Jump to content

Recommended Posts

• Replies 40
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

jeszcze ciepłe ... http://www.forum.optymalizacja.com/topic/175664-poradnik-seo-przygotowany-na-zlecenie-maic/#entry1213505

W przypadku takiego sklepu rozważ użycie opcji "Cechy produktu" czyli istenieje tylko 1 podstrona danego produktu. A dodatkowo klient może wybierać daną cechę (np. z menu rozwijanego obok zdjęcia prod

Na pozycje może nie, ale jak robot np nie wejdzie na stronę bo nie może, to pozycji nie będzie :-)

Nie wiem czy brak robots może w czymś zaszkodzić, nie miałem nigdy takiej sytuacji.

Jest to jeden z elementów poprawnej optymalizacji, ale nie kluczowy.

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Z lekka się zakołowałam... :zeby: Wyszła opcja że: Robots text : missing i znaczek na czerwono, co oznaczone jest jako "źle". Jak rozumiem brak jest tego robota. I to, że go brak to jest faktycznie źle czy nie? Reasumując, trzeba zrobić by był i wyświetlało się jako "dobrze"?

Jeśli zabronisz Google dostępu do stron, nie pojawią się one w SERPach, dlatego w katalogu głównym serwera należy umieścić plik robots.txt

Nie był bym tego taki pewien...

Lepszym rozwiązaniem jest noindex.

Kontakt: gg:7910861, PW
Zapraszam do sklepu: Sterkowski.pl - Czapki i kapelusze na każdą głowę :-)

Jeśli zabronisz Google dostępu do stron, nie pojawią się one w SERPach, dlatego w katalogu głównym serwera należy umieścić plik robots.txt

Nie był bym tego taki pewien...

Lepszym rozwiązaniem jest noindex.

Dobrze, nieprecyzyjnie się wyraziłem. Jeżeli na serwerze znajduje się plik robots.txt, bot wyszukiwarki teoretycznie otrzymuje informację, że administrator strony życzy bądź nie życzy sobie aby bot uzyskiwał dostęp do danej strony/ wybranych podstron.

Edited by rdw