Jump to content

Harvestowanie z rosyjską czcionką

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Damieen
      Od kilku miesięcy nie potrafię zlokalizować problemu z wyświetlaniem złej czcionki mojej strony na urzadzeniach apple i przegladarce safari. 
      Po wejsci na stronę lub podstronę uzywajac przegladarki Safari treśc artykułów i newsów na stronie jma zmienioną czcionkę. Przeglądarka przypisuje całej stronię czcionkę która jest użyta na stronie tylko i wyłącznie w nagłówkach (mowa o font walkway), tresc strony jest domyślną czcionką tahomą. Oczywiście na innych przegldarkach działa wszystko ok.

Jakieś pomysły w czym może tkwić problem i jak go rozwiązać?
      Dotyczy to strony: http://www.dj-studio.pl

W załączniku dla porówniania screenshot z Iphone.

• By haiku
      Kupię listy polskich for opartych o skrypty: phpbb, mybb i smf
      Osoby zainteresowane zleceniem proszę o wysłanie oferty na adres zleceniepio@haiku.com.pl

Kontakt:
      Michał
      zleceniepio@haiku.com.pl
      Dane firmy:
      Haiku Studio
      ul. Jerzego z Dąbrowy 5a
      77-300 Człuchów

NIP 7642076391
    • By Boltron
      Zawsze mnie to trapiło i już kiedyś miałem oto zapytać.

Co jakiś czas na moich stronach/blogach mam "zbombione" jednorazowe wejścia np. x10 tyle niż zwykle. Jednak są to wejścia jak poniżej na obrazku.

Zauważyłem też to, że w ostatnim czasie to się mocno nasiliło.

Wojna może ? Hakiery? Boty?
      A tak na serio znajcie odpowiedź?

• By duchu0
      Chciałbym zrobić mały harvest z Google na interesującą mnie frazę oraz CMS. Oczywiście wiem, że można coś takiego zrobić przy pomocy SB ale chciałbym Was zapytać czy znacie jakieś inne aplikacje lub skrypty webowe które również dadzą radę to zrobić. 

• By amell
      Czy ktoś łatwo mi wyjaśni czym jest harvest, tak bardzo prosto. I jak to działa ?   Próbowałam znaleźć tu na forum, ale nie mogłam nic o tym znaleźć, a w necie na jakimś blogu coś przeczytałam, ale nadal nie rozumiem. Jakieś narzędzia do tego harvestu?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy