Jump to content

Czy DC mocno wpływa na pozycję ?

Recommended Posts

Według mnie nie. Bo wtedy np. opisy techniczne w niektórych sklepach pogarszałyby ich pozycje.

Przykładowo chodzi mi o to, że mamy zdanie "wykonany z blachy ocynkowanej, giętej na krawędzi" i ma to kilkaset sklepów. Zawsze jednak fajnie się wyróżniać :)

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
ejedrek.eu | crmcube.pl | z229.pl

Według mnie nie. Bo wtedy np. opisy techniczne w niektórych sklepach pogarszałyby ich pozycje.

Przykładowo chodzi mi o to, że mamy zdanie "wykonany z blachy ocynkowanej, giętej na krawędzi" i ma to kilkaset sklepów. Zawsze jednak fajnie się wyróżniać :)

Bzdury piszesz. Oczywiscie ze takie identyczne opisy szkodza sklepom i dlatego sklepy probuja je zmieniac, poszerzac dodawac recenzje i i nne rzeczy

Gdyby szkodziły tak jak piszesz, to miliony sklepów z odżywkami poszłyby do lamusa ;) zobacz, że prawie każdy z tych sklepów ma na swoich stronach opisane dawkowanie, skład itd. Czyli to, o co pytał się autor: 2-3 zdania zduplikowane.

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
ejedrek.eu | crmcube.pl | z229.pl

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By localhost
      Cześć,

Czy jeżeli pozycjonuję słowa kluczowe (zupełnie wymyślone i przykładowe) poprzez program pozycjonujący sprawdzający pozycję słowa kluczowego w wyszukiwarce np: (slowa kluczowe wymyslonej firmy www.xxx.com ktore jest biurem nieruchomosci) np:

nieruchomosci warszawa
      dzialki na sprzedaz warszawa
      mieszkania na sprzedaz warszawa

to rozumiem że pierwsze słowo kluczowe powinno być sprawdzane pod kątem pozycji w wyszukiwarce dla strony głównej np www.xxx.com, a słowa poniższe (również słowa kluczowe) pod kątem podstron np www.xxx/dzialki i www.xxx/mieszkania czy również strony głównej?

np  nieruchomosci warszawa                  www.xxx.com poz . 1
      dzialki na sprzedaz warszawa                www.xxx.com/dzialki poz.6
      mieszkania na sprzedaz warszawa       www.xxx.com/mieszkania poz.6

czy wszystkie slowa kluczowe dla adresu strony glownej?

np  nieruchomosci  warszawa          www.xxx.com
      dzialki na sprzedaz warszawa           www.xxx.com
      mieszkania na sprzedaz warszawa    www.xxx.com

dzięki za info.

• By IzaKop
      Witajcie,
      w sklepie internetowym wstawilismy do opisów produktów słowa klucze. Niestety po 2/3 miesiącach nie widać efektów. Dalej wyświetlamy się na 2/3 stronach Google, dokładnie tak samo jak przed wstawieniem słów. Co może być powodem nie wzrastania naszej pozycji wyszukiwania?

Z góry dziękuję za odpowiedzi
    • By albwikesl
      Witam. Od jakiegoś czasu zauważam wahania pozycji strony w google: link. To filtr, czy tylko przejściowe wahania pozycji?
    • By marcin-13
      Witam,

Piszę tego posta ponieważ mam dziwny wykres pozycji w Google Webmaster Tools. Otóż mam nowego bloga (nowa domena), w indexie Google prawie 3 miesiące, 8 marca będzie 3 miesiąc. Posty na blogu przez pierwsze 1.5 miesiąca dodawałem raz dziennie, potem dodawałem co 2 dzień i tak caly czas.

Bloga podpiąłem do GWT i dziwi mnie wykres. Wykres średniej pozycji jest przeciwieństwem wykresu linii wyświetleń. Im lepsza średnia pozycycja tym jest to gorzej do wyświetleń oraz kliknięć. Łącznie miałem 2 klinięcia w Google od czasu rejestracji domeny.

Mam z 10 fraz pod wykresem do których jest wyświetlona pozycja lecz każda fraza nie jest nawet w top 200 ani top 500.

Może ktoś z forumowiczów zaobserwował u siebie takie zachowanie? Jak ten wykres rozumieć?

Wykres w załączniku

Dziękuje za rady.

Pozdrawiam
      Marcin
    • By Glaciu
      Witajcie,

mam pytanie dotyczące opisów kategorii w sklepach internetowych. Chciałbym dodać troche treści, ale niestety jeżeli kategoria ma 30 podstron, to treść jest widoczna na wszystkich. W jaki sposób sobie z tym radzicie? Niektóre skrypty są na tyle sprytne, że zostawiają opis na 1 stronie. Jakieś rady?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy