; Jump to content
Sign in to follow this  
Maciek21P

Blastowanie w jakich ilościach

Recommended Posts

Witajcie

Mam pytanie odnośnie tworzenia piramid, gdy robię sobie jakies wpisy w katalogach to dobrze byłoby je ,,dobić" blastem. I teraz moje pytanie w jaki sposób się to przelicza, czy np. 1 blast=1 wpisowi, czy im więcej blastów na dany wpis tym lepiej, czy jst granica gdzie można przegiąć?

Dzięki z gory za odpowiedź.;)

Jak na pierwszym poziomie masz 4 linki to na drugim 8, a na trzecim 16. Można potem wielokrotności tego. Jak masz na pierwszym 40 to na drugim poziomie 80 itd... Warto też wprowadzić lekki element chaosu ;)

to dobrze byłoby je ,,dobić" blastem

Najpierw czytaj regulaminy katalogów a później je "dobijaj" jak na to pozwalają.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Nie ma idealnych proporcji, im wiecej tym lepiej w perspektywy czasu (a nie na raz!), warto trzymać całą listę linków i sprawdzać czy nadal istnieją na niej nasze odnośniki i jeszcze po jakimś czasie (kilka miesięcy) znowu podlinkować.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Jeszcze chciałbym na chwilę wrócić do tematu i zasięgnąć opinii, załóżmy dodałem do iluś tam katalogów i one zezwalają na blast i pytanie czy od razu robić blast czy można załóżmy zebrać większą ilość katalogów i dopiero potem wykonać blast. Czy czas wykonania blastu po katalogowaniu jest waży? Czy mogę katalogować ileś i dopiero od dodania wpisu w katalogu miesiąc po, czy tam dłużej wykonać blast, czy to ma sens czy trzeba od razu?

Dzięki z góry za odpowiedź.;)

Poczekaj kilka dni i dopal tylko te niezaindeksowane,

Warto dopalic wszystkie od razu, a pozniej znowu za kilka miesiecy te ktore przezyja :D

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By SEOsklep24.pl
      Blast Zennoposter - 1000 profili, indeksacja gratis!

Prezentujemy ofertę SEOsklep24.pl, która polega na zdobyciu do 500-1000 linków założonych za pomocą skryptu Zennoposter. System ten jest popularnym narzędziem, które pozwala na automatyczne tworzenie profili na różnego rodzaju stronach/forach, uzupełniając je o link (pod każdą postacią). Niestety niewiele osób ma okazję posiadać ten system - obsługa wymaga wiedzy, a sam dostęp do oprogramowania jest drogi. Ponadto Zennoposter to tylko narzędzie - najważniejsze są listy stron, które stanowią instrukcję, gdzie skrypt ma rejestrować i uzupełniać profile.
      Posiadamy prywatne, sprawdzone i skrupulatnie wyselekcjonowane listy stron, z którymi współpracuje skrypt. Nie musisz kupować dostępu do Zennopostera, nie musisz szukać list i budować spisu stron - wystarczy, że zamówisz u nas usługę linkowania, a my wykonamy całą pracę za Ciebie!

Link do oferty: https://seosklep24.pl/oferta/507-500-linkow-z-zennoposter.html
      Cena: 149,99zł

Link do oferty: https://seosklep24.pl/oferta/514-1000-linkow-z-zennoposter.html
      Cena: 299,99zł

Co oferujemy?

W tej ofercie przygotowaliśmy blast 500-1000 linków z profili z prywatnych, wyselekcjonowanych list stron. W skład oferty wchodzą strony polskie i zagraniczne, które pozwalają na zdobycie różnych linków Dofollow, Nofollow, URL, Anchor - pełna dywersyfikacja! Oferujemy linki z listy, która została przez Nas przygotowana i nie jest ogólnodostępna! Platformy na których powstają linki, to miedzy innymi: Clipbucket, Dzoic, Jcow, Arcade Jisko Oxwall, PHP fusion, PHPMelody, Doolphin, Sharetronic, Statusnet, WordPress, Drupla, PHPFOX i wiele innych! Linkować możemy każdy rodzaj strony - sklep internetowy, blog, stronę firmową, forum, wpisy do katalogów, inne profile (blast jest doskonałym sposobem na szybką indeksację linków). Strony, na których Zennoposter zakłada profile cechują się wysokimi wskaźnikami TF i CF. Blast wykonywany jest w przeciągu 10 dni roboczych od daty rozpoczęcia linkowania, po zakończeniu prac przesyłamy pełen raport z lista zdobytych linków. Do każdego linku jest możliwość dopasowania konkretnego anchora / frazy, który będzie losowo dodawany tam gdzie będzie taka możliwość. W ramach promocji zdobyte przez Zenoposter linki dodatkowo dodamy do systemu przyśpieszającego indeksację jakim jest gindex.me - GRATIS!  

Czego potrzebujemy do realizacji zlecenia?

listy 10-20 linków, które mają zostać podlinkowane listy anchorów / fraz, które mają zostać podlinkowane  

Kontakt:

mail: kontakt@seosklep24.pl

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
      ul. Krajobrazowa 10/6
      35-119 Rzeszów
      NIP: 6852245474
    • By Cinex
      Moi drodzy, ja do Was z ptyaniem początkującego. Czy opłaca się odpalać różne kampanie na różne słowa kluczowe dla tej samej strony? Załóżmy na jedno hasło jest kilkanaście tysięcy wyszukań ale wysokie stawki za klik, na inne hasła jest tylko kilkaset wyszukań, ale takich haseł jest więcej i ich stawki za klik są dużo niższe.

Chciałbym uniknąć sytuacji, gdzie to słowo kluczowe na kilkanaście tysięcy wyszukań zje mi cały budżet z danej kampanii i nie wystarczy na inne "mniejsze" hasła. Może lepiej będą działać long tail frazy, a jak wszystko puszcze na jednej kampani to nie będę tego widział. Z tego co patrzyłem dzienny budżet można ustalić tylko dla kampani nie dla grupy reklam. Dobrze myśle?
    • By PoszukiwaczSEO
      Kupię jak największą ilość linków jednorazowo dla mojej anglojęzycznej strony, poszukuję kogoś kto dowali mi z 100-200k backlinków, wiem że po czymś takim stronka pewnie dostanie filtr w krótkim czasie, ale chce zobaczyć efekty i poobserwować serpy.
      Chciałbym żeby było jak najwiecej linków z artykułów w miare możliwości, a jak najmniej z profili.

Proszę pisać na PW albo email: ceidgbazafirmy@gmail.com
    • By Seo tekst
      Wykonam blast na 20/25 lub 40/45 tysięcy potwierdzonych profili na forach:

- linki publicznie widoczne
      - dowolna liczba adresów i słów kluczowych
      - w raporcie wysyłam listę profili
      - różne skrypty
      - około 1-2 tysięcy unikalnych domen
      - raport podesłany w ciągu 7 dni

Koszt: 20/25k profili - 50 zł, 40/45k profili - 90 zł
      Chcesz zamówić większą ilość blastów? Wyślij zapytanie na e-maila.
      Sprawdź inne moje usługi!
      http://www.forum.opt...9142-seo-tekst/

Kontakt:
      gg: 11083930
      e-mail: dobryprecell@o2.pl
    • By Seo tekst
      Wykonam blast na 20/25 lub 40/45 tysięcy potwierdzonych profili na forach:

- linki publicznie widoczne
      - dowolna liczba adresów i słów kluczowych
      - w raporcie wysyłam listę profili
      - różne skrypty
      - około 1-2 tysięcy unikalnych domen
      - raport podesłany w ciągu 7 dni

Koszt: 20/25k profili - 50 zł, 40/45k profili - 90 zł
      Chcesz zamówić większą ilość blastów? Wyślij zapytanie na e-maila.
      Sprawdź inne moje usługi!
      http://www.forum.opt...9142-seo-tekst/

Kontakt:
      gg: 11083930
      e-mail: dobryprecell@o2.pl
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy