kpt.nemo

Google Update: Frazy Mocno Spamowane

Polecane posty

@Beer ja jestem ze szkoły gdzie karpie łowiło się na grunt, a szczupaki ino na żywca, a nie jakieś kulki pstrykane z procki i mepsy wyrzucane ze spina ;)

• Like 1

- Reklama -

Miejsce do wynajęcia. Zainteresowany? Zgłoś się na PW z propozycją :)

Moim zdaniem wątek był ciekawy i dosyć merytoryczny, rzadko się taki tutaj trafia. Pominę już nawet to hejterstwo. Ale oczywiście znowu trzeba było zacząć pisać o rybach. Idzicie sobie na forum wędkarskie.

Edytowano przez bolesna_prawda

Jedno mogę powiedzieć. Kto spamował ma coraz mniejszą ochotę na kawe i pączki.

A to sobie zrobiłeś antreklame(vs stopka) :D

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Moim zdaniem , za wcześnie na jakiekolwiek "rozpracowania" z prostej przyczyny, raz , że jest za wcześnie jeszcze , dwa - nikt tak naprawdę nie wie jakim błędem obarczony jest nowy update (żaden jeszcze im bezbłędny nie wyszedł) a po trzecie (ze względu na tematyczność) raczej nie widzę tutaj żadnych konstruktywnych relacji od ludzi siedzących w branżach które dostały po doopie :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

ja jestem ze szkoły gdzie karpie łowiło się na grunt

:D No a jaka to różnica czy na grunt czy na spławik? :D Na haczyk i tak musisz coś założyć :P

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

@Beer

to wpis Radka ci sie nie podobal? :D

Edytowano przez szfab

O_o

@blake różnica jest taka, że przy gruncie większe rybki się turlają ;)

- Reklama -

Miejsce do wynajęcia. Zainteresowany? Zgłoś się na PW z propozycją :)

@Beer

to wpis Radka ci sie nie podobal? :D

To nie kwestia podobał czy nie, uważam, że na razie zbyt mało danych jest do ogarnięcia a dwa mozliwości interpretacyjne każdej modyfikacji algo są spore .

Osobiście nie za bardzo wierzę w zdolności robotów do weryfikacji "normalności" tekstu :) IMHO potrzeba na to dużo mocy obliczeniowych.

Tak naprawdę google ma w doopie jakość wyników czy "walkę ze spamem" ich zadaniem jest zarabianie jak największej kasy więc naturalnym jest że najwięcej inwestują w zupełnie inne rzeczy ...

• Like 1

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Ale lipe sobie google zrobiło. Jest 50/50 syf z spam postów/ 15 razy występuje jedna strona bo brakuje wyników. Tak sobie obserwuje loansy i nie mam pytań normalnie. Oni kompletnie nie myślą, bo ręcznie powstawiali strony pożyczkodawców do topów ( nie widze innej możliwości jak znaczna część z tych stron nie ma nawet jednego linka pod dany anachor). Zastanawia mnie, kto będzie kupywał teraz te adwordsy. W imię tego, żeby nie dać ludzią zarobić z PP dali strony pożyczkodawców do topów. Teraz nikt nie kupi adwordsów, bo po bedą mieli wystarczającą ilość klientów z normalnych wyników. Jak dla mnie ten update ich będzie kosztował grube miliony, a robaczki które robiły PP pod to rozejdą się na inne niszcze, bo tam wszystko jest tam wszystko jak wchodziło po maśle tak i wchodzi teraz!

Jak seomiszcz radzio synonimizuje na zasadzie {dópa|pupa} to nawet kalkulatorem można rozpoznać, ale {dópa|laska|lachon|blondyna|lufa} to kalkulator może mu się spocić ... z wrażenia ;-)

Poszperałem wśród krótszych starych tekstów i znalazłem jeden synonimizowany teraz przykład pierwszych dwóch plików wynikowych

Gdy w domu nie starczy gotówki na codzienne wydatki przymuszeni jesteśmy sięgnąć po kredyt gotówkowy. Ten rodzaj kredytu jest zaplanowany z myślą o właśnie takich przypadkach kiedy na szybko pragniemy coś nabyć a brakuje nam oszczędności. Kredyt gotówkowy daje nam możliwość nabycia danej usługi albo towaru, umożliwiając równocześnie rozszerzenie spłaty w ratach na dłuższy termin. Kredyt gotówkowy wszakże kosztuje - w myśl twierdzenia , że nie ma nic za darmo. Biorąc kredyt gotówkowy musimy być przyszykowani na to, że zwrócimy do banku więcej niż pobraliśmy - takie są wytycznej kredytowania. Aby dostać kredyt powinniśmy być gotowi na to, że bank stwierdzi naszą wiarygodność pieniężną. W przypadku jak bank obliczy, że w naszych perspektywach finansowych leży spłata kredytu oraz jesteśmy pewni to uzyskamy kredyt, w przeciwnym razie ominiemy się ze smakiem. Co więcej musimy być gotowi na zatwierdzenie obowiązkowej umowy z bankiem - nikt nie otrzymuje kredytu na przepiękne oczy. Musimy też dostarczyć dokument o przychodach czy też naszą historię konta bankowego.

i drugi

Kiedy w gospodarstwie domowym zabraknie środków na zwykłe wydatki zmuszeni jesteśmy sięgnąć po kredyt gotówkowy. Ten typ kredytu jest opracowany z myślą o właśnie takich sytuacjach gdy szybko chcemy coś kupić a brakuje nam gotówki. Kredyt gotówkowy daje nam możliwość zakupienia danej usługi albo towaru, ułatwiając za jednym zamachem rozciągnięcie spłaty w ratach na dłuższy czas. Kredyt gotówkowy jednak kosztuje - w myśl twierdzenia , że nie ma nic za darmo. Biorąc kredyt gotówkowy powinniśmy być przyszykowani na to, że oddamy do banku znacznie więcej niż pobraliśmy - takie są wytycznej kredytowania. Aby uzyskać kredyt powinniśmy być gotowi na to, że bank sprawdzi naszą osobistą wiarygodność finansową. W wypadku gdy bank oszacuje, że w naszych możliwościach pieniężnych leży spłata kredytu oraz jesteśmy wypłacalni to zdobędziemy kredyt, w przeciwnym razie obejdziemy się ze smakiem. Mało tego powinniśmy być gotowi na zatwierdzenie wiążącej umowy z bankiem - pies z kulawą nogą nie otrzymuje kredytu na prześliczne oczy. Musimy także przynieść dokument o dochodach czy też naszą historię konta bankowego.

W dłuższych całe zdania są synonimami niekiedy zmieniającymi znaczenia całych części tekstu, także nie sądzę aby powstała maszyna potrafiąca zgrupować takie teksty i gdzieś tam je przypisać.

Pytanie po co budować takie maszyny, aby wyczyścić najpopularniejsze frazy z spamu, wystarczy 100 ludków i jedna noc, pracownik wchodzi, widzi domena o sprzedaży via..ry ma 100K linków, ciężko spodziewać się że 100 000 użytkowników chce wskazać że na tej stronie jest najlepsza błękitna tabletka, zostawiając informacje na różnych blogach, forach itd - więc na śmietnik, następna stronka to samo.... mija 8 godzin i fraza czysta, czas otworzyć sklepik z adwordsem

pieniądze nie śmierdzą udrażnianie rur Warszawa, pecunia non olet przepychanie kanalizacji Warszawa

wystarczy 100 ludków i jedna noc

W mojej opinii zatrudniają więcej ....

...mija 8 godzin...

...w czasie których powstają setki/tysiace nowych stron ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Beer -> akurat w podanych przez Ciebie 2 tekstach bardzo prosto się "przyczepić" i wyciąć taki tekst za DC ;)

Araszka -> zapominasz, że wiele osób nie zdaje sobie sprawy do czego linkują ich strony. Spamerzy doskonale wiedzą jaka moc drzemie w prostych niezaspamowanych stronach. Prosty przykład - strona na jomli gdzie ktoś "zapomniał" dać w menu na głównej linka do bloga... a ten blog się tworzy bez wiedzy posiadacza strony ;)

No u nas w PL też są specjaliści np. 'agencje' które podpinają kilentom na subdomenach swl :D

Więc opcja o której mówisz przeczyściła by nieźle z 50% internetu :D

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.