Jump to content
anomus

Prywatne proxy - gdzie kupic

Recommended Posts

Polskich stałych proxy nei ma... ja korzystam z instantproxies.com (ref) / instantproxies.com (bez refa)- mam kilka różnych pakietów i jestem abrdzo zadowolony pomimo że od czasu do czasu wylatują ale to normalna rzecz.

Blog seo.zgred.pl przestał istnieć, teraz wszystko jest na www.zgred.pl

Ostatnio dostałem jakąś ofertę od Lokoz.info - Start usługi Proxy.

UWAGA: usługa jest w fazie testów. Gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia z proxy. W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt: kontakt@seolite.pl

Nie wiem czy to polskie proxy, ale możesz zapytać ;)

przedwczoraj kupowałem, wszytko działało

re287am9.jpg

Duża ilość publicznych poprawnie wykonująca te zapytania, chyba ze masz dużo $$$ przeznaczonych na ten cel.

re287am9.jpg

Panowie, szukam proxy do Donlinkage, głównie do dodawania postów, ale też do sprawdzania pozycji ( max 50 fraz). Co możecie polecić?

Na użytek własny, w donku będę miał kilka projektów, więc skala raczej mała. Dzięki!

Szukasz reklamy dla swojej firmy? Wynajmuj samodzielnie billboardy reklamowe przez ZnajdźReklamę.pl !

Zareklamuj się we Wrocławiu - drukarnia Wrocław .

Szukasz reklamy świetlnej ? Koniecznie zobacz Kasetony Reklamowe !

Ale jaja.. kończy mi się pakiet prywatnych proxy kupionych tutaj http://buyproxies.org

albo ja coś nie wiem, ale te proxy prywatne to są tylko w teorii.

Właśnie sobie oglądam jak ktoś spamuje z tych adresów i to nie jestem ja :P

https://cleantalk.org/blacklists?record=46.166.141.213

cały czas coś tam na tą listę wpada

chyba nie rozumiesz co to semidedycate i dedycate, pisałem o tym chyba 20 razy na PiO.

Semidedycate to nie są proxy prywatne. Buyproxies.org sprzedają prywatne i współdzielone proxy.

re287am9.jpg

OK, kasuję. Info na zamknięte forum leci.

Edited by jamesisko

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By DanielBurchardt
      Sprzedam dostęp do prywatnych proxy - odpytanie 600 fraz - 50zł netto, 1200 fraz 100zł itd. Proxy dobrze działają, własne źródło oraz wiele pozytywnych opinii. Wystawiam FV.

• By Polish4G
      Witajcie Forumowicze.

Chciałbym przedstawić wam projekt Polish4G - polskie mobilne proxy.

Dla pierwszych 10 osób proxy w niższych cenach 50 PLN.
    • By Freja
      Roboty internetowe wykorzystują serwery proxy we wiadomym celu.
      W podobnym celu można jednak wykorzystać dynamiczne IP przypisywane przy każdym połączeniu.
      Pytanie: jakie są wady i ograniczenia takiej metody wyjąwszy oczywistą, iż tak randomizowane adresy IP będą pochodzić z ograniczonej puli? Czy resetowanie połączenia jest sensownym rozwiązaniem w przypadku przedsięwzięć o niewielkiej skali?
      Wszelkie uwagi i sugestie mile widziane :)
    • By cinmar
      Sprzedam licencje 2 letnią na dostęp do VPNa nordvpn. 

Korzystaj z dostępu do 5,338 serwerów na całym świecie Polityka braku śladów aktywności użytkownika Połącz 6 urządzeń jednocześnie  
      Cene prześle zainteresowanym osobą z możliwością negocjacji.
      Jeśli jesteś zainteresowany napisz PW lub maila katalogi [małpa] cinmar [ ktopka ]info 

• By salab
      Witam   Zwolniło się jedno miejsce w prywatnym systemie serverów reverse proxy (dostęp do ~40 IP z różnych A/B/C klas, przekierowującego ruch na wybrany server) pod porządne zaplecze.   Zainteresowanych zapraszam na priv lub biuro (a) web-systems.pl   Web Systems 95-020 Janówka Bursztynowa 4 NIP: 7292462454
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy