Jump to content

Listonosz ważniejszy od sędziego

Recommended Posts

Kiedyś listonosz mówił mi, że jest możliwość wypisania zgody na wrzucianie przez pracownika poczty wszystkiego do skrzynki jak leci... czy polecony czy paczka (o ile się zmieści). Wtedy nie ma problemu awizo.

jarzynowakuchnia.pl - proste i smaczne przepisy kulinarne! | Blog o łuszczycy - życie z łuszczycą

Mój listonosz przez około miesiąc odbierął sam za mnie listy polecone ZPO... Jednego dnia dostałem list polecony z kancelarii prawnej. Do tej pory widocznie dobrze odrywał żółte karteczki akurat na tej ... rozdarła mu się koperta i poszedłem z pretensją do okienka a tu Pani mówi, że to było ZPO - wiec poprosiłem o okazanie papierka i mówie, że to nie mój podpis i nei mojej żony więc prosze o weryfikację poprzednich ...

Skarga napisana - koleś dyscyplinarnie z roboty wyleciał.

Blog seo.zgred.pl inclick przestał istnieć, teraz wszystko jest na Zgred.pl ; test linka ze stopki o audytach seo stron www - zobaczymy co wyjdzie.

Kiedyś listonosz mówił mi, że jest możliwość wypisania zgody na wrzucianie przez pracownika poczty wszystkiego do skrzynki jak leci... czy polecony czy paczka (o ile się zmieści). Wtedy nie ma problemu awizo.

Problem pozostaje. "Zgubi" mu się a powie że wrzucił.

pamietnikwindykatora

na moje od takich hien powinien z automatu wypier... do kosza i po problemie :)

programista, webmaster, strony internetowe, Warszawa

opublikuję za darmo merytoryczny artykuł z linkiem (linkami) na stronie pinos.pl, kategorie: webmasterka, seo, oprogramowanie, php, js html, css, frameworks, ludzie związani z internetem etc.

mnie najbardziej dobija jak dostaję coś co nazywa się "powtórne awizo" przy czym wcześniejszego ani widu ani słychu. ostatnio nawet rozmawiałem z kimś w UP na ten temat ale bez sukcesów - pani tylko wzruszyła ramionami

wywóz gruzu - dla tych co remontują....

nie wiem też ile ma nicków na forum. ;)

Ma co najmniej kilka tworzonych przez kilka lat - widać po linkach w stopkach - mają dużo punktów wspólnych :)

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting