Jump to content

Zapleczówki z kończącymi się domenami

Recommended Posts

Mam kilka zapleczówek, które zawierają po 5-6 artykułów i linkowane są w koło. Niedługo wygasają. Nie opłaca mi się ich przedłużać. Mam pytanie:

1) Czy jak zrobię przekierowania 301 to ich moc zostanie przekazana na nowe strony? Jak długo musiało by to stać?

2) Czy jak skopiuje sobie content, poczekam aż się wyindeksują z googla, to mogę tego contentu użyć na innych stronach? Czy będzie to duplicate ?

Szukasz reklamy dla swojej firmy? Wynajmuj samodzielnie billboardy reklamowe przez ZnajdźReklamę.pl !

Zareklamuj się we Wrocławiu - drukarnia Wrocław .

Szukasz reklamy świetlnej ? Koniecznie zobacz Kasetony Reklamowe !

Nawet, jeżeli zrobisz 301 - musisz utrzymywać witrynę, czyli w efekcie musisz opłacać stronę na którą poszło 301 i tą, z której idzie 301 ;) Co do contentu - jeżeli chcesz robić 301 to nie polecam Ci kopiować contentu na drugą stronę, G zaindeksuje dwie z taką samą zawartością i będzie problem. Jeżeli nie masz dużo treści na stronie, to przeredaguj tekst i już. Tak będzie bezpieczniej

Profesjonalne synonimy i teksty SEO na zamówienie. Audyty oraz optymalizacja stron! Kontakt: damian@seo-synonimy.pl

Copywriting i usługi SEO - Seo-synonimy.pl

Póki co widzi - bo zapleczówki są zaindeksowane. Poczekam więc chyba na wyindeksowanie i wtedy sobie skopiuje.

A nie mogę po prostu "żywcem" przenieść cale zapleczówki na inne domeny? Google nie będzie wiedział, że to duplicate, bo były przenosiny na inną domenę?

Szukasz reklamy dla swojej firmy? Wynajmuj samodzielnie billboardy reklamowe przez ZnajdźReklamę.pl !

Zareklamuj się we Wrocławiu - drukarnia Wrocław .

Szukasz reklamy świetlnej ? Koniecznie zobacz Kasetony Reklamowe !

Mam wrażenie ze działasz bez sensu, nawet jak przeniesiesz treść na nowa domenę i ją podlinkujesz (DC raczej nie zdobędziesz ;) ), to MOC zyskujesz z czasem,

pieniądze nie śmierdzą