Jump to content

Recommended Posts

Oferuje w pełni autorskie, tworzone od podstaw teksty na każdy temat. Bogate doświadczenie copywriterskie oraz dopracowany warsztat dziennikarski spełnią Twoje oczekiwania. Będziesz na pewno zadowolony/a z otrzymanych efektów!

"Słowo dotknięte za pomocą czarodziejskiej różdżki jest wieczne w umyśle odbiorcy niczym tatuaż, który pozostaje na skórze na zawsze".

Na swoim koncie mam współpracę z wydawnictwami, agencjami reklamowymi i interaktywnymi, portalami internetowymi.

Masz pytanie dotyczące mojej oferty? Zapraszam do kontaktu!

Zakres mojej oferty to teksty reklamowe, oferty sprzedażowe, teksty sponsorowane, dziennikarskie, teksty SEO, teksty na blogi, opracowania, copywriting specjalistyczny, teksty uzupełniające do folderów, opisy produktów, posty na forum, artykuły tematyczne, artykuły pressel page, poradniki, ebooki i wiele innych.

Wszystkie wyżej wymienione teksty są tworzone od PODSTAW i są całkowicie mojego autorstwa. Wysoka jakość tekstów w przystępnej cenie! Przekonaj się!

Oferuje bezpłatną wycenę danego zlecenia/przedsięwzięcia.

W celu zamówienia lub pytań zapraszam do kontaktu:

@: biuro.verbalfairy@onet.pl

GG: 46822837

Oferuje także usługę pogotowia copywriterskiego, co oznacza wykonanie zlecenia do 24 h.

Referencje i portfolio dostępne po kontakcie mejlowym.

UWAGA! Przy większym zamówieniu możliwe atrakcyjne rabaty!

Jeśli poszukujesz terminowego i solidnego wykonawcy i cenisz uczciwą współpracę -Zapraszam do współpracy!

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By lukbru
      Witam
      Wykonam teksty praktycznie na każdy temat.
      Pisaniem zajmuje się od siedmiu lat. Gwarantuje unikalność, systematyczność i terminowość. 
      Nie wystawiam faktury, możliwa umowa o dzieło.

Ceny od 2 zł za 1000zzs

krikro2@wp.pl

Zapraszam 

• By Paweł Que
      Jestem uczciwą i rzetelną osobą z chęciami do pracy i samorozwoju, która GWARANTUJE profesjonalizm oraz szybkość i jakość realizowanych zleceń. 

Wykonam teksty preclowe (presell page) oraz teksty zapleczowe w cenie 1,5 zł za 1000 zzs (znaków ze spacjami). 

Kontakt:
      quepawel@gmail.com 
    • By Twórcy Treści
      Tworzymy treści na potrzeby reklamy internetowej i tradycyjnej od 2009 roku. Posiadamy bogate doświadczenie zarówno w pisaniu merytorycznych artykułów tematycznych, dziennikarskich, jak i tekstów na potrzeby reklamy i PR.  Twórcy Treści to grupa copywriterów i dziennikarzy specjalizujących się w różnych tematykach. Pracujemy dla małych firm, dużych spółek i portali internetowych, świadczymy także outsourcing dla agencji reklamowych, interaktywnych, SEO/SEM.  

Nasze usługi:  
      - artykuły eksperckie,  
      - prowadzenie blogów firmowych (content plan, treść, infografiki),  
      - treści PR,  
      - teksty reklamowe,  
      - sprzedażowe opisy do sklepów.  
      Możemy wykonać treści ale także zaplanować całą strategię content marketingową marki (grupa docelowa, sposób komunikacji, kanały dystrybucji treści). Wykonujemy jedynie treści najwyższej jakości, nie zajmujemy się typowymi artykułami pod SEO niskiej jakości.  
      Wycena projektów odbywa się indywidualnie po krótkim briefie.   
      www.tworcytresci.pl  
      kontakt@tworcytresci.pl  
        Dane firmy: Lubelski Inkubator Przedsiębiorczości
      Głowackiego 35/356
      20-060 Lublin
      NIP: PL712-33-11-451  
    • By annybe
      Przyjmę zlecenia na każdą ilość tekstów preclowych, opisów produktów, tekstów do katalogów. Szybko, solidnie, dobra jakość tekstów. Nie korzystam z mieszarek, każdy tekst piszę samodzielnie. Cena 1,5 zł za 1000 zzs. teksty lepszej jakości, blogi, poradniki, teksty na strony www - do indywidualnej wyceny. Zapraszam do współpracy: anna.celinska@poczta.fm
    • By PPCOPY
      Witam serdecznie,
      Oferuję:
      – Przygotowanie opisów produktów          
      – Tworzenie tekstów na strony WWW
      – Pisanie artykułów zapleczowych
      – Pisanie artykułów  Presell Pages
      – Pisanie tekstów na potrzeby katalogowania
      – Redagowanie artykułów promocyjnych
      – Pisanie Artykułów prasowych
      – Opisy stron WWW
      – Inne prace edytorskie
      – Opisy stron WWW

Dzięki  długoletnim doświadczeniom w dziedzinie copywritnig-u, moja oferta ciągle się poszerza o nowe tematyki i style.
      Artykuły, które otrzymuje  Klient są oczywiście poprawne merytorycznie i ortograficznie. Gwarantuję także 100-u procentową unikalność tekstów oraz rzetelność i terminowość w wykonaniu powierzonego mi zlecenia.
      Ceny artykułów ustalane są indywidualnie.

Kontakt: dalmacja1@wp.pl

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy