Jump to content

Jaki smartfon polecacie?

Recommended Posts

• Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Po 2 miesiącach od zamówienia, 2 dni po złożeniu reklamacji... przyszło         

A Google czepia się każdego jednego kB na stronach...

To ubezpieczenie na 2 lata czyli na rok wychodzi 500. W sumie koszt to około 10% wartości telefonu rocznie. Na firmę, więc w koszt uzyskania przychodu. W ciągu ostatnich 6 lat raz wypadł mi telefon i

Mojej żony wujek własnie tak wygiął telefon, ja mu go wyrównałem prasą. Wstawiłem telefon miedzy  grube kawałki filcu ( ok 2 cm każdy) później 2 deseczki i delikatnie ściskałem prasą. Udało się ale trzeba uważać bo może pęknąć szybka, ekran.

re287am9.jpg

• 2 weeks later...

Dzisiaj przesiadka na S21. Robiłem trochę zdjęć  w pracy. Róźnica do Huawei P20 PRO jest spora na plus, chociaż robiłem je w automacie, bez żadnego przestawiania. Poniżej sporo zdjęć P40 PRO kontra S21 ULTRA. Na moje oko jeżeli komuś chodzi przede wszystkim o zdjęcia, a cena ma duże znaczenie to nie ma co się zastanawiać i brać P40 za połowę ceny s21ultra. A jak ktoś używa sprzętu do pracy... ja wybrałem s21 ultra :)

e: P.S. Cholercia, coś mnie zakłuło w sercu, jak zabrałem się do przerzucenia kart SIM. Można się uzależnić od Smartfona. Żegnaj P20 PRO, byłeś fajny :hi:

Edited by Nikonem
  • Like 1

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

OT Pamiętam jak pod koniec ubiegłego wieku  chodziłem z kumplem nad Wartę w Poznaniu na szczupaka "na żywca" i przy okazji pól litra wypić  nie na żywca, bo z popitką haha ... W tamtych czasach mieliśmy już telefon stacjonarny, więc miałem taką wizję jak by było fajnie zadzwonić do domu i powiedzieć, że maja patelnię szykować bo idą szczupaki hehe ...  A tu proszę i aparaty w nich są i internet  ... tylko już nie chodzę nad Wartę ech 🌚

• Like 1

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
[Pomoc] dla 5-letniej Ani Serkowskiej - ulżyj jej w cierpieniu!

4 godziny temu, okazwłoka napisał:

gdy byliśmy dzieciakami opiekunowie nie mieli możliwości dać nam pluskwy w postaci smartfona

Jestem po szkole telekomunikacyjnej. Do 90 lat funkcjonowały przed wojenne niemieckie głowice telekomunikacyjne łaczące kable abonenckie, a w Pudliszkach, które obsługiwałem Pani w centrali telefonicznej ręcznie (wtyczka i odpowiednie gniazdko) łączyla rozmowy na terenie Zakładu. Centrala telefoniczna w małym mieście zajmowała 2 piętra w budynku Telekomunikacji (wybieraki krzyżakowo jakieś tam, nie pamiętam). Jak weszła centala Siemensa zajmowała kąt w jednym pomieszczeniu.

Potem przyszło GSM i pozamiatało na poważnie. Troszkę, w krótkim czasie, się zmieniło :D

e: @SzlafRock no to mnie zaskoczyłeś. Ja nie pracowałem w centrali, ale w terenie stąd mniejsza znajomość tego sprzętu. Pamiętam tylko jak to hałasowało :o

Edited by Nikonem

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

3 godziny temu, Nikonem napisał:

wybieraki krzyżakowo

Pewnie wybierak krzyżowy systemu Pentaconta :) Wcześniej jakieś systemy Strowgera. :D  Pentaconta znałem od podszewki, na słuch. :D 

• Thanks 1

podepnę się pod temat z pytaniem, może ktoś ma doświadczenie w temacie:

ktoś tu pisał o apkach śledzących, itp. Potrzebuję coś takiego żeby wiedzieć gdzie jest telefon dziecka a wraz z nim i ono ;) (czyli coś sprawdzonego do zainstalowania u mnie - ios lub android) oraz coś/jakąś kontrolę "rodzicielską" na sprzęcie córki (android)żeby beztrosko nie wchodziła wszędzie.

@qazy kupiłem dzieciakowi zegarek z funkcjami telefonu z kartą SIM do tego apka na smartfona z funkcjami, które wymieniłeś. Stety, niestety dzieciak nie chciał tego nosić, całość działała tak sobie, więc tej idei nie polecam :D Aplikacji na normalny telefon nie znam, słyszałem, że są, ale nie sprawdzałem. Pewnie się da wygooglować.

Sprawdziłem za to na moim Nowym Fantastycznym Zbyt Drogim Smartfonie jak działa Samo Zło czyli 5G. Tak konkretnie to sprawdzałem wczoraj w Bydgoszczy, jak ktoś chce szczegóły, robiłem zakupy w Barze Mlecznym Jagienka (o ile dobrze pamiętam) :D Szczerze, to zdębiałem.

spacer.png

• Like 1