kpt.nemo

Google Update: Frazy Mocno Spamowane

Polecane posty

edit2: w pl widze kilka ciezszych fraz nic sie nie zmienilo.

Nie wiem jak ciężkie patrzyłeś, ale może odśwież monitoring :D

Bo te co ja obserwuje oberwały tu i tam, nie jakoś mega tragicznie ale np. z 1 na 3 stronę ;)

Pewnie jazda dopiero się zacznie, na razie nie ma co gdybać.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

edit2: w pl widze kilka ciezszych fraz nic sie nie zmienilo.

Nie wiem jak ciężkie patrzyłeś, ale może odśwież monitoring :D

Bo te co ja obserwuje oberwały tu i tam, nie jakoś mega tragicznie ale np. z 1 na 3 stronę ;)

Pewnie jazda dopiero się zacznie, na razie nie ma co gdybać.

patrzylem na te co mam, generalnie polska mnie malo interesuje, ale widze ze w usa ciagle szaleje g, bo domenki sprawdzane 2h temu co byly ok, juz nie sa ;)

Edytowano przez pandha

Nauka angielskiego online - http://www.e-angielski.com

patrzylam na te co mam, generalnie polska mnie malo interesuje, ale widze ze w usa ciagle szaleje g, bo domenki sprawdzane 2h temu co byly ok, juz nie sa ;)

True, w skali globalnej Polska i tak jest pikuś, więc zmiany mogą być "pikusiowe" i dodatkowo opóźnione(w sumie standardowo :D

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

czy ktoś z was zauważył nienaturalne zmiany na rynkach zagranicznych? mam na myśli pojawiające się strony z innych krajów.

..głównie zajmuje się pozycjonowaniem stron związanych z hazardem - tam to dopiero się dzieje. Jeśli chodzi o rynek taki jak Duński czy Fiński w wynikach pokazują się z d@#$ wzięte strony. I tak w Danii w top20 można znaleźć wymieszane strony duńskie ze stronami uk, natomiast w Finlandii powbijały się strony z rynków takich jak Kanada i Niemcy. Bardzo dziwna sprawa - główny mianownik jest taki, że każda z nich posiada małą liczbę BL/RBL .. coś mi się wydaję, że G jak na razie wszystkich grilluje :)

Hahaha a jeszcze wczoraj "przepowiadałem" to, obserwujemy to i testujemy już od 3 miesięcy:

http://www.forum.opt...45#entry1239307

Jeżeli chce ktoś poznać mechanizmy, które spowodowały takie spadki zapraszam na mój wykład do Katowic w ten piątek:

jak Google wykrywa zaplecze pozycjonerów oraz jak chronić siebie i swoich klientów

Zapraszam serdecznie.

Edytowano przez radek

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Radek siedzisz w którejś z tych branż??

czy ktoś z was zauważył nienaturalne zmiany na rynkach zagranicznych?

cały czas o tym mówimy że tak zauważyliśmy i każdy zauważył przecież TOPy puste lub jakieś hacki już wypłynęli, wiki i arty w tłustych portkach, ale każdy jest przygotowany na takie coś moralnie, mentalnie i finansowo. Na razie można mówić o nie osiągniętych przychodach nu i domeny pod testy już lecą i tyle.

Edytowano przez MaxPan
  • Like 2

re287am9.jpg

Na wykłady do wróżbity? hehe. Radek mówiąc o zapleczach nie wie co mówi...

• Like 1

O_o

Branża nie ma znaczenia (no dziś dostały tylko niektóre - do czasu), ważne są mechanizmy. Nie śledziłem wszystkich branż, które dostały. Wiem, że te mechanizmy zostały wdrożone w stosunku do branż najbardziej zaspamowanych, zostaną potem przekalkowane na całość. Zwyczajnie w tych branżach można pozwolić sobie na spory margines błędu i doszlifować mechanizm. Google zrobiło sobie poligonik na najbardziej zaspamowanych branżach. Gdy po 2-3 poprawce okaże się, że wyniki są jako - tako odspamione, pójdzie po całości.

Przymiarki do tego updatu były już wcześniej.

Tyle w temacie, reszta w Katowicach.

DODANE:

Aha, strony z Rummera to też rodzaj zaplecza, tyle że nie Twojego

Edytowano przez radek

logosc.png

Branża nie ma znaczenia

to możesz opowiadać tym co opowiadałeś o robieniu TOPow publikerem, Radek to jest inny świat, i tak tobie powiem bardzie honorowy jak ten co robi topy publikerem :D

Ogólnie wszytko co miało być powiedziane powiedziano, teraz każdy szuka dziury i ja znajdzie bedzie w niej siedział cicho do czasu jak reszta tez na to wpadnie :D Temat traci aktualność

Edytowano przez MaxPan
  • Like 2

re287am9.jpg

MaxPan swoją odpowiedź na Twoje wcześniejsze, podobne szyderstwa o Pingwinie masz tu:

http://radek.kubera.org/SEO/Wyci%C4%85ganie+witryny+z+Pingwina+przez+linkowanie.html

Nie chce mi się z tobą wchodzić znów w jałowe dyskusje.

logosc.png

Idac tym tropem wycinamy praktycznie każda metode linkowani od SR (sponsored reviews) po platne linki , fora , guestbooki etc..

Nie do konca Radek jest tak jak mowisz, hacki ekipy z Moskwy wciaz daja rade(plugin joomla) i to w kilku branzach mimo, ze cały czas uzywaja tego samego zestawu domen.

Dwa : mamy juz pierwsze sukcesy za soba (jedna z trudniejszych fraz na swiecie jest w top 10 w 24h) - uzywalismy do linkowania tych samych metod/baz co przed update.

trzy : w topowych branzach ( mowa o zarobkach) praktycznie nikt nie stosuje zaplecz - kto bylby w stanie postawic sobie 1 czy 5 tys dobrych jakosciowo domen - biorac pod uwage, ze koszt 1 domeny z linkowaniem to min $500 - to mamy 0.5 mln $ dla topowych fraz - bez zadnej gwarancji osiagniecia sukcesu.

• Like 5

@radek - jak masz

nieprzeciętnie doświadczenie w optymalizowaniu stron. Jego ulubiona platforma to Joomla

to sobie firmówkę popraw, bo wygląda jak z lat 80-tych. Optymalizacja także Ci się kłania - człowieku tak się tabeli nie robi :)

Radek, Tak, tak o OmniADD i robieniu topów na tłuste frazy publikerem, pamiętam, racja niema co dalej o tym dyskutować. Opowiedz coś innego... a ja to w nocy poczytam bo tzreba coś robić a nie dyskutować nawet z tak zacnym szkoleniowcem :D Powodzenie życzę.

Edytowano przez MaxPan
  • Like 1

re287am9.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.