Jump to content

[Warsztaty] - SEO / Narzędzia i więcej

Recommended Posts

Witam

Chciałem Państwa serdecznie zaprosić na najbliższe warsztaty z zagadnień SEO oraz pozycjonowania stron internetowych które odbędą się w maju 2013, na których będzie można nauczyć się praktycznych technik pozycjonowania / optymalizacji strony

Tematy dostępne (cztery niezależne bloki progamowe):

- Skuteczne techniki pozycjonowania (zaawansowani / średnio zaawansowani)

- Warsztaty SEO - OD ZERA DO BOHATERA (podstawy / średnio zaawansowani)

- Warsztaty z techniki pisania footprint'ów od podstaw (wszystkie poziomy)

- xRumer - Warsztaty z wykorzystania dla SEO (wszystkie poziomy)

Skuteczne techniki pozycjonowania:

Jednodniowe warsztaty ze skutecznych technik pozycjonowania stron, które są przeznaczone zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają "zabawę" w pozycjonowanie jak i dla zaawansowanych osób / agencji SEO/SEM.

O czym będziemy rozmawiać (wszystko na przykładach wraz ze statystykami):

- Omówimy co najmniej jeden kompletny schemat przekierowania 301, który został wykonany w ostatnich miesiącach (ilość przykładów zależna od czasu)

- Jak bezpiecznie pozycjonować strony na dowolne słowa i frazy

- Jak stabilnie i szybko wypozycjonować stronę na dowolne słowo lub frazę w mniej niż 5 dni od całkowitego "zera"

- Poddamy pod analizę zachowanie Google podczas nakładania filtra na domenę

- Omówimy kilka kluczowych aspektów SEO z gatunku "fakty i mity"

- Omówimy kilka aspektów SEO związanych z pozycjonowaniem przez 301

Pełny opis warsztatów:

Sprawdź teraz

Warsztaty SEO - OD ZERA DO BOHATERA:

Są to wyjątkowe warsztaty, na których w dwa dni szkoleniowe omówimy wszystkie aspekty SEO/pozycjonowania z mocnym akcentem na kwestię mitów i fikcji, jakie są propagowane na forach / blogach o tematyce SEO. Nie zabraknie w nich ciekawych przykładów oraz porad technicznych jak sobie radzić w trudnych sytuacjach.

Co będzie na warsztatach:

Podstawy SEO w bardzo szerokim rozumieniu ("moje" podstawy)

Tematy związane z budową zaplecza

Tematy związane ze sposobami linkowania stron

Tematy związane z filtrami dla stron za "pozycjonowanie"

............

Pełny opis warsztatów: Sprawdź teraz

Warsztaty z techniki pisania footprint'ów od podstaw.

Wiele się mówi o tworzeniu "prywatnych" baz skryptów do programów, które pozyskują dla nas linki z różnych stron internetowych.

Niestety tutaj pojawia się problem jak i czy można poprawnie harvestować takie bazy przy pomocy publicznie dostępnych footprint'ów?

Dlaczego są złe i dobre footprint'y?

Kiedy baza, którą stworzymy jest faktycznie prywatna, a nie publiczna?

Jak napisać dobrego footprint'a?

Jakich elementów footprint'ów należy unikać?

Jaki jest najlepszy program do harvestowania?

Oraz wiele więcej na temat różnych aspektów pisania i używania footprint'ów.

xRumer - Warsztaty z wykorzystania dla SEO

Pierwsze w tym roku warsztaty "SEO", których głównym tematem jest xRumer.

Podczas warsztatów będą omawiane zagadnienia teoretyczne jak i praktyczne, z którymi na co dzień mam do czynienia w procesie pozycjonowania stron. Bardzo dokładnie też zostanie omówiony program xRumer z punktu widzenia efektywnego i praktycznego używania codziennie w pracy (nie chodzi tu o wiedzę tutorialową, ale o wiedzę praktyczną, dzięki której można dobrze wykorzystywać xRumer'a) - wszystko oparte na własnych doświadczeniach

Jedno mogę zagwarantować: "Nie będzie nudno" – dużo ciekawych zagadnień i przykładów z SEO oraz omówienie najciekawszych mitów SEO

Koszt warsztatów: Od 300 zł

Termin: Od 4 maja do 16 maja

Ilość miejsc: Ograniczona grupy nawet do 15 osób

Gratis: Tak - szczegóły w ofercie warsztatów

Kto będzie prowadził warsztaty:

Piotr Kiper - Expert od pozycjonowania, SEO, BHS autor bloga o pozycjonowaniu (na pierwszej pozycji w Google na słowo "pozycjonowanie") gdzie są omawiane technikach BHS/SEO, prelegent na Międzynarodowej Konferencji SEO w Poznaniu w 2011, członek kilku zamkniętych grup SEO w tym HackSEO "2", szkoleniowiec z zakresu tematyki SEO/Pozycjonowanie.

Poniżej możecie znaleźć opinie uczestników poprzednich edycji warsztatów (gorąco zapraszamy do zapoznania się z nimi, gdyż są wystawione przez użytkowników PiO, którzy są dość krytyczną i wymagającą "publicznością")

Zaawansowane techniki pozycjonowania - Warsztaty1

Wykorzystanie narzędzi do pozycjonowania - Warsztaty 2

Jak pozycjonować po zmianach w Google - Warsztaty 3

Wykorzystanie xRumer'a nie tylko do spamowania - Warsztaty 4

oraz dodatkowo komentarze z prywatnych szkoleń

Opinie osób / firm z indywidualnych szkoleń

UWAGA: Warsztaty mają za zadanie pokazać jak działa SEO i zmusić uczestnika do myślenia (SEO to kombinowanie i myślenie! a wygra ten, który lepiej kombinuje i układa "klocki", z których składa się całe SEO) - im mniej zadasz pytań / im mniej będziesz aktywnie uczestniczył w warsztatach tym mniej się dowiesz i tym samym nauczysz

Gorąco zapraszam na najbliższe warsztaty

Piotr Kiper zamowienie.gifzamowienie.gif

Edited by Kojotek_OX

Nadal wśród żywych ;) 

• Replies 34
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Byłem na 3 z wyżej wymienionych warsztatów i mogę spokojnie napisać, że pieniądze włożone w szkolenie u Kojotka to dobra inwestycja. Jakoś mi nie przeszkadza, że Kojotkowi coś się tam wymknie i nazwie

No więc tak, za szkolenie jako firma uczciwie zapłaciłem 550 zł już ze 2 tygodnie temu jak nie lepiej. Pieniądze poszły, a potwierdzenia jakiegokolwiek brak. Pisałem po mailach - odpowiedzi brak. Szko

witam

@bobu1111 - przy wybraniu szkolenia dla firm otrzymuje się rachunek (nie jestem płatnikiem VAT) który można pobrać z panelu klienta

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Nadal wśród żywych ;) 

Czy za obrażanie coś się dopłaca ?

To jest w gratisie - od firmy.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

• 2 weeks later...

Po warsztatach z XR mogę powiedzieć, że Kojotek otworzył mi trochę oczy i odwrócił myślenie o 180*. Obrażanie było w gratisie, kilka razy nazwał nas ciulami i nie żądał za to ani złotówki ;) Co do wzrostu skuteczności Rumaka, to jeszcze się nie wypowiem, bo w 24h nie udało mi się wprowadzić wiedzy przekazanej na szkoleniu.

Ogólnie, to nie polecam, bo omawiana jest głównie zbędna praktyka :P

Byłem na 3 z wyżej wymienionych warsztatów i mogę spokojnie napisać, że pieniądze włożone w szkolenie u Kojotka to dobra inwestycja. Jakoś mi nie przeszkadza, że Kojotkowi coś się tam wymknie i nazwie Nas ciulami, czy baranami. Treść przedstawiana na warsztatach ma wysoką wartość.

Każdy ma wybór - być ciulem i baranem, bazując na obecnej wiedzy o SEO i pozycjonowaniu, albo wyszkolić się u Kojotka ;)

• Like 1

Bez urazy @D_S. To była ironia. A pisałem to w oparciu o to co wiedziałem wcześniej, czego nie zauważyłem lub nie zrozumiałem, choć wszystko to było tak oczywiste. I przyznaję się, że baran ze mnie, bo jak mogłem tak oczywistych faktów nie zauważyć.

Witam

Nie ma takiej możliwości - materiały nie są sprzedawane ani też udostępniane osobą które nie wykupiły warsztatów

Wystarczy jednej osobie sprzedać i wiedza z takich warsztatów będzie g..o warta i zaraz materiały wylądują na chomiku i wszędzie gdzie się tylko da i nawet jak się nie da to i tak by znaleźli sposób żeby się dało ;)

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Nadal wśród żywych ;) 

Witam

Kiedy bedą wysyłane informacje na temat szkolenia 16 maja?

Chciałbym jeszcze spytac, czy po szkoleniu będę mial dostep do nagrania szkolenia?

Pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Seochess.pl
      Pakiety które zmienią oblicze twojej strony. Zrównoważona dawka linków rozłożona w czasie.
      Tylko najwyższe parametry. Tylko odpowiednie linki. Tylko najlepsze wyniki!

PAKIET SILVER PRESTIGE: Kup  już dzisiaj i bądź w gronie klientów PRESTIGE
      30 TEMATYCZNYCH linków z wysokim Trust Flow oraz URL Rating (komentarze blogowe, wpisy forumowe, profile forumowe, profile Trust Flow) 20 Najpotężniejszych Brandowych Trust Ranków (Lenowo, National Geographic, Bentley, Canon ITD) 50 NAJPOTĘŻNIEJSZYCH linków Edu Gov 10 zaplecz blogowych o zadanej tematyce (stawiane od zera, przystosowanie szablonu, wykonanie tekstu, zdjęcia, video) 5 zaplecz blogowych z blogów Expired (blogów z historią i linkami) 5 linków z marketingu szeptanego 10 linków typu NAP 5 linków z PROGRAMOWANIA ZWROTNEGO DARMOWE PODLINKOWANIE RankerX (Zaplecz Blogowych) DARMOWY AUDYT SŁÓW KLUCZOWYCH I STRONY!  
      CENA: 489 ZŁ (PROMOCJA Z 599 ZŁ!)

PAKIET GOLD AVANGARDE: Kup już dzisiaj. Postaw na Złote czasy dla twojej firmy

50 TEMATYCZNYCH linków z wysokim Trust Flow oraz URL Rating (komentarze blogowe, wpisy forumowe, profile forumowe, profile Trust Flow) 30 Najpotężniejszych Brandowych Trust Ranków (Lenowo, National Geographic, Bentley, Canon ITD) 60 NAJPOTĘŻNIEJSZYCH linków Edu Gov 15 zaplecz blogowych o zadanej tematyce (stawiane od zera, przystosowanie szablonu, wykonanie tekstu, zdjęcia, video) 10 zaplecz blogowych z blogów Expired (blogów z historią i linkami) 7 linków z marketingu szeptanego 10 linków typu NAP 10 linków z PROGRAMOWANIA ZWROTNEGO Podlinkowanie RankerX Gratis! DARMOWY AUDYT SŁÓW KLUCZOWYCH I STRONY!  
      CENA: 769 ZŁ (PROMOCJA Z 839 ZŁ!)

PAKIET DIAMOND BLUE: Wejdź do prestiżowej grupy SEO

60 TEMATYCZNYCH linków z wysokim Trust Flow oraz URL Rating (komentarze blogowe, wpisy forumowe, profile forumowe, profile Trust Flow) 50 Najpotężniejszych Brandowych Trust Ranków (Lenowo, National Geographic, Bentley, Canon itd.) 70 NAJPOTĘŻNIEJSZYCH linków Edu Gov 25 zaplecz blogowych o danej tematyce (stawiane od zera, przystosowanie szablonu, wykonanie tekstu, zdjęcia, video) 15 zaplecz blogowych z blogów Expired (blogów z historią i linkami) 10 linków z marketingu szeptanego 10 linków typu NAP 15 linków z PROGRAMOWANIA ZWROTNEGO  Podlinkowanie RankerX Gratis! DARMOWY AUDYT SŁÓW KLUCZOWYCH I STRONY!  
      CENA: 1079 ZŁ (PROMOCJA Z 1199 ZŁ!)]

DANE:

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY: https://seochess.pl/program-lojalnosciowy/
      INNE USŁUGI: https://seochess.pl/oferta-2/

Kontakt: support@seochess.pl

NIP: 8681944685
      REGON: 384986615
    • By Seochess.pl
      Q&A

Jak wygląda Trust Flow Trust Ranków?

Trust Flow waha się między 30 a 100. Większa część Trust Ranków posiada Trust Flow powyżej 50. Dotyczy to zamówienia do 100 Trust Ranków

Jak wygląda Trust Flow/Citation Flow ratio?

40% Trust Ranków posiada Trust Flow wyższy niż Citation Flow. To bardzo dobry wskaźnik który pomoże ci wybić się w Google.

Z jakich stron pochodzą linki ?

Wiele linków pochodzi ze stron takich jak Adobe, Microsoft, Linkedln, Yelp, Ted, National Geographic czy Klut. Nasze linki posiadają bardzo wysokie Page Authority.

Jak wyglądają linki? 

Trust Ranki to mieszanka linków wychodzących z stron typu social bookmarks, edu, profili forumowych i wielu innych.

Jak wysyłamy raport?

Raport wysyłamy w Excel z bardzo szczegółowymi statystykami linków.

Czy dodajemy rozbudowany opis do Backlinku (podnosi skuteczność indeksacji)?

Na życzenie klienta dobudowujemy tekst do każdego backlinka. Tekst jest związany z tematyką. 

Jak wygląda cena Trust Ranka? 

Cena za 1 Trust Rank to : 1.5 zł / szt. (ZNIŻKA Z 3 ZŁ!). Przy zamówieniach powyżej 150 Trust Ranków - 20% do zlecenia!

Dane kontaktowe:

MAIL : support@seochess.pl
      Więcej:  https://seochess.pl/service/linkowanie/

• By Seochess.pl
      FAQ

1. Czy linki pochodzą z dobrych miejsc?

Linki pochodzą z domen tylko o bardzo wysokim autorytecie oraz DR/TF/DA. Każdy link ma unikalny tekst, zdjęcia oraz wysoki poziom indeksacji. 

2. Jak wygląda tematyczność linków?

Wszystkie pozyskane linki są tematyczne - to jest, związane z branżą, którą linkujesz. Może to być dowolna tematyka z wybranych powyżej.

3. Z jakich źródeł pozyskujemy linki?

Będą to różne formy linkowania. Profile forumowe, Profile Trust Rank, Komentarze Blogowe, Komentarze Forumowe, NAP, linki z artykułów bądź inne formy linkowania! Większość linków będzie pochodzić z komentarzy blogowych oraz profili.

4. Czy oferujemy jakieś formy zniżek, sampli?

Tak - oferujemy:

- Darmowe sample - do 5 linków (które potem wliczamy już do ewentualnego zamówienia)

- Po zamówieniu na 100 linków - 10 darmowych, bonusowych linków!

- Jeśli sobie tego życzysz, będziemy monitorować twoją pozycję przez 3 miesiące

- Dla stałych klientów oferujemy 20% zniżki oraz 50% za polecenie naszych usług!

5. Jaka jest minimalna i maksymalna ilość linków, które można kupić?

Maksymalna ilość linków to 100 - ale nie wszystkie obecnie pakiety mają taki limit. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

6. Czy linki są ubezpieczone?

Tak, nasze linki są ubezpieczone do 3 miesięcy

7. Dlaczego warto?

Nasze linki są idealną poduszką dla linków typu artykuły sponsorowane czy "dziennikowe".

Dane kontaktowe:

REGON: 38498661
    • By Seochess.pl
      Pakiety które zmienią oblicze twojej strony. Zrównoważona dawka linków rozłożona w czasie.
      Tylko najwyższe parametry. Tylko odpowiednie linki. Tylko najlepsze wyniki!

PAKIET SILVER PRESTIGE: Kup  już dzisiaj i bądź w gronie klientów PRESTIGE
      30 TEMATYCZNYCH linków z wysokim Trust Flow oraz URL Rating (komentarze blogowe, wpisy forumowe, profile forumowe, profile Trust Flow) 20 Najpotężniejszych Brandowych Trust Ranków (Lenowo, National Geographic, Bentley, Canon ITD) 50 NAJPOTĘŻNIEJSZYCH linków Edu Gov 10 zaplecz blogowych o zadanej tematyce (stawiane od zera, przystosowanie szablonu, wykonanie tekstu, zdjęcia, video) 5 zaplecz blogowych z blogów Expired (blogów z historią i linkami) 5 linków z marketingu szeptanego 10 linków typu NAP 5 linków z PROGRAMOWANIA ZWROTNEGO DARMOWE PODLINKOWANIE RankerX (Zaplecz Blogowych) DARMOWY AUDYT SŁÓW KLUCZOWYCH I STRONY!  
      CENA: 489 ZŁ (PROMOCJA Z 599 ZŁ!)

PAKIET GOLD AVANGARDE: Kup już dzisiaj. Postaw na Złote czasy dla twojej firmy

50 TEMATYCZNYCH linków z wysokim Trust Flow oraz URL Rating (komentarze blogowe, wpisy forumowe, profile forumowe, profile Trust Flow) 30 Najpotężniejszych Brandowych Trust Ranków (Lenowo, National Geographic, Bentley, Canon ITD) 60 NAJPOTĘŻNIEJSZYCH linków Edu Gov 15 zaplecz blogowych o zadanej tematyce (stawiane od zera, przystosowanie szablonu, wykonanie tekstu, zdjęcia, video) 10 zaplecz blogowych z blogów Expired (blogów z historią i linkami) 7 linków z marketingu szeptanego 10 linków typu NAP 10 linków z PROGRAMOWANIA ZWROTNEGO Podlinkowanie RankerX Gratis! DARMOWY AUDYT SŁÓW KLUCZOWYCH I STRONY!  
      CENA: 769 ZŁ (PROMOCJA Z 839 ZŁ!)

PAKIET DIAMOND BLUE: Wejdź do prestiżowej grupy SEO

60 TEMATYCZNYCH linków z wysokim Trust Flow oraz URL Rating (komentarze blogowe, wpisy forumowe, profile forumowe, profile Trust Flow) 50 Najpotężniejszych Brandowych Trust Ranków (Lenowo, National Geographic, Bentley, Canon itd.) 70 NAJPOTĘŻNIEJSZYCH linków Edu Gov 25 zaplecz blogowych o danej tematyce (stawiane od zera, przystosowanie szablonu, wykonanie tekstu, zdjęcia, video) 15 zaplecz blogowych z blogów Expired (blogów z historią i linkami) 10 linków z marketingu szeptanego 10 linków typu NAP 15 linków z PROGRAMOWANIA ZWROTNEGO  Podlinkowanie RankerX Gratis! DARMOWY AUDYT SŁÓW KLUCZOWYCH I STRONY!  
      CENA: 1079 ZŁ (PROMOCJA Z 1199 ZŁ!)]

DANE:

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY: https://seochess.pl/program-lojalnosciowy/
      INNE USŁUGI: https://seochess.pl/oferta-2/

Kontakt: support@seochess.pl

• By Seochess.pl
      Q&A

Jak wygląda Trust Flow Trust Ranków?

Trust Flow waha się między 30 a 100. Większa część Trust Ranków posiada Trust Flow powyżej 50. Dotyczy to zamówienia do 100 Trust Ranków

Jak wygląda Trust Flow/Citation Flow ratio?

40% Trust Ranków posiada Trust Flow wyższy niż Citation Flow. To bardzo dobry wskaźnik który pomoże ci wybić się w Google.

Z jakich stron pochodzą linki ?

Wiele linków pochodzi ze stron takich jak Adobe, Microsoft, Linkedln, Yelp, Ted, National Geographic czy Klut. Nasze linki posiadają bardzo wysokie Page Authority.

Jak wyglądają linki? 

Trust Ranki to mieszanka linków wychodzących z stron typu social bookmarks, edu, profili forumowych i wielu innych.

Jak wysyłamy raport?

Raport wysyłamy w Excel z bardzo szczegółowymi statystykami linków.

Czy dodajemy rozbudowany opis do Backlinku (podnosi skuteczność indeksacji)?

Na życzenie klienta dobudowujemy tekst do każdego backlinka. Tekst jest związany z tematyką. 

Jak wygląda cena Trust Ranka? 

Cena za 1 Trust Rank to : 1.5 zł / szt. (ZNIŻKA Z 3 ZŁ!). Przy zamówieniach powyżej 150 Trust Ranków - 20% do zlecenia!

Dane kontaktowe:

Więcej:  https://seochess.pl/service/linkowanie/

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy