Jump to content

Recommended Posts

Witam serdecznie

Chciałem Państwa serdecznie zaprosić na najbliższe warsztaty z zagadnień SEO oraz pozycjonowania stron internetowych które odbędą się na przełomie marca i kwietnia, na których będzie można nauczyć się praktycznych technik pozycjonowania / optymalizacji strony - będzie bardzo dużo przykładów oraz praktycznej wiedzy SEO (podobnie jak było na ostatnich warsztatch)

Tematy dostępne:

- Dobra optymalizacja lepsza od 1000 linków? - O zmianach w Google w 2013

- Zaawansowane techniki pozycjonowania

Ostatnie warsztaty pod tytułem "Zaawansowane techniki pozycjonowania" cieszyły się tak bardzo dużym zainteresowaniem z Państwa strony, że miejsca zostały wysprzedane w kilka godzin od momentu wysłania mailingu dlatego też postanowiłem jeszcze raz (najprawdopodobniej będzie to już ostatni raz z tego zakresu) przeprowadzić warsztaty z tego tematu, aby dać wszystkim szanse wzięcia w nich udziału. Zachęcam także do zapoznania się z opiniami uczestników wcześniejszych warsztatów, które są dostępne na forum związanym z pozycjonowaniem: Opinie uczestników

W kilku zdaniach o samych warsztatach:

- Dobra optymalizacja lepsza od 1000 linków? - O zmianach w Google w 2013

- Dwudniowe warsztaty SEO nastawione głównie na poprawną optymalizację stron pod wyszukiwarkę Google (czyli to, co działa skutecznie na pozycje w serpach) oraz SKUTECZNE techniki pozycjonowania stron.

Na warsztatach będę starał się przedstawić zupełnie inny punkt widzenia na SEO niż jest to przedstawiane na blogach, forach i w książkach na temat pozycjonowania.

Głównym założeniem warsztatów jest pokazanie, jak naprawdę działa Google i jej algorytmy z konkretnymi przykładami, testami i analizami, które są wykorzystywane na co dzień przeze mnie przy pracy z klientami komercyjnymi.

Pełny opis warsztatów: Sprawdź teraz

Zaawansowane techniki pozycjonowania:

Jednodniowe warsztaty z zaawansowanych technik pozycjonowania stron, które są przeznaczone zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają "zabawę" w pozycjonowanie jak i dla zaawansowanych osób / agencji SEO/SEM. O czym będziemy rozmawiać (wszystko na przykładach wraz ze statystykami):

- Wszystko na konkretnych przykładach / statystykach / narzędziach

- Omówimy co najmniej jeden kompletny schemat przekierowania 301, który został wykonany w ostatnich miesiącach

- Jak bezpiecznie pozycjonować strony na dowolne słowa / frazy

- Jak stabilnie i szybko wypozycjonować stronę na dowolne słowo / frazę w mniej niż 5 dni od całkowitego "zera"

- Poddamy pod analizę zachowanie Google podczas nakładania filtra na domenę

- Omówimy kilka kluczowych aspektów SEO z gatunku "fakty i mity"

- Omówimy kilka aspektów SEO związanych z pozycjonowaniem przez 301

Pełny opis warsztatów: Sprawdź teraz

Koszt warsztatów: Od 350 zł

Termin: Od 28 marca do 13 kwietnia

Ilość miejsc: Ograniczona

Gratis: Tak - szczegóły w ofercie warsztatów

Kto będzie prowadził warsztaty:

Piotr Kiper - Expert od pozycjonowania, SEO, BHS autor bloga o pozycjonowaniu (na pierwszej pozycji w Google na słowo "pozycjonowanie") gdzie są omawiane technikach BHS/SEO, prelegent na Międzynarodowej Konferencji SEO w Poznaniu w 2011, członek kilku zamkniętych grup SEO w tym HackSEO "2", szkoleniowiec z zakresu tematyki SEO/Pozycjonowanie.

Poniżej możecie znaleźć opinie uczestników poprzednich edycji warsztatów (gorąco zapraszamy do zapoznania się z nimi, gdyż są wystawione przez użytkowników PiO, którzy są dość krytyczną i wymagającą "publicznością")

Zaawansowane techniki pozycjonowania - Warsztaty1

Wykorzystanie narzędzi do pozycjonowania - Warsztaty 2

Jak pozycjonować po zmianach w Google - Warsztaty 3

Wykorzystanie xRumer'a nie tylko do spamowania - Warsztaty 4

oraz dodatkowo komentarze z prywatnych szkoleń

Opinie osób / firm z indywidualnych szkoleń

UWAGA: Warsztaty mają za zadanie pokazać jak działa SEO i zmusić uczestnika do myślenia (SEO to kombinowanie i myślenie! a wygra ten, który lepiej kombinuje i układa "klocki", z których składa się całe SEO) - im mniej zadasz pytań / im mniej będziesz aktywnie uczestniczył w warsztatach tym mniej się dowiesz i tym samym nauczysz

Gorąco zapraszam na najbliższe warsztaty

Piotr Kiper zamowienie.gifzamowienie.gif

Edited by Kojotek_OX

Nadal wśród żywych ;) 

Link to post
Share on other sites
 • Replies 128
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mam podobne wrażenia jak Siati. W skrócie (TL;DR) skonstatuję tak: - Kojotek niewątpliwie ma interesującą wiedzę o SEO; domniemywam, że w dużej części opartą na testach i doświadczeniu, a nie popula

Konta Kojotka łatwo poznać bo nie stosuje przecinków - Jonin użył jednego więc to na 100% nie nasz "wieśniak". Przykład wypowiedzi stylizowanych na opinie klientów w wykonaniu tego prelegenta:

i pozycjoner

Byłem wczoraj w 2 grupie i ogólnie katastrofa.

Zaczęliśmy o 17, ale ponieważ były pytania "z dnia poprzedniego" to teoretycznie zaczęliśmy o 19. W sumie wyłączyłem jakoś po 2.00 i jeszcze leciało.

Co do samego spotkania, to widać było, że Kojotek jest wykończony i nieogrania kompletnie. Krzyczał na uczestników, wyzywał ich od debili, zadawał pytania na które nie udzielał odpowiedzi, z planowych zagadnień omówiliśmy chyba połowę, a pozostałych coś tam wspomniał, ale trzeba było być mocno skupionym żeby cokolwiek wyłapać.

Całość została poprowadzona nieskładnie i bez jakiegokolwiek planu. Miałem takie wrażenie, że K. się w ogóle nie przygotował, a chociażby jakiekolwiek przemyślenie tego o czym chciałby mówić nie miało chyba miejsca.

Pierwszego dnia poszło mu znacznie lepiej, ale ilość wiedzy nie powala. Osobiście dowiedziałem się tylko kilku rzeczy, a ze wszystkich szkoleń poleciłbym tylko to z 301'kami.

PS.

Kojotek pozmieniaj sobie hasła, bo trzymanie ich w zakładkach przeglądarki, a później udostępnianie pulpitu i pokazywanie ich na szkoleniu nie jest zbyt bystrym zagraniem.

 • Like 1

Sprzedam domenę rządową 10latwue.pl aukcja na allegro

Link to post
Share on other sites

Mam podobne wrażenia jak Siati. W skrócie (TL;DR) skonstatuję tak:

- Kojotek niewątpliwie ma interesującą wiedzę o SEO; domniemywam, że w dużej części opartą na testach i doświadczeniu, a nie popularnym tutaj "wydawaniu",

- Kojotek to wieśniak (i od razu parafrazując/cytując samego Piotra - "bez urazy!" )

Uważam, że Piotr nie ma pojęcia o tym, jak prowadzić szkolenia. Posiadanie wiedzy to jedno, dzielenie się nią z innymi, to jednak coś więcej.

Zaliczyłem już kilka szkoleń z branży IT i generalnie jest z tym problem, trochę specyfika branży. Ale istnieją pewne granice dobrego smaku, które niestety zostały przekroczone.

Przy ponad 20-osobowym gremium słuchaczy (w tym kobieta!), w większości nieznających się wzajemnie osób, prowadzący systematycznie obniżał poziom językowy. Oddać trzeba, że na początku jeszcze się hamował, potem już odleciał zupełnie. Kilka cytatów dla oddania klimatu:

- "stado baranów"

- "debilu!!... bez urazy :)"

- "ku**a 7 i pół godziny nie wk********e mnie"

- "kolejne skrypty chcecie ro**********ć i ja wam mam dawać footprinty do ręki?"

- "boli mnie głowa naprawdę boli mnie głowa wiecie że boli mnie głowa bo jesteście naprawdę za przeproszeniem barany"

Do tego mięliśmy też pełen przegląd tzw. mowy popularnej z niewybrednymi wyzwiskami w stronę słuchaczy. O ile można "przy piwku", to należy przypomnieć, że to było płatne szkolenie w dużej grupie osób obu płci. Na początku ta luźna forma była nawet zabawna, z czasem zwyczajnie narastała złość (równomiernie ze stopniującą się arogancją Piotra).

Gdyby ktoś chciał się zapisać na szkolenie Piotra, trzeba pamiętać że:

- rzeczy opisane w regulaminie jako krytyczne, są olewane (konieczność posiadania kamery mikrofonu, banowanie za włączone głośniki z mikrofonem, etc.),

- jakość techniczna komunikacji może być zła i będzie trzeba z tym żyć (pierwszego dnia regularne echo, pogłosy, ściszony a potem znów bardzo głośny dźwięk - rozumiem, że za część problemów odpowiedzialni byli sami uczestnicy, ale należało tym zarządzać i przynajmniej odłączać z aktywnej komunikacji tych z problemami technicznymi - po 8 godzinach wsłuchiwania się w echo zwyczajnie bolała mnie głowa!)

- czas szkolenia (4-godzinne sesje) jest zupełnie umowny i w żaden sposób niekontrolowany (no, może poza formą zauważenia faktu zacytowaną wyżej) - 1 dnia siedzieliśmy od 17 do 1 w nocy, drugiego ponoć jeszcze dłużej (ok. 1 zasnąłem); w trakcie tych 8-9-godzinnych sesji nie ma żadnych przerw, trzeba sobie organizować samemu w co nudniejszych fragmentach;

- w żadnym razie w oparciu o znacznie wydłużony czas trwania szkoleń nie należy wysnuwać nadziei na większą objętość wiedzy - moim zdaniem dało się materiał z każdego dnia streścić bez straty jakościowej do 2-3 godzin, zaś fakt że wychodziło ponad 8h wynikał darcia się i nabijania ze słuchaczy oraz szkolenie głównie metodą stawiania pytań i zmuszania do szukania odpowiedzi na nie (sama forma pytań była tak otwarta, że naprawdę trudno niekiedy wstrzelić się w oczekiwaną odpowiedź i tym samym prostą rzecz omawialiśmy niekiedy i 15-30 minut, dowiadując się po drodze, jakimi jesteśmy debilami i baranami)

- Może nastąpić próba zmiany (poprzez eliminację) całego planu szkolenia w sytuacji gdy jeden uczestnik zgłosi braki w podstawach wiedzy (sytuacja ze szkolenia była z grubsza taka, że jedna osoba zgłosiła że nie zna operatorów Google, co Kojotek skomentował: "nie umiecie komend, to Wam nie pokażę footprintów, sorry") - oddać tutaj muszę że wspomniane footprinty faktycznie były y, ale po blisko godzinie tworzenia 1 zapytania z "pomocą" Piotra, którą mógłbym streścić grubsza do postaci "nie umiecie, barany, hehe" zwyczajnie odpadłem w środku nocy.

Podsumowując - nie chcę zupełnie przekreślać wartości merytorycznej szkolenia, bo ona jest dość wymierna. Część przedstawionych tematów jest kontrowersyjna i wymaga przetestowania, ale nawet samo spojrzenie Piotra na mechanizmy działania algorytmów Google jest interesujące i dobrze było o tym posłuchać.

Całe szkolenie straciło niestety ogromnie przez zupełny brak umiejętności szkoleniowych połączony z wynurzającym się z każdą godziną narcyzmem i arogancją Kojotka.

Mam wręcz poczucie, że mógłby nauczyć słuchaczy dużo więcej, gdyby tylko miał pojęcie jak to robić.

Edited by Sławomir Borowy
 • Like 6

Szukaj mnie tutaj: Asante

Link to post
Share on other sites

Mi szkolenie się podobało, szczególnie pierwszy dzień, bo drugi to było trochę pomieszanie z poplątaniem.

Jestem zadowolony ze zdobytej wiedzy a niektóre rzeczy tylko się potwierdziły, Piotr "ma łeb" i każdą tezę potrafi poprzeć przykładami. Otworzył oczy na parę aspektów i zmusił do myślenia.

Fakt, że raczej jest słabo przygotowany jeśli chodzi o schemat szkoleń i odbywa się to raczej na zasadzie że mówi o tym co przyjdzie mu do głowy. Całośc trwała ok 10 godzin, myślę że można to było przeprowadzić w 6-7

Czy wezmę udział w kolejnych szkoleniach - z pewnością tak.

 

Link to post
Share on other sites

- Kojotek to wieśniak (i od razu parafrazując/cytując samego Piotra - "bez urazy!" )

Jesteś dziś moim idolem. ;)

A na poważnie.

Co tu spodziewać się po osobie, która ukrywa się za modulatorem i swoim monitorem.

Wystarczy zapoznać się z opiniami poprzednich "szkoleń" czy "warsztatów" prowadzonych przez Kojotka.

Głównie pochlebne opinie piszą userzy z dorobkiem kilku postów, którzy tak naprawdę nie będą potrafili wdrożyć zdobytej wiedzy.

Edited by SzlafRock
Link to post
Share on other sites

"stado baranów" czy też "debilu!! itd ;) no to niezłe szkolenie ;) nie tylko traci się $ ale niekiedy słyszy ciekawy argument na temat wiedzy, którą mieliśmy otrzymać a według tego schematu działania powinniśmy ją posiadać;)

Najlepsze i najtańsze Teksty SEO

Napisze wszystkie Teksty zapleczowe i najtańsze Teksty na strony

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By atomas1
   witajcie
    
   czy istnieje jakieś narzędzie do sprawdzenia czy metatagi SEO są dobrze dobrane do treści strony? nie chodzi rzecz jasna o długość, ale czy nie są "oszukane" albo naciągane.. Kilkanaście lat temu byłem na stażu w firmie która zajmowała się SEO i oni chyba mieli coś takiego, tylko ja nie zapamiętałem, nie zwróciłem dokładnie uwagi, bo nie sądziłem, że kiedykolwiek będzie mi to potrzebne, będę wdzięczny za każdą odpowiedź
  • By seo-synonimy
   Wykonam Audyty SEO + optymalizacja stron!


    
   Obszerny Audyt i optymalizacja strony!

   Zapraszam do skorzystania z oferty dotyczącej optymalizacja stron. Wiele testów, wielu ekspertów, nawet same wytyczne twórców algorytmów wyszukiwarek potwierdzają - strona musi być przyjazna dla użytkownika i dla robotów odwiedzających stronę. Jeżeli taka nie będzie - wysokie pozycje staną się tylko mrzonką.
   Oferuję profesjonalną pomoc w optymalizacji stron opartych na autorskich lub darmowych CMS, stron HTML, blogów, sklepów online i stron firmowych. Do każdego zlecenia podchodzę z należytą starannością, przyglądając się stronie pod kątem optymalizacji SEO i wdrażając wymagane poprawki. Wszystkie prace zostaną udokumentowane audytem SEO (zwykle od 20 do 60 stron A4) - profesjonalnie przygotowany, opisujący wszystkie poprawki i zmiany wdrożone na stronie.
   Zapraszam do skorzystania z oferty. Koszty optymalizacji strony ustalane są indywidualnie.
   Kontakt: damian@seo-synonimy.pl

    

    
   Zapraszam do współpracy!
  • By jarek99
   Witajcie.

   Jestem młodym i ambitnym studentem szukającym stażu/praktyk w branży online marketingu zwłaszcza SEO/SEM.
   Swoje pierwsze doświadczenie zawodowe zdobyłem, samodzielnie tworząc, a następnie pozycjonując i optymalizując.
   Strony internetowe, prowadziłem fanpage na Facebooku oraz koordynowałem sprzedaż (wprowadzanie i edycja produktów).
   w sklepie internetowym. Jestem osobą bardzo pracowitą i chętnie uczącą się nowych rzeczy, ponadto posiadam umysł analityczny,
   dlatego potrafię analizować dane i wyciągać z nich wnioski. Szybko uczę się nowych rzeczy oraz świetnie odnajduje się w pracy zespołowej.
    
   Moje umiejętności:
    
   WordPress-zaawansowana znajomość PrestaShop-dobra znajomość Podstawy optymalizacji stron internetowych pod kątem SEO Podstawy HTML i CSS Podstawy Linkbuildingu Sprawne wyszukiwanie informacji Pakiet biurowy(szczególnie Excel)-dobra znajomość  
    
   Zainteresowanych po więcej informacji i kontakt zapraszam na Jaroslaw_Kot@interia.pl
   Pozdrawiam
   Jarosław Kot
  • By seo-synonimy
   Wykonam Audyty SEO + optymalizacja stron!


    
   Obszerny Audyt i optymalizacja strony!

   Zapraszam do skorzystania z oferty dotyczącej optymalizacja stron. Wiele testów, wielu ekspertów, nawet same wytyczne twórców algorytmów wyszukiwarek potwierdzają - strona musi być przyjazna dla użytkownika i dla robotów odwiedzających stronę. Jeżeli taka nie będzie - wysokie pozycje staną się tylko mrzonką.
   Oferuję profesjonalną pomoc w optymalizacji stron opartych na autorskich lub darmowych CMS, stron HTML, blogów, sklepów online i stron firmowych. Do każdego zlecenia podchodzę z należytą starannością, przyglądając się stronie pod kątem optymalizacji SEO i wdrażając wymagane poprawki. Wszystkie prace zostaną udokumentowane audytem SEO (zwykle od 20 do 60 stron A4) - profesjonalnie przygotowany, opisujący wszystkie poprawki i zmiany wdrożone na stronie.
   Zapraszam do skorzystania z oferty. Koszty optymalizacji strony ustalane są indywidualnie.
   Kontakt: damian@seo-synonimy.pl

    

    
   Zapraszam do współpracy!
  • By seo-synonimy
   Wykonam Audyty SEO + optymalizacja stron!


    
   Obszerny Audyt i optymalizacja strony!

   Zapraszam do skorzystania z oferty dotyczącej optymalizacja stron. Wiele testów, wielu ekspertów, nawet same wytyczne twórców algorytmów wyszukiwarek potwierdzają - strona musi być przyjazna dla użytkownika i dla robotów odwiedzających stronę. Jeżeli taka nie będzie - wysokie pozycje staną się tylko mrzonką.
   Oferuję profesjonalną pomoc w optymalizacji stron opartych na autorskich lub darmowych CMS, stron HTML, blogów, sklepów online i stron firmowych. Do każdego zlecenia podchodzę z należytą starannością, przyglądając się stronie pod kątem optymalizacji SEO i wdrażając wymagane poprawki. Wszystkie prace zostaną udokumentowane audytem SEO (zwykle od 20 do 60 stron A4) - profesjonalnie przygotowany, opisujący wszystkie poprawki i zmiany wdrożone na stronie.
   Zapraszam do skorzystania z oferty. Koszty optymalizacji strony ustalane są indywidualnie.
   Kontakt: damian@seo-synonimy.pl

    

    
   Zapraszam do współpracy!

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy