Jump to content

Piekielnie świeża Grupa 100 WP-KATÓW

Recommended Posts

Aktualnie tworzyłem taką ofertę na allegro...

Serdecznie zapraszam zainteresowanych: http://allegro.pl/2-1-multikod-multikody-100sztuk-wp-kat-efekty-i3373548541.html

Kupując 1 sztukę produktu na allegro otrzymasz, aż 3 mulikody.

DAMTOX.PL - pozycjonowanie stron!

StolicaZdrowia.pl - Portal o zdrowiu

Tworzenie stron www - damtox.pl

• Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam, serdecznie zapraszam do dodawania stron w nowo powstałej grupie WP-KAT. W grupie znajduje się 100 katalogów. Każdy katalog na innym adresie IP. Domeny z różnego pochodzenia od własnych nieu

ogólnie temat wraca jak bumerang, wszędzie gdzie rozdawane są darmowe kody pojawiają się wpisy, że to niesprawiedliwe i inne bo ktoś nie zdąży tak szybko napisać opisu i pewnie inni to wrzucają spam,

Ja mam niewielkie doświadczenie w "Bitwie o kody" ale pierwszą myślą jaka mi przebiegła było: "K... dlaczego nie napisałem sobie tekstów z synonimami na zapas" Następnym razem będę lepiej przygotow

Kupując 1 sztukę produktu na allegro otrzymasz, aż 3 mulikody.

czy aby na pewno w cenie jednego dostanę trzy?

opis aukcji mówi coś zupełnie innego

"Kupując pakiet dwóch MULTIKODÓW, trzeci dostajesz całkowicie za DARMO!"

spoko, jeszcze niżej jest info że za 1 kupiony kod, dostaniemy trzy sztuki.warto poprawić powyższy akapit :)

Edited by gilo2

sorki, że będę trochę dociekliwy. jakiego rodzaju jest ten multikod na allegro?? z opisu wynika że 'zwykły przelew'

multikody zwykłe przelew oferujesz na "powiekszanie.biz" za 24 zł, czy faktycznie patrząc cenowo oferta allegro wychodzi 2 +1 a nie 1+2 a to jest różnica, czyż nie??

Oferta dotyczy Multikod Przelew Zwykły. Koszt 1 kodu to 24,6. Kupując 2 kody zapłacisz 40,99 + 1 gratis, czyli nie dość, że taniej niż normalnie kosztują kody to jeszcze 1 kod gratis... oferta na początek na pewno interesująca...

DAMTOX.PL - pozycjonowanie stron!

StolicaZdrowia.pl - Portal o zdrowiu

Tworzenie stron www - damtox.pl

@gilo2

Wyraźnie jest, że za 1szt produktu (czyli w tej sytuacji są to 2sz multikodów za 40,99) dostaniesz 3 multikody.

Zasugerowałeś się, że 1szt produktu to 1szt multikodu, a tak nie jest, spokojnie możesz kupić kody, katalogi chodzą elegancko, wszystko się dodaje wg harmonogramu i szybciutko się indeksują, tak że polecam mimo zamieszania :)

Dodawarka użytkownika ar4 w każdym zakładanym przeze mnie aspekcie spełniła moje oczekiwania. Grupa faktycznie PIEKIELNA :diabelek: zawrzało w wynikach jak i w samym "piekle", już 3 dni po dodaniu mojego serwisu do całej setki WP-katów jednocześnie. Pokusiłem się również o promocję, wydaje mi się że więcej taka okazja może się już nie zdarzyć ;D większość katalogów natychmiastowo wskoczyła w indeks, co mnie wielce pozytywnie zaskoczyło, przy obecnym dość mizernym indeksowaniu naturalnym... Jak najbardziej polecam tego typu linki ;)

Edited by MaxPan
multikonta