Jump to content
chcewypoczac

Gdzie tu jest klima?

Recommended Posts

C29270748_6.jpg

Widzi ktoś tu sterowanie od klimy?

Dzisiaj wiozłem córę i była tak spocona jakby ktoś ją wodą oblał z wiadra.

Postanowiłem więc o zmianie samochodu na coś z chłodzeniem.

A może ktoś coś poleci tak do 15tyś [jakieś ktoś ma doświadczenie]- autko 5 drzwiowe, trochę elektryki aby było, klimka, technicznie jakoś mało awaryjne i części w jakichś rozsądnych cenach. Fajnie by było jakby nie miało jakiś cud miód trysków, filtrów cząstek stałych itp.

To nowe Clio, czy Thalia? Jak dla mnie to możesz szukać jakiegoś Renault, Citroena, Forda, Opla, VW w tej cenie :P

Przecież masz przycisk AC. A jak nie działa (nawiew powinien być skręcony na max niebieski) musisz skoczyć na przegląd ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Masz tu klimę, ale tylko ręczną. Reno nikt nie poleca kto się zna.

No przecież klima jest pod spodem za odtwarzaczem, te 3 pokrętła, bodajże w tych modelach były instalowane panele nie tylko z nawiewem ale również klimatyzacją

Mogę się mylić, bo wydaje mi się, iż auto przerobione

Najlepsze i najtańsze Teksty SEO

Napisze wszystkie Teksty zapleczowe i najtańsze Teksty na strony

Fajnie by było jakby nie miało jakiś cud miód trysków, filtrów cząstek stałych itp.

Kup benzynę to nie będzie.

Klima jest, przycisk AC, jak koledzy wyżej piszą, nie ma po prostu klimatroniku :)

Masz tam przycisk AC ? jeśli tak, włączasz, przekręcasz na maxa to pokrętło od temp. (żeby na niebiesko było) i tyle, to jest po prostu ręczna klima, jeśli masz nabitą będzie chłodzić, co do wyboru auta do 15k, szukaj Opla Astre, najlepiej 1.7 diesel, kombi, jak dobrze poszukasz to i trafisz 2007 rok, ale średnio to tak 2004-2005 bez problemu, np: http://allegro.pl/astra-2007-lift-162tkm-100-bezwypadkowa-6-bieg-i3317649323.html, oczywiście pokazuje że w tej cenie można "fajny" rocznik wyrwać, i nie patrz na przebieg bo większość aut jak nie 99% sprowadzone są kręcone (np; w miejscowości Gubin), najważniejsze żeby był w miare zadbany, nie klepany ze wszystkich stron, turbinka żeby nie miała przewiewów itp, w dieslu przebiegiem się raczej nie interesuj bo może mieć i 500k i chodzić jak w zegarku.

VW z własnego doświadczenia w pewnym sensie odradzam - wytłuczone, wyjeżdżone, po 5-6 właścicieli, (jak dobrze poszukasz to taką Astre wyrwiesz salonową od pierwszego właściciela z PL), jeszcze ciekawym rozwiązaniem jest Ford Focus, podobna cena do astry jak i ceny, (omijaj z daleka Mondeo gdzie często silniki chodzą jak 20 letni grat).

Co do Renault - Laguna II - fakt pierniczy się elektronika, zawieszenie komfortowe, ale drogie w naprawie, ogólnie szkoda się za tym rozglądać, Megane II - mniej elektroniki (to tez zależy od konkretnego modelu), ale drogie w naprawie, zawieszenie mniej rozbudowane a więc i tańsze. Na twoim miejscu rozglądał bym się za Astrą lub Focusem.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

A może ktoś coś poleci tak do 15tyś

Right now 36159

Powiem Ci tak: Albo wywal ten nie swój screen ze stopki albo nie zadawaj głupich pytań, bo przy takim ruchu "right now" to ja autko za 150k (nie 15k) z climatronikiem to po miesiącu kupuję.

Edited by blake
  • Like 1

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!