Jump to content
tkobosz

Adder 8 - jak go mądrze skonfigurować i używać?

Recommended Posts

Witam,

Konfigurator Addera sugeruje ustawienie wykonania od 5 do 20 wpisów do katalogów dziennie. Staram się obecnie pozycjonować 2 strony - jedna całkiem nowa, szybko rosnąca, druga bardzo stara, już nie rosnąca, ale dość obszerna w tekstowe treści. Dla tego nowej wpisałem wartość 10, dla starej 20. Jednak z tego co widzę w codziennych raportach Addera, to większość (na oko z 70%) prób dodania - mimo komunikatu "dodano pomyślnie" chyba nie dodaje niczego, w każdym razie niczego dodanego tam nie widzę. Czy w związku z tym mógłbym zwiększyć ten parametr, aby program rzeczywiście dodawał dziennie te kilkanaście wpisów i precli?

Z góry dziękuję,

Tomek

Edited by tkobosz

to polecam oficjalne forum tego oprogramowania

Edited by MaxPan

re287am9.jpg

Mi to wygląda na następny marketing, ale na tym forum raczej nikt się nie nabierze na zakup tego cudownego narzędzia.

Z daleka widać, że to marketing szeptany. Nagle dziwnym zbiegiem okoliczności pojawił się również w prawej kolumnie ich banner reklamowy. Zamiast opłacać podrzędnych marketingowców zainwestujcie lepiej w rozwój samego oprogramowania. Jak soft będzie dobry sam będzie się reklamował.

Edited by lament

Mi to wygląda na następny marketing, ale na tym forum raczej nikt się nie nabierze na zakup tego cudownego narzędzia.

Nie, żaden marketing. Może źle, że tak sformułowałem temat wątku, ale chciałem kierować pytania do osób, które ten program znają i są w stanie coś doradzić. Jestem początkujący w SEO, właściciel strony wykupił sobie abonement akurat na Addera na parę miesięcy i przez ten czas będę go używać, potem zobaczymy, zależnie o efektów.

Tymczasem po prostu dmucham na zimne bo przede wszystkim nie chcę zaszkodzić pozycjonowanym stronom, a wiem, że teoretycznie można, np. dodając za dużo wpisów, tylko że nie wiem ile to dokładnie w praktyce jest „za dużo”, zwłaszcza w przypadku podejrzenia, że znaczna część niby-dokonywanych przez program wpisów niczego nigdzie nie zamieszcza.

Dzięki,

Tomek

Edited by tkobosz

Powtórzę jeszcze raz pisz na forum właściciela oprogramowania, tam jest wiele chętnych do pomocy. Nikt ze znanych mi osób z PIO nie używa tego oprogramowania. KPW??

p/s przepraszam znam jednego byłego vipera, byłego prezesa stowarzyszenia :D

Edited by MaxPan

re287am9.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By macis
      Kupię wartościową bazę katalogów i precli do addera.
      Kontakt:
      PW
      zimi27@wp.pl
      gg 8220458
    • By JaredSEOGroup
      Witam, mam do sprzedania dodawarkę DonLinkAge razem z serwerem VPS OpenVZ - OVserver Medium wykupionym na 12 miesięcy w kwietniu a więc jeszcze sporo czasu będzie aktualny, spisuje się bardzo dobrze razem z Donlinkage, można dodawać na wielu wątkach.
      W Donku wrzucona duża baza, do przefiltrowania, powinno wyjść sporo dodań. Ponadto wykupiony jest dedykowany łamacz captch który znacznie zwiększa skuteczność dodawania.
      Sprzedają skrypt ponieważ nie zajmuję się już SEO.
      Cena to 400zł.
      Chętnych proszę o kontakt:
      gg: 48427072 - często na niewidocznym
      /
      Prywatna wiadomośc na PiO.
      Pozdrawiam.
    • By Adrian_88
      Witam.
      Przedwczoraj założyłem bloga na wordpress o określonej tematyce (docelowo do pozycjonowania konkretnego serwisu).
      Jest to mój pierwszy blog z planowanych kilkudziesięciu tak, aby utworzyć początkowe skromne zaplecze.
      Zależy mi na w miarę sensownej jakości artykułów pisanych na tym blogu, a dzisiaj od kiedy google mnie zaindeksowało, zarejestrowało się już czterech użytkowników, na pewno boty addera i podobnych, bo widać, że maile są generowane losowo.
      Do rzeczy:
      Czy włączyć możliwość pisania artykułów przez zarejestrowanych użytkowników i pozwolić automatycznie botom na dodawanie wpisów, które będę kontrolował i usuwał bezsensowne, czy lepiej pisać samemu?
      Tutaj mamy albo skromną jakość czyli powiedzmy 15 tematycznych artykułów albo mniej jakościowe wpisy botów w postaci X artykułów.
      Co jest lepsze z doświadczenia. Dodam, że te artykuły na pewno będą miały linki zewnętrzne i jak to wpłynie na jakość bloga, jeśli na 50 artów będzie miał 50 linków zewnętrznych?
      Dzięki za pomoc.
      Wybaczcie za tak pewnie proste pytanie, ale jestem w temacie nowy i nie chcę popełnić błędu na samym starcie.
    • By nafri
      Oferuję bazę do wykorzystania przy katalogowaniu automatami lub jak ktoś woli ręcznego

Powyższa baza została sprawdzona, usunąłem zbanowane adresy!
      Cena 50 zł, link do zakupu - Kup Teraz!
      Kontakt - PW lub nafri(at)op.pl
    • By InterPR
      Sprzedam OmniADD, OmniPING i OmniCRM.
      Nie trzeba chyba tych programów przedstawiać, w razie gdyby ktoś ich nie znał to - strona informacyjna
      Nie używam tych programów więc komuś się przydadzą, kto buduje swoje imperium seo.
      Zainteresowanych proszę o kontakt na pw lub email seohosting |malpa/ o2 .pl - myślę, że się jakoś dogadamy z ceną jeśli ktoś faktycznie będzie zainteresowany. W pakiecie cena znacznie niższa niż kupno wszystkich 3 programów osobno.
      Wszelkie osoby bez kasy, kombinatorzy itp proszę nie zawracać mi głowy!
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy