach - jak tu sie rozpeta pieklo to szybko beda zmieniac podejscie do algorytmu

Właśnie mi się mogło dostać, bo po ostatnich filtrach dużo domen z swli zostało oflagowanych i to zapewne wielokrotnie..

No to dawaj disavow, jesteś usprawiedliwiony

Edited by kursor

Jasne, że tak k...wa zrobię jak będzie trzeba. Nie jestem pozycjonerem

Jeśli tak zrobisz to nie masz 100% pewności, że wyjdziesz z filtra. Disavow nie daje tej pewności. Daje możliwość przekazania Google witryn, które później ONI co najmniej oflagują. To tak jakbyś strzelił sobie w kolano.

Kolejny nie-pozycjoner zrobi to samo, kolejne witryny oflagowane. Twoja strona jak była w doopie, tak jest.

Edited by SzlafRock

301 ze zbanowanej przeniosło moc zobaczymy jak długo

o moj boshhhe...

Zanim skrytykujesz sprawdź prawdopodobnie nie tyle co sama domena przekazała moc a linki które nie zostały jeszcze odnalezione. Nówka sztuka weszła na frazy a jedynymi linkami była ta 301. Jak to wytłumaczysz?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By darek-ok
      Już 4 miesiąc walczę o przywrócenie swojej strony w wyszukiwarce. I nadal nie wiem o co chodzi.
      Pierwsze powiadomienie było o nienaturalnych linkach:
      Wszystkie kolejne odpowiedzi na moje RR są takie:
      Usunąłem już prawie wszystkie linki jakie miałem w GWT, a to co się nie udało to do Disavow tool i nie przyniosło ta żadnego rezultatu.
      Dodatkowo, od miesiąca znikły mi z konta wszystkie informacje o linkach.
      Nie wiem, czy to nadal chodzi o linki czy inne zarzuty jakościowe. Na forum Google otrzymałem kilka porad, poprawiłem różne błędy i to nadal nie to.
      Nie wiem czy to nie jest zwykły bag, że niema danych na koncie, a automat w kółko odpowiada to samo, bez podania przyczyny i żadnych wskazówek.
      W zakładce o działaniu ręcznym cały czas ten sam komunikat o nienaturalnych linkach, a odpowiedzi na RR zarzuty jakościowe. Nie mam pojęcia co można z tym jeszcze zrobić?
    • By faktor.biz
      Witam,

Usunę problem z nałożonym filtrem przez Google.
      W moim obszarze działań jest usuwanie filtrów ręcznych (np za nienaturalne linki przychodzące) i algorytmicznych.
      Cena usługi jest zależna od domen linkujących do strony internetowej jakie będą poddane analizie.

Jak sprawdzić czy jest nałożony filtr ręczny: w Google Webmaster Tools może być powiadomienie w sekcji "działania ręczne". Jeżeli nic nie ma, to oznacza brak nałożonej takiej kary.
      Jak sprawdzić czy jest nałożony filtr algorytmiczny: Pozycje haseł dla strony spadły w ciągu krótkiego czasu (2-3) dni o kilkadziesiąt pozycji; ogólna liczba odwiedzin z Google drastycznie spadła.

Jeżeli nie są Państwo pewni czy jest nałożony filtr, to jestem w stanie wykonać analizę pod kątem jego obecności.

Wystawiam FV, a także istnieje możliwość podpisania umowy na tą usługę.

W razie pytań, proszę o konakt,

Faktor Krzysztof Furtak
      ul Rezedowa 9/3
      71-017 Szczecin
      NIP: 851-259-07-47
      tel: 601 469 413
      Faktor.biz
      info@faktor.biz
    • By faktor.biz
      Witam,

W moim obszarze działań jest usuwanie filtrów ręcznych (np za nienaturalne linki przychodzące) i algorytmicznych.
      Cena usługi jest zależna od domen linkujących do strony internetowej jakie będą poddane analizie.
      Jak sprawdzić czy jest nałożony filtr ręczny: w Google Webmaster Tools może być powiadomienie w sekcji "działania ręczne". Jeżeli nic nie ma, to oznacza brak nałożonej takiej kary.
      Jak sprawdzić czy jest nałożony filtr algorytmiczny: Pozycje haseł dla strony spadły w ciągu krótkiego czasu (2-3) dni o kilkadziesiąt pozycji; ogólna liczba odwiedzin z Google drastycznie spadła.

Jeżeli nie są Państwo pewni czy jest nałożony filtr, to jestem w stanie wykonać analizę pod kątem jego obecności.

Faktor Krzysztof Furtak
      ul Rezedowa 9/3
      71-017 Szczecin
      Faktor.biz
      info@faktor.biz
    • By faktor.biz
      Witam,

Faktor Krzysztof Furtak
      ul Rezedowa 9/3
      71-017 Szczecin
      Faktor.biz
      info@faktor.biz
    • By faktor.biz
      Witam,

Faktor Krzysztof Furtak
      ul Rezedowa 9/3
      71-017 Szczecin
      Faktor.biz
      info@faktor.biz
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy