Jump to content
Sign in to follow this  
NtC

Filtr - zakup nowej domeny co ze starą?

Recommended Posts

Witam,

Domena otrzymała filtr algorytmiczny od google, od dłuższego czasu nie mogę z niego wyjść w związku z czym zamierzam zakupić nową i podpiąć ją pod serwis. Teraz mam kilka pytań odnośnie działań jakie powinienem podjąć.

1. Co z za indeksowanymi stronami w google dla starej domeny? Czy po podpięciu nowej domeny google nie odbierze jej jako kopi tej pierwszej

2. Czy przekierowanie 301 z domeny z filtrem na nową domenę nie przyniesie negatywnego skutku?

3. Czy jest sens stawiać zaplecze na domenie z filtrem i z niej linkować?

Z góry dzięki za odpowiedzi

Płaski brzuch? a6w , zbędne kilogramy sprawdź dieta dukana przepisy i

Potrzebujesz strony internetowej? strony www koszalin

Strarą domene z filtrem da się odzyskać, trzeba napisać RR do Google.

Stare linki można wykorzystać dając im 404 na strony/podstrony któe wskazują - wtedy ich moc jest "zerowana". Pozostanie wtedy tylko usuniecie (opcjonlanie) linków na stronę główną. Lecz przy weryfikajci nowego własciciela i napisaniu porządnego RR działania ręczne są często zdejmowane.

Blog seo.zgred.pl przestał istnieć, teraz wszystko jest na www.zgred.pl

Zgred jak chcesz napisać prośbę o rozpatrzenia na filtrze algorytmicznym?? tylko przy ręcznym jest aktywna taka opcja.

Zgred jak chcesz napisać prośbę o rozpatrzenia na filtrze algorytmicznym?? tylko przy ręcznym jest aktywna taka opcja.

trzeba napisać na PW do Matt'a żeby sprawdził u siebie w panelu ;)

• Like 1

Czy ktoś mi powie po jakim czasie przy przekierowaniu 301 ręczny filtr przechodzi na nową domenę ?

:D

Stare linki można wykorzystać

wtedy ich moc jest "zerowana"

Nooo, na to bym nie wpadł żeby w taki sposób to wykorzystać.

Czy ktoś mi powie po jakim czasie przy przekierowaniu 301 ręczny filtr przechodzi na nową domenę ?

Po żadnym, nowa domena po prostu nic ze starej nie dostanie - czytaj - stara jej po prostu nie pomoże a jedynie zaszkodzi w ten sposób, że nigdy wysoko nie wyjdzie, czyli w sumie filtr przenosi od razu.

działań jakie powinienem podjąć

Zgłosić się do mnie z $

PS. Nie używam narzędzi googla :D

Edited by blake

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

.

Blog seo.zgred.pl przestał istnieć, teraz wszystko jest na www.zgred.pl

Po żadnym, nowa domena po prostu nic ze starej nie dostanie - czytaj - stara jej po prostu nie pomoże a jedynie zaszkodzi w ten sposób, że nigdy wysoko nie wyjdzie, czyli w sumie filtr przenosi od razu.

Stara domena ma 7lat i pomimo filtra na główne frazy cały czas zgarnia UU z długiego ogona, więc chyba jednak 301 coś by dało. Chciałbym utrzymać 301 do czasu chociaż częściowego przeindeksowania stron. Tylko nie wiem ile mam na to czasu.

Godziny/dni/tygodnie ?

Stara domena ma 7lat i pomimo filtra na główne frazy cały czas zgarnia UU z długiego ogona, więc chyba jednak 301 coś by dało

Dokładnie taką domenę ostatnio zrobiłem.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!