Jump to content

do spamiarza/y który ...

Recommended Posts

nie widzę w tym nic zdrożnego

a teraz podaj mi powód dlaczego mam to "zobacz" publikować -> szczególnie jak jakiś muł zrobi takich wpisów 100-1000 czy ile tam wlezie

Xann nie dodaje do katalogów tylko do weblinka :)

Edit: Btw. Takie i tym podobne słówka są od pewnego czasu bardzo popularne w celu zwiększenia liczby anchorów i naturalności, krótki przykład:

naturalnosc.png

Edited by Bart.
  • Like 1
  • Replies 38
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No bo każdy czyta tytuł tematu: "do spamiarza..." i sobie myśli " co znowu ku...a!!!!"

Jesteś jak G, wiesz co jest lepsze. A co Cię to g... obchodzi, kto na jakie frazy linkuje. Jak się nie podoba, usuwasz bo to Twoje podwórko. Ale to słaby powód by robić takie posty! M

wypisuje we wpisach: klik click twój wybór to nasza oferta kliknij zobacz tutaj i inne równie idiot frazy odpuść sobie chłopie/dziewczyno bo już mam piękny filtr na twoje wpisy i chyba go zacz

Xann nie dodaje do katalogów tylko do weblinka

czyli nie o tym jest temat chyba nie? :)

Takie i tym podobne słówka są od pewnego czasu bardzo popularne w celu zwiększenia liczby anchorów

przekonałeś mnie, mam jeszcze klika wolnych domen, postawie tam katy na takie właśnie

cennik:

normalny wpis - bezpłatnie

wpis typu "zobacz" i te wszystkie co wymieniłem za tytuł w h2 25 zl + vat a za każde następne "zobacz" etc w tekście 2 zł + vat :)

w obu przypadkach publikacja rok :)

pozdr

Edited by kayman

programista, webmaster, strony internetowe, Warszawa

opublikuję za darmo merytoryczny artykuł z linkiem (linkami) na stronie pinos.pl, kategorie: webmasterka, seo, oprogramowanie, php, js html, css, frameworks, ludzie związani z internetem etc.

@Kyo no faktycznie gość pojechał po wszystkich katach jakich się dało :D

opublikuję za darmo merytoryczny artykuł z linkiem (linkami) na stronie pinos.pl, kategorie: webmasterka, seo, oprogramowanie, php, js html, css, frameworks, ludzie związani z internetem etc.

@up

Mam nadzieję, że wpadnie na to, żeby po innych miejscówkach też pojechać :D

Może coś ciekawego wpadnie :P

Najlepszy VPS pod SEO w Biznes-Host. Ostatnie kody rabatowe -25%:  SSH7-NKRU-E8YW; FNBR-2V9R-BS13

wypisuje we wpisach:

klik

click

twój wybór to nasza oferta

kliknij

zobacz

tutaj

i inne równie idiot frazy

odpuść sobie chłopie/dziewczyno bo już mam piękny filtr na twoje wpisy i chyba go zacznę rozdawać za darmo :D

poza tym z automatów trzeba też umieć korzystać :D

Jesteś jak G, wiesz co jest lepsze.

A co Cię to g... obchodzi, kto na jakie frazy linkuje.

Jak się nie podoba, usuwasz bo to Twoje podwórko.

Ale to słaby powód by robić takie posty!

M

• Like 2

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Jak się nie podoba, usuwasz bo to Twoje podwórko.

i do tego mam siedzieć cicho mimo ewidentnej straty mojego czasu :)

Ale to słaby powód by robić takie posty!

uderz w stół nożyce się odezwą! :)