Jump to content

Reklamowanie na forach


Recommended Posts

Raczej nikt Ci na to nie odpowie, bo wiesz...tyle kont to sobie można w ciągu kilku minut założyć:] Zależy ile masz tam postów, jakie to fora itp.

kiss-me.info.pl  Google chroni Twoją witrynę przed obniżaniem jej pozycji w rankingu i usunięciem jej z indeksu w wyniku działania innych webmasterów :] 

 

Link to post
Share on other sites

Raczej nikt Ci na to nie odpowie, bo wiesz...tyle kont to sobie można w ciągu kilku minut założyć:] Zależy ile masz tam postów, jakie to fora itp.

Nie no kilka minut to chyba przesada, ale jak najbardziej tak. Z tym, że ja nie chce sprzedawać linków, które mają wpływać na pozycje danej strony,a po prostu ją zareklamować (dlatego też napisałem w tym dziale, bo moje pytanie nie wiąże się z pozycjonowaniem).

Myślałem o takiej internetowej formie ulotek - wysyłanie reklamy w przypadkowe fora, które pozwalają na reklamę :-) Dlatego chciałbym ponowić pytanie, ile za coś takiego można dostać (lub inaczej, czy ktoś kupi reklamę na 200 forach za 10zł)?

Edited by Watt
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy