Jump to content
Sign in to follow this  
pchlistosc

Co sądzicie o mikro apartementach

Recommended Posts

Są miejsca na świecie, gdzie tak małe mieszkania (a nawet 2x mniejsze) to właściwie konieczność; myślę, że Polskie miasta do takich nie należą.

To mieszkanie dobre dla kogoś, kto w domu tylko śpi (i taki styl życia jest w niektórych zakątkach świata popularny).

Nie do końca jest to też mieszkanie dla tych, którzy nie mają pieniędzy - dla studenta mieszkanie za 120k zł jest poza zasięgiem, z drugiej strony trudno się wiązać kredytem na kilkanaście lat z mieszkaniem, w którym trudno będzie mieszkać z ewentualną rodziną.

Być może to jakiś pomysł dla zadeklarowanych singli, czas pokaże jak to się sprawdzi w naszym kraju. ;)

spacer.png

Synoglota - synonimizator języka polskiego i angielskiego: ZOBACZ - lato się skończyło, a promocja trwa! :)

Widziałem w TV. Jedni chwalą, inni nie. Dla mnie cała idea jest żałosna. Za pieniądze wydane na taki"apartament" można kupić normalne mieszkanie nieco dalej od centrum.

Na cichy burdelik też w sam raz :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

W naszych realiach się raczej nie sprawdzi ten pomysł, bo kogo stać na zakup wypaionej kawalerki? Już lepiej coś większego ale w gorszym standardziej, przynajmniej z odkurzaczem będzie się gdzie rozpędzić :P

Dziecko zbiera na operację serduszka! Pomóż... Siepomaga.pl

Podobno nie ma nawet miejsca na pralkę (ale jest pralnia w bloku) :)

Wg mnie najgorsze w tym wszystkim jest to że w jednym pomieszczeniu jesz, gotujesz pierdzisz, śpisz, pracujesz, przyjmujesz gości i wszystko niekoniecznie w tej kolejności.

Edited by pchlistosc

Sprzątanie Wrocław to oferta dla ludzi oszczędzających swój czas, skorzystaj również z usługi pranie dywanów Oleśnica

pierdzisz

i to nie bardzo prywatnie -> potem okazuje się że pół bloku się z tego śmiało :)

programista, webmaster, strony internetowe, Warszawa

opublikuję za darmo merytoryczny artykuł z linkiem (linkami) na stronie pinos.pl, kategorie: webmasterka, seo, oprogramowanie, php, js html, css, frameworks, ludzie związani z internetem etc.

A dla mnie spoko, pod warunkiem, że cena byłaby na poziomie normalnych mieszkań czyli te 3,5-5k/m2. Lubię małe przestrzenie :D Wiadomo, że dla rodziny to się nie sprawdzi, ale dla singla spoko, albo nawet dla freelancera do pracy i ew spania, jeśli przedłuży się posiedzenie przed pc do późnych godzin nocnych ;).