Jump to content

Pozycjonowanie strony kogo wybrać jakie są koszta ?

Recommended Posts

Witam,

Chciałbym komuś zlecić pozycjonowanie strony jednak chciałbym się dowiedzieć:

-Jakie są mniej więcej koszta ?

-Na ile czasu trzeba podpisać z daną firmą umowę ?

-Czy tak naprawdę nie płacę za nic puki nie będzie wyników w TOP 10 ?

-Czy firma gwarantuje mi pozycjonowanie które nie grozi wpadnięciem w filtr albo co gorsza banem od googla ?

-Na co trzeba zwrócić uwagę przy wyborze danej firmy?

-Lepiej znaleźć kogoś na forum czy skorzystać z oferty firmy ?

Oraz wiele innych rzeczy które mogą mi się przydać przy poszukiwaniach, a także wyborze odpowiedniej osoby, bądź firmy.

Jeśli lubisz disco polo, wejdź koniecznie na moją stronę - http://www.discoclipy.com/

Jakie są mniej więcej koszta ?

Koszta to mniej wiecej 10 % ceny auta.

U mnie 11%

Na ile czasu trzeba podpisać z daną firmą umowę ?

Minimum rok

Czy tak naprawdę nie płacę za nic puki nie będzie wyników w TOP 10 ?

Czytaj umowę i pytaj jak czegoś nie wiesz.

Czy firma gwarantuje mi pozycjonowanie które nie grozi wpadnięciem w filtr albo co gorsza banem od googla ?

Jak ktoś Ci coś gwarantuje w SEO to od razu możesz ominąć taką "firmę"

Na co trzeba zwrócić uwagę przy wyborze danej firmy?

Jak sam nie masz bladego pojęcia o tym to tak samo nie będziesz miał pojęcia na co zwrócić uwagę, parę dni temu dostałem kolejnego spama:

Witam serdecznie

W ostatnich dniach szukając ............... trafiłam na Państwa stronę www, a ponieważ jestem specjalistką ds. marketingu internetowego chciałabym zaproponować Państwu współpracę w zakresie e-marketingu - w celu zwiększenia liczby Państwa klientów (marketing w Google.pl - pozycjonowanie i linki sponsorowane, Social Media-konkursy i interakcje z użytkownikami Facebook - w przypadku Państwa branży jest to rewelacyjny sposób reklamy, kampanie wizerunkowe, marketing szeptany na forach internetowych).

Pracuję w agencji z 12 letnim stażem - mamy bardzo konkurencyjne ceny prowadzenia kampanii, dostosowane do budżetu klienta.

Proponujemy spotkanie w Warszawie przy dużej kawie :) lub kontakt telefoniczny.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Jak widzisz niektórzy dają się złapać na "dużą kawę"

Lepiej znaleźć kogoś na forum czy skorzystać z oferty firmy ?

Każdy poważny człowiek na forum też ma firmę i FV wystawia, więc bez różnicy.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Czy firma gwarantuje mi pozycjonowanie które nie grozi wpadnięciem w filtr

Tak, ale tylko taka, która nie oferuje pozycjonowania.

Lepiej znaleźć kogoś na forum czy skorzystać z oferty firmy ?

Na forum wypowiadają się m.in. właściciele firm ;-)

Na pozostałe pytania raczej nie uzyskasz konkretnej odpowiedzi, nie dając konkretów w postaci adresu strony.

Koszta to mniej wiecej 10 % ceny auta.

U mnie 11%

11% ceny malucha = 66 zł

pozycjonujecie za tanią flaszkę :palacz:

Na rynku SEO bardzo łatwo przepłacić, znaleźć magików - ściemniaczy. Przed wyborem firmy / osoby poszukaj w sieci co o niej mówią lub jakie posiada portfolio lub blog, dzięki któremu będziesz mógł ocenić wiedzę.

I najważniejsze czytaj umowę i nie podpisuj byle g...

Tak możemy, tylko to zależy, czy chcesz brandowo - naturalnie po 5 linków dziennie :D czy chcesz mieć pozycje po 2 tygodniach.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Moje auto jest warte

Ale ja liczę od wartości swojego :D

Liczę od początkowej :D Tak jak na fakturce z salonu hehe