Lexy

[Ankieta] Działania wykonywane po nałożeniu filtra za nienaturalne linki przychodzące

Działania po nałożeniu filtra za backlinki  

257 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jak zdejmujesz ze stron klientów filtry za backlinki?

• zwiększam liczbę linków
      67
    • usuwam podejrzane linki
      46
    • zgłaszam linki, których nie udało się usunąć (disavow)
      35
    • wysyłam zgłoszenie ponownego rozpatrzenia
      31
    • ustawiam 301 na nową domenę
      14
    • nic - czekam aż sam wygaśnie, albo nie wiem co robić
      14
    • nie miałem jeszcze takiej sytuacji
      20

Polecane posty

A jak stworzyć link brędowy dla domen EMD ?

EMD właśnie dlatego trzymały się dobrze :) Jak masz domenę opony.pl i linkujesz na opony to chyba jest brandowy nie? :)

Linkowanie EMD nie jest już tak proste jakby się wydawało.

Ja opisywałam, jak to zrobić głównie usuwając linki

No comment

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Nie wiem - ja bazuję na brandowych linkach. Takie są "naturalniejsze".

A jak stworzyć link brędowy dla domen EMD ? :). Czy adres strony będzie wtedy linkiem brandowym?

właśnie też od kilku tygodni się nad tym zastanawiam bo mam emd, które po woluśku leci w dół a linkowanie własnie na domenę z EMD nie przynosi skutków i zastanawiam się czy po prostu nie zrobić tam jakiegoś gównianego footprinta :D

U mnie jest to samo Zgredziu. Mamy kilka EMD które notują regularne spadki. Co najgorsze linkowanie przynosi odwornty efekt. Nowe linki kierowane są wyłącznie z prywatnych stron zapleczowych.

Na jednej domenie zrobiłem nawet przekierowanie 301 na domenę (nie EMD). Pozycje w jakimś stopniu wróciły ale utracona została baaaardzo duża część mocy.

A jak stworzyć link brędowy dla domen EMD ?

EMD właśnie dlatego trzymały się dobrze :) Jak masz domenę opony.pl i linkujesz na opony to chyba jest brandowy nie? :)

Linkowanie EMD nie jest już tak proste jakby się wydawało.

Ja opisywałam, jak to zrobić głównie usuwając linki

No comment

Linkowanie EMD jest o wiele trudniejsze. Nie da się w łatwy sposób stworzyć dobrego profilu linków. Google po aktualizacji rozpoznaje domeny EMD bez większego problemu i linkowanie opony.pl na opony wcale moim zdaniem nie jest linkiem brandowym. Linki brandowe nie mogą Ci zaszkodzić, chyba, że są kierowane z totalnych śmieci.

Ja generalnie klasyfikuję linki na linki targetowe, brandowe i linki typu generic (kliknij tutaj, link itd). Staram się budować profil w oparciu o te 3 klasy linków. Przy domenach EMD to jednak nie działa tak jak w przypadku "zwykłych" domen.

Ja przy EMD utrzymuje exact mach na ... i jest ok.

Edytowano przez farcrytabor3

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać innych rezultatów": Albert Einstein

No a gdzie pozostali? Chwalić się jak linkujecie! Może kolejną ankietę otwartą wam zrobić co?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Akurat do Ciebie nie :) Bardziej do tych co piszą jak (poprawnie) linkować.

I to na trzeźwo! ;)

- Reklama -

Miejsce do wynajęcia. Zainteresowany? Zgłoś się na PW z propozycją :)

@blake piłeś do mnie czy do kogu jesteś taki odważny to wskazuj palcem.

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać innych rezultatów": Albert Einstein

piłeś do mnie

Nie wiem, bo na trzeźwo piszę :D

Bardziej chodzi o to, że już tyle tematów było i nikt nigdzie nic sensownie nie chciał pisać. Może w takim razie załóżmy nowy temat, przyklejmy go w dziale dla początkujących i niech każdy opisze swoje sposoby, wklei wykresy ze stata, wrzuci bazę do której dodawał i jeszcze opisze jak skonfigurował dodawarkę i z jakich softów korzystał.

Zauważcie, kto tutaj najbardziej chce "dyskutować" i oburza się jak ktoś nie poda mu 100% "przepisu" na topy.

PS. Jakieś pół roku temu (po pijaku :) ) w którymś temacie wrzuciłem dokładnie opisane to co niedawno odkrył @Radek (w odpowiedzi na jakieś debilne teorię leszczy) - razem ze screenem z majestica i punkt po punkcie opisanym linkowaniem. Rano na kacu odpalam PiO żeby to usunąć a tego już nie ma :) Teraz widzę, że ten temat trwa, nie jest usuwany, ale tylko dlatego, że jest to dopiero wskazówka i ci mądrzejsi i sprytniejsi zrobią swoje testy i wyciągną wnioski. Jest to dopiero około 10% wiedzy, którą trzeba mieć jeżeli chodzi o linkowanie i pewnie dlatego ten temat się jeszcze utrzymuje.

W sumie tak sobie teraz myślę, że on i tak się utrzyma właśnie w związku z tym co napisałem wcześniej o osobach, którym zależy na tej dyskusji. Wątpię, że wpadnie tutaj MaxPan i napisze jak on linkuje :)

piłeś do mnie

Nie wiem, bo na trzeźwo piszę :D

Ale abstynencji nie trzeba się wstydzić.

PS. Jakieś pół roku temu (po pijaku :) ) w którymś temacie wrzuciłem dokładnie opisane to co niedawno odkrył @Radek....

Oj @blake wypraszam sobie ;), zobacz że Case study w artykule pochodzi z grudnia - już wtedy wiedziałem jak ;)

Ale może faktycznie dyskusja po tym arcie przybierze fajny merytoryczny charakter - czyli jak linkować.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Oj @blake wypraszam sobie ;)

Nie napisałem, że nie wiedziałeś, tylko wtedy wszyscy siedzieli cicho. A teraz nagle letnie przebudzenie?

No cóż - ja powyciągałem swoje witryny z Pingwina sporo czasu temu i uznałem, że to dobra chwila przekazać wiedzę innym. Teraz pracuję nad nowymi rzeczami i jak przyjdzie czas (gdy nakłady na testy itd mi się zwrócą) opublikuję wyniki. Przecież to logiczne ;)

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Jedno jest pewne, że na tym forum, nie dostaniesz nigdy odpowiedzi na pytanie jakie zadasz :) albo zrobią cie w balona :) albo będą niesnaski z innymi :) jedyne wyjście zacznij robić testy a wyniki trzymaj, w wykopanej dziurze 50 metrów pod ziemią w tytanowej skrzyni na platynowym nośniku i pamiętaj jedno za nic w świecie się nimi nie dziel :) to jest seo w Polsce :peace: więc początkujący nie dostaną tu odpowiedzi przenigdy, zakasajcie ręce casy i do przodu :)

A na jakim forum polskim dostanie prawdziwą odpowiedź? :] Ktoś kto umie czytać między wierszami i tak sporo wyciągnie z tego forum.

• Like 1

kiss-me.info.pl  Google chroni Twoją witrynę przed obniżaniem jej pozycji w rankingu i usunięciem jej z indeksu w wyniku działania innych webmasterów :]  Niektóre teksty nie takiej złej jakości się walają, więc wyprzedaję po niskiej cenie tutaj

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez pozycjonero
      Dzień dobry,

Jeśli Twoja strona:
      - zanotowała spory spadek pozycji w wyszukiwarce
      - nie może ruszyć z miejsca
      - podejrzewasz że ktoś linkuje lub linkował ją z niskiej jakości źródeł

Zgłoś się do mnie, wykonam gruntowną analizę i poprawię widoczność Twojej strony w wyszukiwarce Google.

W branży SEO od 2004 roku.

Wystawiam faktury VAT, na wykonanie usługi podpisujemy umowę.

Kontakt: biuro@siteup.pl

Dane firmy:
      Site Up Adrian Major
      ul. Słoneczna 9B
      43-200 Pszczyna
      NIP: 638-173-00-97
    • Przez pozycjonero
      Dzień dobry,

Jeśli Twoja strona:

Zgłoś się do mnie, wykonam gruntowną analizę i poprawię widoczność Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Dane firmy:
      Site Up Adrian Major
      ul. Słoneczna 9B
      43-200 Pszczyna
    • Przez pozycjonero
      Dzień dobry,

Jeśli Twoja strona:

Dane firmy:
      Site Up Adrian Major
      ul. Słoneczna 9B
      43-200 Pszczyna
    • Przez pozycjonero
      Dzień dobry,

Jeśli Twoja strona:

Dane firmy:
      Site Up Adrian Major
      ul. Słoneczna 9B
      43-200 Pszczyna
    • Przez pozycjonero
      Dzień dobry,

wykonam ręczny audyt linków przychodzących do Twojej witryny i pomogę w usunięciu nałożonych na nią kar przez wyszukiwarkę Google.

Jeśli Twoja strona:

Zgłoś się do mnie, wykonam gruntowną analizę i przedstawię jakie są możliwości aby Twoja strona poprawiła widoczność w
      wyszukiwarce.

Wystawiam faktury VAT, na wykonanie usługi podpisuje umowę.

Dane firmy:
      Site Up Adrian Major
      ul. Słoneczna 9B
      43-200 Pszczyna