Jump to content

Recommended Posts

• Replies 30
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam Zdecydowanie jest to na serio bez dwóch zdań i bez drugiego dna - NIE DA SIĘ SPRAWDZIĆ W GOOGLE CZY PODSTRONA Z NASZYM LINKIEM JEST ZAINDEKSOWANA CZY TEŻ NIE JEST - To dla tych co kochają moje

Ja bym to nazwał inaczej - zliczone / "zaksięgowane" M

Nie wiem dlaczego (chyba zgłupiałem na stare lata) ale zgadzam się z kojotem. Podstrona może być zaindeksowana ale niewidoczna w serpach,

@Czy blasty można jakoś sklasyfikować ze względu na jakość?

Mając raport z blasta w postaci adresów do stron po jakimś czasie można sprawdzić ile stron na którym powinien być "nasz link" jest w indeksie w google.

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

@to pomóc pokazać google te linki

Możesz rozszerzyć swoją lakoniczną wypowiedź :blink:

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

Zakładam, że chodziło o podlinkowanie wpisów aby "sprawdzić ile stron na którym powinien być "nasz link" jest w indeksie w google."

co do jakości - zalezy czego oczekujesz od blasta. Czy podlinkowania, czy poprawienia pozycji czy co tam sobie jeszcze wymyślisz ;) dla jednych jakością jest poziom PR domen do których poleciał blast, dla innych co innego.

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl

Jakość blasta zależy od listy i ilości tekstów w jakie inwestuje zleceniobiorca.

Dla mnie blast = dodanie wpisów do bazy, pingowanie i podlinkowanie komentarzami z SB

Blasty po preclach mają to do siebie, że artykuły szybko potrafią się zakopać na którejś tam stronie precla i wiele mocy z blasta tracimy dlatego po blascie automatycznie trzeba to podlinkować, 3/4 osób pewnie podlinkowuje Xrumakiem:)

Kontakt: gg:7910861, PW
Zapraszam do sklepu: Sterkowski.pl - Czapki i kapelusze na każdą głowę :-)

Witam

Co to znów za brednie z tym co jest w indeksie albo go nie ma ? - Macie jakieś magiczne kule które mówią wam że coś Google zaindeksowało a czegoś nie ?

Proszę zlitujcie się nad sobą i pozostałymi użytkownikami PiO i nie opowiadajcie bzdur z tą indeksacją bo tylko się takimi wypowiedziami ......

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Nadal wśród żywych ;) 

@Kojotek Ty tak na serio ?

Oferuję profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych. Pozycjonujemy również ciężkie frazy, również branżę ero, hazard. Wystawiam F.VAT, proponuję klientowi przejrzystą umowę. Masz pytania ? Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

http://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Witam

Zdecydowanie jest to na serio bez dwóch zdań i bez drugiego dna - NIE DA SIĘ SPRAWDZIĆ W GOOGLE CZY PODSTRONA Z NASZYM LINKIEM JEST ZAINDEKSOWANA CZY TEŻ NIE JEST - To dla tych co kochają moje pisanie dużymi literami i kolorem.

Pozdrawiam

Piotr Kiper

• Like 2

Nadal wśród żywych ;) 

Pozycjonowanie to jest taka branża, że każdy robi własne testy i każdy wie swoje.

Oferuję profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych. Pozycjonujemy również ciężkie frazy, również branżę ero, hazard. Wystawiam F.VAT, proponuję klientowi przejrzystą umowę. Masz pytania ? Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

http://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

NIE DA SIĘ SPRAWDZIĆ W GOOGLE CZY PODSTRONA Z NASZYM LINKIEM JEST ZAINDEKSOWANA CZY TEŻ NIE JEST

Nie da się sprawdzić żadnego czy tego czego nie widać?

To dla tych co kochają moje pisanie dużymi literami i kolorem.

Dzięki :)

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Witam

@SzlafRock - Nie martw się zaraz Mion wyskoczy z swoim magicznym softem i kulą jako znawca seo i "szkoleniowiec" i zacznie udowadniać że indeksacje się sprawdza przez komendę site: a za nim przyleci stado ....... (to określenie padło na szkoleniu dla opisania pewnych zachowań ludzkich - szczególnie tutaj na PiO) które zacznie klepać że właśnie tak się sprawdza indeksacje

Pozdrawiam

Piotr Kiper

PS: Pamiętaj że tylko krowa całe życie wcina trawę i nie zmienia zdania

Nadal wśród żywych ;) 

Mam okazję korzystać z różnych softów Miona, i każdy z nich działa bez zarzutu, ma również opcję sprawdzania zaindeksowania. Co do Twojego softu nie wypowiadam się ponieważ nie korzystam. A dlaczego nie korzystam ? :)

Witam

@gerdi - co do nie korzystania z softów Omni twoja strata mój zysk i każdej innej osoby która zna się na SEO i nie daje się robić w ..... <- jak to się mówi "jedni walą głową o ścianę i próbują wejść do domu inni używają drzwi frontowych + klucz" Dam Ci taką małą podpowiedź całkowicie za FREE:

1 - zaloguj się tutaj: Klik

2 - wybierz stronę którą masz tam dodaną (jeśli nie masz żadnej to dodaj i poczekaj aż zobaczysz swoje linki)

3 - potem przejdź na ten adres: https://www.google.c...=http://.......

4 - potem kliknij magiczny przycisk: Pobierz więcej przykładowych linków

5 - zapisz sobie to do CSV

6 - wgraj taką listę do softu Miona

7 - sprawdź indeksację w Google przy pomocy softu Miona

8 - na klęczkach zamelduj się ładnie w tym wątku i ze skruchą opisz w jakim wielkim błędzie byłeś i jak pięknie dałeś się nabijać w butelkę

9 - potem się trochę poskładaj jak scyzoryk i może jeszcze kiedyś za FREE dostąpisz oświecenia czytając "prawdy objawione" a nie herezje którym dajesz wiary jak ..... wymyślane na potrzeby naiwniaków

Nie bierz tego txt do siebie proszę - po prostu żartem wymyśliłem historyjkę bo już nudne jest wałkowanie tego samego w koło od kilku lat. Zrób proszę test opisany powyżej i myślę że już wyciągniesz sam odpowiednie wnioski jak / czym / kiedy można sprawdzić indeksację

Pozdrawiam

Piotr Kiper

PS: Softy omni są dla osób samodzielnie myślących (mi nie potrzeba mi więcej klientów którzy nie znają takich podstaw jak indeksacja i idą w zaparte nawet jak im się mówi że są w błędzie) które potrafią wykorzystać dany soft na maxa

Edited by Kojotek_OX

Nadal wśród żywych ;)