Jump to content

Kopia poczty i łatwy jej podgląd

Recommended Posts

Mam do Was pytanie. A mianowicie znajomy ma hosting (strona + poczta) w firmie „A” i mam mu przenieść stronę do firmy „B”. Chciałby wyczyścić pocztę ale jednocześnie obecną mejle w jakiś sposób skopiować na płytę, dysk czy w jakieś innej formie tak aby w miarę w prosty sposób od czasu do czasu mógł do niej zaglądnąć. Macie jakieś pomysły jak zrobić kopię tej poczty aby mógł łatwo tym później zarządzać?

...czasami tworzę strony internetowe

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By virus
      www na linuxpl, poczta (MX) (MX) slaskdatacenter.pl - trzeba poustawiać zaawansowana konfiguracje, czasem pocztę odbija - zaawansowana konfiguracja, kilkadziesiąt skrzynek pocztowych, kilka GB danych.
      Ogólnie trzeba wszystko sprawdzić czy jest dobrze zrobione.

damian191 gmail com

• By Presta
      Część, dużo spamowych wiadomości dostaję na skrzynkę mailową, zastanawiam się nad jej zmianą, ponieważ jest to irytujące.
      Mam na myśli, w jaki sposób zabezpieczacie adres e-mail na stronie ? czy jest skuteczny sposób ?
    • By salab
      Witam
      Mam mały problem. Klient poprosil mnie, zebym dla jego nowej strony utworzył konto gmail o nazwie nazwadomeny.com i podpiął to pod Analytics'a

Po całym dniu pracy już kiepsko myśląc założyłem konto używając swojej przeglądarki i Google automatycznie mi ten adres połączył z moim głównym kontem Google.

No i teraz wygląda to tak, ze jak się zaloguję na "nowego Gmaila klienta" to mam normalnie dostęp do wszystkich usług na swoim koncie, czyli np. do calego konta MCK w AdWords...
      Najprościej by było usunąć ten adres, ale z tego co wiem to jak skasuje to nowo założone konto to już więcej tej nazwy (a to niestety nazwa domeny, sprawdzałem kilka podobnych - są zajęte) powtórnie nie zarejestruję...
      Jak ten jeden adres Gmail odłączyć od konta głównego? Chcę to całkowicie oderwać od mojego konta Google, żeby był to zupełnie oddzielny "twór", z własnym hasłem i dostępu do żadnych moich rzeczy, a dostęp do tego konta Gmail z podpiętą usługą Analyticsa dla jego domeny dać klientowi.
      Sądziłem, że to będzie proste, ale z upływem czasu zmieniłem zdanie...
    • By hazael
      Szukam solidnego darmowego serwera pocztowego we własnej domenie.
      Jakiś czas temu za darmo dzialało google, hotmail i yahoo. Czy obecnie jest coś równie godne polecenia?
      Zalezy mi na tym, aby właściciel serwera sam nie spamował skrzynek pocztowych swoich klientów.
      na razie znalazłem zagraniczne
      zoho.com - z tego co czytałem, zasada identyczna jak w starym google aps - max 10 konto pocztowych w jednej domenie.
      Dodawanie wlasnej domeny do konta tutaj: mail.zoho.com/biz/mailsignup.do?plan=free
      Założyłem sobie z ciekawości tam konto i jestem MEGA zadowolony.
      polskie:
      prokonto.pl - tego nie znam, ale widze, ze to ma jakiś zwiazek z serwisem wp.pl - boje się, że moga spamować. Co o tym myślicie?
    • By amadeus
      Witam, jestem zainteresowany kupnem adresów pocztowych/kont email. Liczba jakieś 50-100 (zależy jaka cena). Konta mają być nie używane, nie zaspamowane i adresy naturalnie wyglądające, czyli kasia28@... lub krzysiek_pysiek@... Mile widziane konta na gmailu, oczywiście wtedy się liczę z wyższą ceną. Mogą być z nie polskich portali (ale pewnych/stabilnych, a nie jakiś typowo spamerskich, które przestaną za miesiąc istnieć). Proszę o oferty na maila lub priva, i najlepiej podanie gdzie miałby być, bo musze sprawdzić czy nie są blokowane przez miejsce gdzie będą użyte. Email: prezes_allegro[[małpiszon]]tlen.pl
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy