Jump to content

Recommended Posts

• Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mam podobne wrażenia jak Siati. W skrócie (TL;DR) skonstatuję tak: - Kojotek niewątpliwie ma interesującą wiedzę o SEO; domniemywam, że w dużej części opartą na testach i doświadczeniu, a nie popula

Konta Kojotka łatwo poznać bo nie stosuje przecinków - Jonin użył jednego więc to na 100% nie nasz "wieśniak". Przykład wypowiedzi stylizowanych na opinie klientów w wykonaniu tego prelegenta:

i pozycjoner

Kiedy będą dostępne nagrania z 28/29 marca (godz 11.00)??

Kojotek wspominał na wczorajszym szkoleniu, że na poniedziałek powinny być.

Lubisz gry komputerowe? A do tego zupełnie za darmo? Jeżeli tak to wejdź na http://darmowe-gry.pl i zobacz darmowe gry.

Pobierz za darmo program do rozliczeń podatkowych za 2015 rok z pity2016ng.pl lub wybierz inny sprawdzony program ze strony: pity-program.pl PITy 2015 ips.

Już są :) Pierwsze pół minuty to chyba

.

Faktycznie profesjonalne.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Było to dodatkowe spotkanie?

Pisałem do kojotka, że wybieram jako gratis dodatkowe szkolenie ale nie dostałem zaproszenia. Na maile też nie odpisuje.

Lubisz gry komputerowe? A do tego zupełnie za darmo? Jeżeli tak to wejdź na http://darmowe-gry.pl i zobacz darmowe gry.

Pobierz za darmo program do rozliczeń podatkowych za 2015 rok z pity2016ng.pl lub wybierz inny sprawdzony program ze strony: pity-program.pl PITy 2015 ips.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By atomas1
      witajcie

czy istnieje jakieś narzędzie do sprawdzenia czy metatagi SEO są dobrze dobrane do treści strony? nie chodzi rzecz jasna o długość, ale czy nie są "oszukane" albo naciągane.. Kilkanaście lat temu byłem na stażu w firmie która zajmowała się SEO i oni chyba mieli coś takiego, tylko ja nie zapamiętałem, nie zwróciłem dokładnie uwagi, bo nie sądziłem, że kiedykolwiek będzie mi to potrzebne, będę wdzięczny za każdą odpowiedź
    • By seo-synonimy
      Wykonam Audyty SEO + optymalizacja stron!

Obszerny Audyt i optymalizacja strony!

Zapraszam do skorzystania z oferty dotyczącej optymalizacja stron. Wiele testów, wielu ekspertów, nawet same wytyczne twórców algorytmów wyszukiwarek potwierdzają - strona musi być przyjazna dla użytkownika i dla robotów odwiedzających stronę. Jeżeli taka nie będzie - wysokie pozycje staną się tylko mrzonką.
      Oferuję profesjonalną pomoc w optymalizacji stron opartych na autorskich lub darmowych CMS, stron HTML, blogów, sklepów online i stron firmowych. Do każdego zlecenia podchodzę z należytą starannością, przyglądając się stronie pod kątem optymalizacji SEO i wdrażając wymagane poprawki. Wszystkie prace zostaną udokumentowane audytem SEO (zwykle od 20 do 60 stron A4) - profesjonalnie przygotowany, opisujący wszystkie poprawki i zmiany wdrożone na stronie.
      Zapraszam do skorzystania z oferty. Koszty optymalizacji strony ustalane są indywidualnie.
      Kontakt: damian@seo-synonimy.pl

Zapraszam do współpracy!
    • By jarek99
      Witajcie.

Jestem młodym i ambitnym studentem szukającym stażu/praktyk w branży online marketingu zwłaszcza SEO/SEM.
      Swoje pierwsze doświadczenie zawodowe zdobyłem, samodzielnie tworząc, a następnie pozycjonując i optymalizując.
      Strony internetowe, prowadziłem fanpage na Facebooku oraz koordynowałem sprzedaż (wprowadzanie i edycja produktów).
      w sklepie internetowym. Jestem osobą bardzo pracowitą i chętnie uczącą się nowych rzeczy, ponadto posiadam umysł analityczny,
      dlatego potrafię analizować dane i wyciągać z nich wnioski. Szybko uczę się nowych rzeczy oraz świetnie odnajduje się w pracy zespołowej.

Moje umiejętności:

WordPress-zaawansowana znajomość PrestaShop-dobra znajomość Podstawy optymalizacji stron internetowych pod kątem SEO Podstawy HTML i CSS Podstawy Linkbuildingu Sprawne wyszukiwanie informacji Pakiet biurowy(szczególnie Excel)-dobra znajomość  

Zainteresowanych po więcej informacji i kontakt zapraszam na Jaroslaw_Kot@interia.pl
      Pozdrawiam
      Jarosław Kot
    • By seo-synonimy

Zapraszam do skorzystania z oferty dotyczącej optymalizacja stron. Wiele testów, wielu ekspertów, nawet same wytyczne twórców algorytmów wyszukiwarek potwierdzają - strona musi być przyjazna dla użytkownika i dla robotów odwiedzających stronę. Jeżeli taka nie będzie - wysokie pozycje staną się tylko mrzonką.
      Oferuję profesjonalną pomoc w optymalizacji stron opartych na autorskich lub darmowych CMS, stron HTML, blogów, sklepów online i stron firmowych. Do każdego zlecenia podchodzę z należytą starannością, przyglądając się stronie pod kątem optymalizacji SEO i wdrażając wymagane poprawki. Wszystkie prace zostaną udokumentowane audytem SEO (zwykle od 20 do 60 stron A4) - profesjonalnie przygotowany, opisujący wszystkie poprawki i zmiany wdrożone na stronie.
      Zapraszam do skorzystania z oferty. Koszty optymalizacji strony ustalane są indywidualnie.

Zapraszam do współpracy!
    • By seo-synonimy

Zapraszam do współpracy!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy