kszynka

[opinie] nazwa.pl to są jakieś kpiny!

290 postów w tym temacie

Domeny to jest nic, jakiś miesiąc do temu migrowałem stamtąd klienta ze stroną - FTP rozłączało co kilkaset przekopiowanych plików i przez kwadrans potem nie dało się nic zrobić ;-) W sumie migracja sote zajęła mi dobre pół dnia.

simpleideas.pl - konfiguracja i administracja serwerów (pod hosting i nie tylko), migracje, SEO, strony www

Polecam serwery VPS oraz hosting z oferty webh.pl - 20% rabatu z kodem PROMO777.

Napisano (edytowany)

Krwiopijcy.. nic więcej. Większość domen już od nich przeniosłem, teraz czas na serwer.. bo nie rozumiem jak cena tego samego serwera może wzrosnąć o 1/3 ceny? Rozumiem że zwiększyli parametry ale przy tym cena powinna być zachowana taka sama.. porażka!

No i ta ich pomoc.. nie dość ze czekasz na odpowiedź pół dnia to jeszcze dostajesz odpowiedź z cyklu radź sobie sam albo zajrzyj do faq. 

Edytowano przez aragz

@up, prawdopodobnie przekalkulowali sobie, że większość klientów nie śledzi zmian- dostają fakturę i płacą.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Nie polecam nazwa.pl, brak dostępu do mojego folderu imap z pocztą, oczywiście na każdym innym normalnym hostingu taki dostęp jest czymś oczywistym. Uzyskanie kopii imap: jedyne 250zł xD

Sprzedam linki graficzne tematyka - Budownictwo, Fotografia, Finanse, Gastronomia, Motoryzacja, Sport, Nauka, Ślub, Turystyka, IT, Zdrowie, Zwierzęta.

Dnia 17.06.2017 o 19:48, qlwik napisał:

Nie polecam nazwa.pl, brak dostępu do mojego folderu imap z pocztą, oczywiście na każdym innym normalnym hostingu taki dostęp jest czymś oczywistym. Uzyskanie kopii imap: jedyne 250zł xD

imapcopy powinno pomóc

simpleideas.pl - konfiguracja i administracja serwerów (pod hosting i nie tylko), migracje, SEO, strony www

Polecam serwery VPS oraz hosting z oferty webh.pl - 20% rabatu z kodem PROMO777.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez 123budujemy.pl
      Witam,
      pytanko o nazwy plików 
      czy zdjęcie jpg  z title, alt'em i  nazwa-pliku.jpg
      ma większą korzyść pod względem seo niż ten sam title i alt ale z nazwą pliku DSC00234.jpg

zgóry dziękuję za odpowiedź. Niestety cały mój blog to pliki  ze zdjęciami o nazwach jak np.  DSC05914.jpg  
      jak by nazwa miała duże znaczenie to musiałbym zoptymalizować musiałbym całego bloga zmienić kilka tysięcy nazw plików i linki do nich we wpisach ?

pozdrawiam
      Marcin

• Przez konst-anty
      Witam,

starałem się znaleźć to sam tak tutaj jak i na warrior forum w każdym razie nie mam jednoznacznej odpowiedzi.

Jak nazywa się zaplecze stron do pozycjonowania w języku angielskim? U nas mówi się, że to są zapleczówki i każdy wie o co kaman. A jak jest np. w UK? Czy ktoś wie?

Jedyne to znalazłem to sformuowania typu tier1, tier2 czyli rząd1, rząd2. Ale to niewiele mówi np. mi. Nie przedstawia w krótkich słowach czym jest zapleczówka. 

Pytanie 2, czy ktoś może polecić jakiś zautomatyzowany sposób do podlinkowania takiego zaplecza z miejsc anglojęzycznych?

Z góry dzięki za odpowiedź.
    • Przez Baby
      Witam,

Co sądzicie o nazwie Babyneo  z czym sie Wam ona kojarzy?

Pozdrawiam
    • Przez kris_set
      Jeśli ktoś chciałby kupić w nazwa.pl:

- hosting 100 GB za 12 zł na rok / 500 GB za 60 zł na rok *,

- lub serwer 100 GB na pół roku za złotówkę *,

- i/lub certyfikat nazwaSSL za 1zł,

to mogę podesłać na PW numer telefonu do odpowiedniej osoby w ich dziale sprzedaży

Standardowy regulamin: usługa nieopłacona na kolejny rok - sama wygasa, nie ma konieczności przedłużania.

* Warunek: klient biznesowy (firma), który nigdy nie posiadał w nazwie serwera (hosting, wizytówka, kreator www).
      Dane kontaktowe / wymagane, więc podaję, ale najlepiej napisz do mnie na PW wirtualny(małpa)o2.pl
    • Przez Hyppe
      Witajcie szanowni użytkownicy!
      Otóż kieruje do Was konkretne zapytanie, ponieważ natrafiłem na mur nie do przebicia.
      Posiadam serwer (jakasnazwa) i domenę (innanazwa) w firmie NetArt. Skorzystałem z autoinstalatora w celu wdrożenia wordpress'a w jednym z katalogów nowego serwera. I otóż chciałbym pod ten właśnie katalog podpiąć domenę, ponieważ nazwa serwera nie ma związku z blogiem!
      Postępowałem zgodnie z instrukcjami, teraz kiedy wpisuję innanazwa otrzymuję należytą stronę. Tylko co jeśli na innych podstronach nadal wduszany jest adres jakasnazwa ??
      Można to jeszcze dopracować?